Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 736 211
  • 17 988
  •   2
Отговори
# 3 840
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
Да.
Не толерираме крещенето.
Особено, когато е персонално, агресивно и още повче, когато е повторно.

# 3 841
  • Мнения: 621
Но това беше просто иронизиране на цитати от статията, както и коментарът ми преди него, който е останал. Наистина ли се е приело като агресия към пишещите в темата? Съжалявам, изобщо не е било това целта. Мислех, че ще бъде разбираемо.

# 3 842
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 495
Здравейте, както всяка година преди церемонията по връчване на наградите Оскар искам да помоля да ни позволите да надхвърлим 50 страници в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=908639
В момента темата е на стр.22, а от опит знам, че чатът в темата по време на церемонията обикновено заема около 25-30 страници.
Винаги се опитвам да пусна нова тема най-късно до обяд на следващия ден, макар че съм на работа.  Sunglasses

# 3 843
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
Добре.
Нека остане колкото и страници да надхвърли.
Като приключат пуснете новата.

# 3 844
  • Мнения: 54 750
Изтривайки го,в полето пишеше точно dreniq. Този Bonjour не го знам какво върши и откъде се е появил,но не съм го инсталирала аз и въобще не знаех откъде се е появил. Rolling Eyes

Проблемът обаче си остана при мен.След изтриването на вируса не съм влизала никъде,беше ми отворен само форума и влизайки в Литературния,антивирусната се разпищя пак. Бонжурът го няма вече,няма и нищо подозрително,което да деинсталирам,следвайки написаното в линка,даден от Мамма.Няма нищо с името dreniqНе знам какво да направя.

Моля вземете мерки с този файл. Praynig
Никакво чистене не помага, напротив, вече се появява по няколко пъти на ден.  ooooh!
Само, когато съм във форума.

# 3 845
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
От половин час имам проблеми с форума, адски бавно зарежда и току-що това се появи за втори път:
Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Apache/2.2.15 (CentOS) Server at www.bg-mamma.com Port 80

# 3 846
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 495
Добре.
Нека остане колкото и страници да надхвърли.
Като приключат пуснете новата.
Благодаря за разбирането, но няма да се наложи.
Интересът тази година беше слаб. Ще си пишем още известно време в старата тема.

# 3 847
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Не бях влизала от известно време.
В момента първа страница ми изглежда така - подравнена в ляво и с голямо празно поле в дясно:




Промени ли е имало?

# 3 848
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Разрешено ли е рекламирането на собствен блог?

# 3 849
  • Мнения: 36 088
Разрешено ли е рекламирането на собствен блог?

Линк към пост или профил, моля.

# 3 850
  • Мнения: 6 362
Моля вземете мерки с този файл.
Както вече писах по-горе, това е вирус, който е засегнал компютъра и нежеланите ефекти от него не се дължат на сайта.

В момента първа страница ми изглежда така - подравнена в ляво и с голямо празно поле в дясно
...
Промени ли е имало?
Не, няма никакви промени по текущата версия на сайта. Моля, пробвайте да изчистите кеша на браузера и рефрешнете.

# 3 851
  • Мнения: 910
Изтривайки го,в полето пишеше точно dreniq. Този Bonjour не го знам какво върши и откъде се е появил,но не съм го инсталирала аз и въобще не знаех откъде се е появил. Rolling Eyes

Проблемът обаче си остана при мен.След изтриването на вируса не съм влизала никъде,беше ми отворен само форума и влизайки в Литературния,антивирусната се разпищя пак. Бонжурът го няма вече,няма и нищо подозрително,което да деинсталирам,следвайки написаното в линка,даден от Мамма.Няма нищо с името dreniqНе знам какво да направя.

Моля вземете мерки с този файл. Praynig
Никакво чистене не помага, напротив, вече се появява по няколко пъти на ден.  ooooh!
Само, когато съм във форума.

Мъжът ми махна Аваст-а,сложи някаква друга антивирусна,NOD нещо си,почисти с нея и вече нямам проблем.  bouquet

# 3 852
# 3 853
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
Благодаря.

# 3 854
  • Мнения: X
Не знам дали в моя комп е причината, но днес много трудно ми зарежда форума. С други страници нямам проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт