Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 727 359
  • 17 912
  •   2
Отговори
# 3 855
  • Мнения: 6 323
Имаме няколко подобни сигнала, като всичките оплакали се са с връзка през БТК или техният доставчик минава през БТК свързаност. Проверяваме на какво се дължи проблемът с връзката до сайта при някои от потребителите.

# 3 856
  • Мнения: 36 001
Моят доставчик е Виваком, и аз имам проблем с форума. Приятел, също на Виваком в офиса си, се оплака от бавно зареждане. Цяла сутрин нетът е "на пресекулки".

# 3 857
  • Мнения: X
И аз съм на доставчик Виваком, явно в тях е проблема

# 3 858
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз също имах проблем вчера следобяд. От мобилния изобщо не зареждаше, от лаптопа - много бавно.

# 3 859
  • Мнения: 54 522
На мен ми изключва няколко пъти мобилната версия, Теленор.

# 3 860
  • Мнения: 6 604
На мен ми изключва няколко пъти мобилната версия, Теленор.
И аз съм на Теленор. Използвам само мобилната версия- нямам проблеми. 
П.п. Мамма- обещахте промени в  мобилната версия. Предвижда ли се?

# 3 861
  • Мнения: 54 522
Много рядко ми се случва, но днес два пъти ме изхвърли.

# 3 862
  • Мнения: 10 874
DiDi§ Peace
Тъй като се работи по изцяло нова мобилна версия, не се правят абсолютно никакви промени по кода на настоящата от месеци.

И аз съм на Теленор и нямам проблеми с мобилната версия.

# 3 863
  • Мнения: 6 604
Лале, благодаря.  bouquet
Но Мамма беше споменала , при предишно мое питане, че се очаква промяна от Новата година. А вече минаха 2 месеца от нея.😉

# 3 864
  • Варна
  • Мнения: 6 324
Да ви помоля да ми спестите търсенето и да ме насочите  към специфична тема-евентуален стерилитет заради проблеми с щитовидната жлеза.  bouquet

# 3 865
  • Мнения: 3 067
Добър ден и честит празник на всички.

Бих искала да попитам на какво основание в темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=966022.585, която е тема за морална подкрепа и съвети, свързани с 90 дневната диета, са изтрити коментари, които изразяват именно това - морална подкрепа и вдъхване на увереност, че даден потребител може да се справи ?

Бих искала да изразя позицията си пред модераторите и администраторите на този сайт, които се превръщат в неволно замесени в един конфликт, който не престава между потребители на две теми - вече споменатата и друга, сходна на нея в раздел "потребители". Лично аз съм ужасно уморена и усещам психически и емоционален тормоз от страна на потребители, които взеха решение да направят своя тема, след като им беше показано от страна на администратор, че начина по който управляват темата за 90 дд е в разрез със всички правила относно спам, флууд, чат и прочие (които тази сутрин отново четох). Чувствам се безпомощтна и уморена от създалата се ситуация и се обръщам към вас - моля да бъдат взети някакви мерки - не е нормално от чисто негативини емоции една тема да се превръща в арена на война - не е нормално, всяко мнение да бъде докладвано от дребнавост, злоба и желание за отмъщаване - на кого и за какво - не е ясно. Не е нормално всичко, което пиша аз и другите момичета да бъде следено под лупа и докладвано. Не е нормално да позволявате да се превръщате в инструмент на отмъщение. Никой от потребителите пишещи в старата тема не докладва за нецензурни и обидни изказвания от страна на потребителите от "новата" тема към нас. Всички искахме нещата да се уталожат и темата да се превърне в това, което до преди година беше - арена за споделяне, оплакване, изразяване на страхове или радости провокирани от процеса на отслбване , дължащ се на 90 дд диета или почивката й.

Не е нормално в демократична държава, във форум, който макар и частен има доста безпристрастни правила, които са създадени за да защитават потребителите, едно изказано мнение (моето) да бъде санкционирано и вместо да бъде прието спокойно и да обсъдим като възрастни хора как темата може да бъде "дом" на всички ни, да бъда наказвана, следена, обиждана, "кълната", всяко нещо да се докладва и следи.
Не зная кое е правилното решение на проблема.
Но никой няма право да накърнява нечие достойнство било то он или оф-лайн. Тъй като Вие сте хората, от които зависи усещането за защитеност и сигурност във форума, понеже сте негови създатели и администратори, моля да бъдат предприети някакви мерки. Така създалата се ситуация обслужва само и единствено дребни и низки страсти на хора, които не могат да се примирят да не бъдат прави.

Зная, че не ви интересува един човек, а "добруването" на повече хора - докладването на всяко мнение, което си позволи позитивизъм и морална подкрепа, без да се разлива във "флууд" и "чат" вреди на самата тема, никой няма да има желание телеграфно да споделя само менюта - без обратна връзка, без обмен на позитивна енергия. т.е. косвено не носи ползи на никой, който би искал да получи точно това - помощ или споделяне.
Нещата излизат извън контрол и моля да бъдат взети адекватни мерки

С уважение

# 3 866
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
Темите не се управляват от никого. Те се правят от потребителите. Деленето на наши и ваши също е условно и измислено. Не се допускат лични разправии и разрешаване на персонални конфликти в темите. Темата за диетата е за обсъждане на режима, проблемите и въпросите свързани с него. Чат темата в "Потребителски групи" е за споделяне на всичко останало. Участниците са спазващи и неспазващи диетата, а заглавието и е произволно. Всеки е свободен да участва в която и да е тема. Ако смятате, че достойнството Ви е накърнено, че сте засегнати или обсъждани в която и да е тема, може да използвате функцията за информиране на модераторите и ще бъдат взете мерки.

# 3 867
  • Мнения: 3 067
Разбирам. Форумът не е място за превъзпитаване на възрастни хора или съдене и арбитраж. Изказах мнението си и заставам зад думите си, че по този начин администрацията на форума се превръща в инструмент на отмъщение. Никога до сега мнениет "ти можеш, с теб сме и не си сама" в тема за отслабване, отправено към жена която тежи толкова, че здравето й е застрашено, не е било трито и не разбирам необходимостта от подобно действие, освен "натриване" на носа и създаване на негативна обстановка.

Благодаря за отговора.

Последна редакция: пт, 03 мар 2017, 12:04 от Госпожица Дух

# 3 868
  • Мнения: 14 103
Не разбирам защо ми е изтрит пост, а друг е цензуриран в темата за 90ДД? В тема за диета съм окуражила потребителка, която също е на диета и се притеснява дали ще се справи. Нито я питам какви гащи носи, нито как е тантурка, шушулка, добре ли е спала, мъжът ѝ уважил ли я е, какви гримове си купува и пр.

# 3 869
  • Варна
  • Мнения: 6 324
Да помоля да погледнете темата Черен списък на стоматолозите!
Според мен потребител Sofiasofia минава всякакви граници. С триене засега не се получават нещата.

Общи условия

Активация на акаунт