Кауфланд - тема 20

  • 104 542
  • 727
  •   1
Отговори
# 645
  • Пловдив
  • Мнения: 13 553
Имате ли любими бонбони, за почерпка?





# 646
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 860
Влизам да похваля скумрията. Много е вкусна, а и цената й е хубава.  Peace

# 647
  • Бургас
  • Мнения: 1 989
Влизам да похваля скумрията. Много е вкусна, а и цената й е хубава.  Peace
За тези, на които през седмица-две им пускат ракламните вестничета, може ли да кажеш каква е скумрията- сурова, пушена,.....? Поне да зная къде да търся.  Благодаря.

# 648
# 649
  • Мнения: 3 973
Влизам да похваля скумрията. Много е вкусна, а и цената й е хубава.  Peace
За тези, на които през седмица-две им пускат ракламните вестничета, може ли да кажеш каква е скумрията- сурова, пушена,.....? Поне да зная къде да търся.  Благодаря.

Охладена и чистена

# 650
  • shumen
  • Мнения: 18 170
За почерпка аз харесвам бонбоните на Линдор.

# 651
  • Мнения: 29 849
Момичета,

Загледах в новата брошура на стр.17 pest repeller. Дали е удачен за борба с комари? На мен само за това ми трябва и, ако не е ок, да не се хвърлям да го купувам.  newsm78 Издава ли някакъв звук, когато е включен в контакта?

# 652
  • София
  • Мнения: 4 729
Момичета,

Загледах в новата брошура на стр.17 pest repeller. Дали е удачен за борба с комари? На мен само за това ми трябва и, ако не е ок, да не се хвърлям да го купувам.  newsm78 Издава ли някакъв звук, когато е включен в контакта?

Преди 5 години като бях на морето за целия сезон с още 2 колежки Симона взехме някакъв спрей за комари беше около 100 ml за 17-18 лв някъде и останахме много доволни ......... Такаче не разчитайте на тези уреди,явно трябва да попаднетена качествен спрей защото не винаги скъпото е качествено !

# 653
  • Мнения: 29 849
Аз не искам спрей репелент. Трябва ми за постоянно ползване в контакта за вкъщи, като досега сме били с Райд. Малко скъпо ми излиза, понеже пълнителят свършва бързо. Този уред е без консумативи, но не знам дали е ефективен срещу комари, понеже пише основно мишки, хлебарки и подобни.  newsm78

# 654
  • Бургас
  • Мнения: 1 989
Аз не искам спрей репелент. Трябва ми за постоянно ползване в контакта за вкъщи, като досега сме били с Райд. Малко скъпо ми излиза, понеже пълнителят свършва бързо. Този уред е без консумативи, но не знам дали е ефективен срещу комари, понеже пише основно мишки, хлебарки и подобни.  newsm78
От подобен уред без консумативи, срещу градински нашественици, не видях никаква полза. Трябваше да издава "някакви звуци" на "някакви честоти", но и гризачите не ги чуваха. Дано този е съвършен.

# 655
  • Мнения: 29 849
Оф, чудя се дали да го купувам, че и е 40 лв. Ако няма ефект, много ще ме е яд. newsm78 Close

# 656
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 860
Влизам да похваля скумрията. Много е вкусна, а и цената й е хубава.  Peace
За тези, на които през седмица-две им пускат ракламните вестничета, може ли да кажеш каква е скумрията- сурова, пушена,.....? Поне да зная къде да търся.  Благодаря.
Забравих, че не всеки има вестник. Скумрията е уж охладена, изчистена от вътрешности и глава. 5.90 лв. за кг. Сложили са я в охладената витрина - при нас е срещу прясното месо.  Peace

# 657
  • Мнения: 4 841
Оф, чудя се дали да го купувам, че и е 40 лв. Ако няма ефект, много ще ме е яд. newsm78 Close

Аз също съм ползвала такава джаджа. Боклук!
Хубавото е че това е Кауфланд и ако не ти върши работа може да го върнеш.

# 658
  • Мнения: 29 849
Оф, чудя се дали да го купувам, че и е 40 лв. Ако няма ефект, много ще ме е яд. newsm78 Close

Аз също съм ползвала такава джаджа. Боклук!
Хубавото е че това е Кауфланд и ако не ти върши работа може да го върнеш.

 newsm78 Чудя се дали си струва труда по купуването, пробването и връщането?!?  newsm78
Или просто да си купя Райд отново. Peace Mr. Green

# 659
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
И аз мисля, че тия джаджи не действат. Не си давайте парите излишно.

Общи условия

Активация на акаунт