Към кого да се обърна при проблем с профил?

  • 1 158
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 786
Писах лични съобщения,виждам,че хората,към които се обърнах за помощ са били онлайн,но не благоволиха да ми върнат отговор. Поне да ме бяха насочили,ако не могат те да ми помогнат. Може за тях проблема да е маловажен,но за мен не е. Много моля някой администратор да се свърже с мен,за да обясня проблема,а после замразете всички акаунти и да се приключи. Не очаквах такава незаинтересованост и нехайство.

# 1
  • Мнения: 25 739
Нищо не се разбира. Питал, не му отговорили...добре, случва се. Кои акаунти ще се замразяват, на неотговорилите потребителки ли? Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 28 565
Това е темата за въпроси към администраторите – http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=840351.3855  Опишете проблема там.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Wtf... Tired

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 029
Не знам за кого и за какво става дума.
Аз имам едно ЛС от Вас с определен сигнал за един определен профил.
Бяха взети моментални мерки в рамките на форумните правила и достъпът на профила бе забранен.
Ако има нещо друго, може да ми пишете отново.

# 5
  • Мнения: 14 786
Ахаа,взети са мерки. Това исках да прочета.  Peace Благодаря. Ако ми бяхте върнали някакъв отговор ,нямаше да пускам тема,но не знаех какво се случва. Все пак аз нямам достъп до профила,за да разбера.
Лека вечер и още веднъж благодаря.  Peace

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 029
Оставихте впечатление за  регистрация с единствена цел сигнализиране за проблема.
Потребителският профил не е ползван след сигнала Ви.

# 7
  • Мнения: 14 786
Едва ли ще пиша вече,но има полезни неща,които следя във форума и след като не мога да ползвам стария профил,остава този.
Изяснихме недоразумението,може да изтриете темата.

Общи условия

Активация на акаунт