Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 3 за щастие!

  • 37 902
  • 702
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 135
Добра ви вечер! Simple Smile
Мими, супер си!

Аз хапнах печени тиквички и печени крилца!
За утре зелен фасул яхнийка и салатки!
Спокойна вечер ви пожелавам!   Hug

# 661
  • Мнения: 27 577
Здравейте Hug Hug Hug
Ир, взимам кафенцето със сърчицето! bouquet Simple Smile
Облашкова, Вангоби,  bouquet bouquet Hug
Сиси, уж сме добре Hug Мен ме гъделичка нещо гърлото, но ще се съпротивлявам на вируса с джинджифил и греяно вино с черен пипер  Twisted Evil Детето донесе картичка с рисунка на баща и Laughing , научила е стихотворение и са правили купи от пластмасови бутилки Mr. Green Laughing В неделя е празникът на татковците Wink За Лондос си вземи и чадърче (сгъваемо, леко), според мен.-... newsm78 Орхидеите преди години и мен не ме впечатлявахга особено, но пък като започнах да ги виждам навсякъде започнаха и да ми харесват Laughing
Жгмъц, супер е орхидеята bouquet
Вики, тук едно помело не съм видяла да продават #Cussing out Надявамн се, че си пийнала сокчето Grinning
Жули, красота! Heart Eyes
Мими, прекрасна си! bouquet bouquet bouquet
Деми,  Hug Hug
Иринита, надявам се ЛО да е по-добре! Hug
Курдов,
Скрит текст:
малката кога ще я взимат? Sad Предполагам, че искат да е с тях ьза деня на бащата- 19 март..... Rolling Eyes
Не успявам да ви спомена всичките, но много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Меню, модифицирано (трябваше да е варива):
з- 3 малки кивита, зелен чай, о- грах с гъби, моркови и червена леща Heart Eyes (напаснах си една индийска рецепта за грах с гъби, за да е режимна), ФПХ около 30 гр.- без салата, сложих повече моркови в граха, в- яйца или холандско сирене със салата- не знам кое предпочитам newsm78
 
Скрит текст:
Да ви се оплача, котаракът о..кал леглото на детето- побеснях... Sick Sick Sick Не знам как се е вмъкнал в стаята, но добре, че не ми беше пред очите като видях "изненадата"! Crazy Сега пера чаршафи и завивки- от 3 часа с това се занимавам, защото пералнята решила да избълва купища пяна, излезнала извън чекмеджето отгоре и целия под беше във вода и пяна в кухнята. #2gunfire От няколко часа пускам кратки цикли, за да изчистя пяната #Cussing out Не бях сложила много препарат за пране, но пералнята по принцип пере с много малко вода и трябва да пускам по 2 цикъла, за да изплакне поне видимата пяна.....Ужассссс.
Жгмъц, това за чесъна не го знаех Mr. Green Mr. Green И вица за ябълките не знам- изостанала съм.... hahaha
Облашкова, нищо му няма на кексчето Peace Преди консумация вадиш около час да се отпусне и е готов за ядене (или затопляш във фурна или МВ) Wink Аз замразявам така и блатове за торта Laughing
Иринита, забелязвам, че родната киноа не те оставя напоследък hahaha Laughing Що така забрави боба- той повече върви с чесънчето, че и лещата..... Mr. Green

# 662
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
МИМИ  Hug Hug Hug И аз да потретя - ПРЕКРАСНА СИ!!!  bouquet bouquet Heart Eyes

На мен все още не ми позволяват да заспивам, макар че си направихме леглата и облякохме пижамите  ooooh! Ще клепам до припадък.

П.П.  ДОЛЧЕ  bouquet в понеделник, 20 март, в 10 часа сутринта.  Cry Cry Cry Cry

# 663
  • Мнения: 27 577
Курдов,  Hug Hug Hug Hug Sad

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Курдов Hug  Hug Hug
Жгмъци, стискаш скилидка между колената ли???  hahaha hahaha hahahaЗа ябълките ко newsm78 newsm78
Мими, ти си знаш Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 665
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Иринита, освен здраво чесънчето предпазва и от забременяване.  Mr. Green
Joy  Joy

Тук съъъмм.... Whistling

Я кажи вица за ябълката,  Flutter

Който са е утчел, шеСС!  Heart Eyes
Мимс, страхотни слънчеви снимки!  bouquet
Демитууу,  Heart Eyes
Вангоби не видях....
Даааа, Гърция е прекраснааа.... Heart Eyes
Долчее,  Hug
...ще го дигнем...на крака hahaha
Mr. Green  Joy

Жгмъци, стискаш скилидка между колената ли???  hahaha hahaha hahaha
Joy А уе, ут радиацията уе.... Joy

# 666
  • София
  • Мнения: 135
КурдовHug!
Може ли да помоля за рецептата за карфиол на Жгмъци!

# 667
  • Мнения: 28 534
Благодаря ви прекрасни! bouquet bouquet bouquet
Надявам се на последната снимка познахте Горан Брегович, ей някой да не си помисли че е мъжът ми hahaha

# 668
  • София
  • Мнения: 11 117
 Joy Joy Joy
Чесънчето така ухае, че никой няма да те доближи ко остава за забременяване.  Mr. Green

А виза за ябълките мислех, че всички го знаете щото е много стар.

Та на пазара един дядо продава ябълки и вика силно:
- Ябълки против забременяване, ябълки против забременяване.
Идва една булка и иска да си купи, и пита:
- Дядо, ама ябълките преди или след секс ?
Дядото:
- Вместо, чадо!  Mr. Green

# 669
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Хихихоххохохо  Joy  Joy

Ив, карфиола го разкъсваш на розички, хубаво ги намазваш с олио/зехтин, червен пипер. Слагаш сол на вкус, и в предварително загрята фурна на 200 градуса, за 20-30 минути.
Вкусотийка..... Whistling

Мимс, познах, познах....

# 670
  • София
  • Мнения: 135
Много благодаря, Джули!

# 671
  • Мнения: 129
Благодаря ви прекрасни! bouquet bouquet bouquet
Надявам се на последната снимка познахте Горан Брегович, ей някой да не си помисли че е мъжът ми hahaha

Преди да го разпозная си помислих точно това..  hahaha Joy hahaha Hug

Жгмъц  Joy

Курдов  Hug

Жулиет,никога не съм яла печен карфиол  Mr. Green Като броколи ли е?  hahaha  Whistling

# 672
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добър вечер,
Мамексче, това чудно животинче от сутринта - искам да го гушнаааа
Инджи, всяка година по това време се зареждам на мах с музикални изпълнения и се чувствам прекрасно.
Кати, обичам чайчета  Flutter
Облашкова, кой тоз бандит  Joy
Жгмъци, от къде си я поръча? Аз май се "закрастих" и искам нещо новичко  Blush
Е, Мимчо, каква работа след Париж  hahaha hahaha hahaha
Д-р ТТ, радвам се, че е ясно какво му е и ще се справите с вдигането... на крака  Joy
Джулс, както винаги в десетката с мястото за кафе  Hug
Жгмъци  Joy Joy Joy Joy
Деми, радвам се да те видя   Hug
Курдов  Hug Hug Hug Cry
На всички неспоменати - много  Hug Hug Hug
Облашкова, не съм яла печено броколи, но предполагам - да  Joy

# 673
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Жулиет,никога не съм яла печен карфиол  Mr. Green Като броколи ли е?  hahaha  Whistling
Ми не е като броколи. На мен ми има вкус на готвено постно зеле. Много, много е вкусно!  Flutter

Деситуу,  Heart Eyes  bowuu

# 674
  • София
  • Мнения: 11 117
Деси, от тук поръчах:
http://www.plants.bg/
https://www.facebook.com/groups/1376596669328646/

Дояде ми се карфиол сега.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт