Съпруги на военнослужещи - 22

  • 59 301
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 183
Здравейте,

Много Ви благодаря на всички, за хубавите пожелания..  Hug Hug Hug

# 46
  • Варна
  • Мнения: 383
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,ДАМИ!

БЪДЕТЕ КРАЛИЦИ!
Опра Уинфри
Дръзнете да бъдете различни.
Бъдете първооткривателки. Бъдете начело.Бъдете жени, които в лицето на неприятностите продължават да прегръщат живота и вървят безстрашно към предизвикателството.Приемете го!Бъдете търсачки на истината и владейте своето кралство,каквото и да е то – Вашия дом,работа,семейство – с изпълнено с обич сърце.Бъдете кралици.Бъдете нежни.Не преставайте да раждате все нови и нови идеи и да се радвате на женското си начало …
Най-горещата ми молитва е за това
да престанем да си губим времето в ежедневна суетня и посредственост … Ние сме дъщери на Бога – тук сме, за да научим света как да обича…Няма значение какво сте преживели,откъде сте, кои са родителите ви – нито пък социалното или икономическото ви положение.Тези неща са без значение.Значение има само как избирате да обичате,как избирате да изразявате любовта си,чрез своята работа,чрез семейството си,
чрез това,което сте избрали да дадете на света...
[/b]
Бъдете кралици!

Пожелавам ви един невероятен празник,изпълнен с незабравими изживявания.
bouquetbouquetbouquetbouquetbouquetbouquetbouquetbouquetbouquetbouquetbouquetbouquetbouquetbouquetbouquetbouquetbouquetbouquet

Понеже съм от телефона затова цветята са в този вид,но са от сърце за всяка от вас.

# 47
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Честит празник, прекрасници! Бъдете обичани, обожавани и уважавани! Наслаждавайте се на всеки миг! Обичам ви! Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 605
Честит празник и от мен,бъдете много щастливи и обичани bouquet

# 49
  • Мнения: 2 183




Бъдете все така прекрасни!
Пожелавам Ви един прекрасен празничен ден, изпълнен с много усмивки и емоции!

 Hug Hug

# 50
  • Мнения: 2 412

"Прекрасен празник на всички, МОМИЧЕТА и на двадесет, и на тридесет по две...
За Вашите малки ежедневни геройства,
за Вашето справяне в свят, който е неприветлив и мъжки,
за Вашата сила да бъдете силни,
за липсващото време да бъдете слаби, уязвими и "дами",
за това, че намирате време да сте чувствителни и нежни.
Бъдете нежни, красиви и омайни, топли и любвеобилни!
Бъдете истински жени!
Бъдете щастливи и обичани майки и любими!
Съхранете женствеността и лъчезарността си!
Обичайте и бъдете обичани! Бъдете неповторими, омагьосващи, ефирни и вдъхновяващи, така че всеки ден някой някъде да се събужда и да заспива с мисълта за вас!
Бъдете горди и уверени жени, бъдете смели в мечтите и начинанията си, покорявайте с красотата си на богини!
И не забравяйте, че нашето призвание е да направим света по-добър!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, работещи жени, майки и баби!"

# 51
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Честит празник, дами!


Пожелавам ви любов Simple Smile

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707
Честит празник, момичета.
Аз не го тача много този ден. Никога не съм го празнувала, не ми е на сърце някак си.
И времето е съвсем в унисон с настроението ми. Мрачно и дъждовно.

 Hug

# 53
  • Мнения: 3 046
Осъзнаваш ли колко си хубава ?
И колко си истинска. Без да знаеш това!
Създадена до болка да бъдеш обичана….
Макар и понякога да си безкрайно сама.
От най-нежното цвете, с най-красивите думи,
Творецът е в теб ЛЮБОВ въплътил…
И пролетна свежест, с поглед чист на кошута.
Своя малка богиня чрез теб е открил..                                 
Но си поела на съдбата си тежкото бреме,
да бъдеш любима и майка-ЖЕНА
Всички други да дирят у тебе утеха!
Да се радваш с децата си, а да тъгуваш сама…
И да страдаш обичайки, дори неразбрана,
но в живота си труден да не свеждаш глава!
Бъди просто ВЕЧНА,ДОБРА, и ЖЕЛАНА!!
И ангелски хубава и СВЯТА ЖЕНА.
Честит празник!
Любимото ми време Wink

# 54
# 55
  • Мнения: 1 855
Честит празник, девойки!  Обещайте си да бъдете щастливи!

  От всички коментирани напоследък празници (привнесени, чужди ,църковни....) този ми е най - приятен. Просто ми е празнично ,без да изпадам в някаква еуфория. ...абе отбелязвам си го като част от наситената ми мартенска програма.  От години забранявам да се купуват цветя на този ден (не винаги изпълняват, но...) ,обаче какви думи ми е написал малкия син върху направената от него картичка с триизмерно сърце ....рева си от сутринта, ама ми и някакси гордо....

 Весел и усмихнат ден, въпреки гадното софийско време!!

# 56
  • Мнения: 136
Честит празник, дами! Бъдете много щастливи и обичани!:)

# 57
  • София
  • Мнения: 8 375
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ПРЕКРАСНИ ВОЕННИ МОМИЧЕТА! ГОСПОД НИ Е ОТРЕДИЛ ДА КРАСИМ ЗЕМЯТА, ДА ДАВАМЕ СИЛА НА МЪЖЕТЕ, ДА ПРОДЪЛЖАВАМЕ РОДА. ТА ИМА ЛИ НЕЩО ПО-ХУБАВО ОТ ТОВА? НИКОГА НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ И СЕБЕ СИ, НЕ СЕ СЛАГАЙТЕ В ЗАДНИТЕ РЕДОВЕ. НЕКА СМЕ ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ!

Момичета, имах проблем с телефона почти седмица. От тази вечер всичко е наред. Само дето имам пропуснати стотина разговора. Rolling Eyes

Желая ви  хубава вечер. wavey

# 58
  • Мнения: 2 697
На финала на деня и от мен честит празник, мили дами Heart Eyes Бъдете здрави и вдъхновени във всичко, което правите! Heart Eyes Весел празник на всички Hug

Aз получих днес изненадващо поздравление от един смугъл мулат (на латиноамериканец ми приличаше) в кварталния магазин, където често ходя. Е, признавам си, че съм получава странни осмомартенски пожелания - например от Радой Ралин преди доста години пред Народната библиотека и беше много пиперливо пожелание - ама пак се изненадах. Но пък вниманието винаги е приятно Wink

Последна редакция: ср, 08 мар 2017, 21:29 от Шехина

# 59
  • София
  • Мнения: 8 375
Поздрави от МЪНИЧЕТО, по случай 8-ми март. Много е заета. С мъжО ѝ пробиват дупки всЕкакви. Изглежда това я прави особено щастлива Joy Само дано да не се увлекат до толкова, че да заприличат стените на новото им жилище на швейцарско сирене Mr. Green

ШЕХИНА, няма значение кога и от кого е засвидетелствано вниманието. Приятно е. Да бях се разходила и аз до кварталния магазин... Wink

Общи условия

Активация на акаунт