Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 38

  • 57 052
  • 746
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 4 713
На изпит съм и пътувам.. нямам физическата възможност да ида веднага на лекар. Най вероятно довечера. Благодаря ви за отговорите!
Откакто родих не чета темата ,но случайно прочетох това ,което си написала ....ще си ли спокойна до довечера ?

# 301
  • Мнения: 147
Момичета, ходих до АГ-то!
Не било опасно, всичко било наред. Олекна ми!
Благодаря ви много за съпричастността и бързите отговори! Heart

# 302
  • Мнения: 35 124
Казаха ли ти да пиеш нещо? На мен ми биха Папаверин на инжекции. Много трудно да намират.

# 303
  • Мнения: 471
момичета при спирала ,ако си бременна теста отчита нали ?
и вижда ли се бременността на ехографа ?

# 304
  • Мнения: 147
Казаха ли ти да пиеш нещо? На мен ми биха Папаверин на инжекции. Много трудно да намират.
Акушерката ми каза, че обикновено им изписват някакви лекарства. Свързах се с дежурния лекар и му обясних положението, и понеже не му се занимаваше с мен, само ми каза "Нищо ти няма" и ми тропна телефона... Ще го сменям още в понеделник! То бива гадини, бива, ама това на нищо не прилича...

# 305
  • Мнения: 10 874
момичета при спирала ,ако си бременна теста отчита нали ?
и вижда ли се бременността на ехографа ?
Не съм сигурна, че разбрах правилно. Blush
Ако имаш спирала, но въпреки това забременееш, дали тестът ще отчете - това ли питаш? Да, ще отчете.
За да се види нещо на ехограф, трябва да имаш поне десетина дни закъснение на менструацията.

oblache_m, обърках се в цялата история. newsm78 Днес въобще някой прегледа ли те? Кой така те успокои, като сега казваш, че лекарят се е отнесъл по този начин? Ако не са те прегледали, намери друг лекар да те прегледа. Ако вече нямаш зацапване, това е добре, вероятно наистина всичко е наред, но все пак трябва да те прегледат, за да се види със сигурност. Peace

# 306
  • Мнения: 1 083
И аз така мисля, както потребителката преди мен. Дано зацапването е спряло.  Praynig

# 307
  • Мнения: 471
момичета при спирала ,ако си бременна теста отчита нали ?
и вижда ли се бременността на ехографа ?
Не съм сигурна, че разбрах правилно. Blush
Ако имаш спирала, но въпреки това забременееш, дали тестът ще отчете - това ли питаш? Да, ще отчете.
За да се види нещо на ехограф, трябва да имаш поне десетина дни закъснение на менструацията.

да, за това питах , мерси

# 308
  • Мнения: 144
Може ли да се пие Валидол в начална бременност?

# 309
  • Мнения: 10 874
Може ли да се пие Валидол в начална бременност?
Трябва консултация с лекар за всяко нещо, което се приема, без значение по кое време на бременността. Peace

# 310
  • Мнения: 144
Може ли да се пие Валидол в начална бременност?
Трябва консултация с лекар за всяко нещо, което се приема, без значение по кое време на бременността. Peace
Благодаря!

# 311
  • Мнения: 13
Здравейте мами!
Имам нужда от съвет!С мъжа ми правим опити за бебчо и сега съм доста притеснена,защото уж имам някакви симптоми че този път и ние ще бъдем от щастливците,но не смея да си го помисля да не се разочаровам! Та питането ми е
колко време най-рано след предполагаемата дата има възможност да разберем дали ще се радваме или не,защоти тази нощ не можах да спя от повръщане,разтройство и адски болки в корема,а сега дори целия таз ми е изтръпнал а кръста ме боли адски много! Не знам какво става,но искаю да разбера по-скоро,защото не се издържа! Исками се да пия някакво хапче,но не смея ако нещо се е получило Sad
За уточнение,преди седмица бяхме с мъжа ми интимни,а това се падаше ден преди оволацията и тогава,предполагам че може нещо да се е случило,а именно за това идват моите тревоги,защото е твърде рано да се разбере каквото и да е.
И да се извиня,ако не съм уцелила темамата!

# 312
  • Мнения: 16 874
iv.miro, 11 - 12 дни сле датата на О, най - добре с кръвен тест, защото уринен може и да не ти отчете.

# 313
  • Мнения: 1 092
Кръвния може още сега да ти отчете според мен, а иначе обикновен тест от аптеката е възможно и по-рано да покаже, но най-сигурно след поне 2 дни закъснение  Peace

# 314
  • Мнения: 8
Здравейте момичета,
Извинявам се, ако не съм улучила правилното място за писане, но отдавна искам да се включа в някоя група в Бг мама:)
Имам си едно проблемче и много ми се искаше да го споделя с хора от които бих получила съвет и разбиране Embarassed
Преди шест месеца си направих тест за бременност и ми показа две чертички, но втората беше доста бледа!
След няколко дни веднага отидох на гинеколог и тя ми потвърди, че съм бременна и след още една седмица вече бях изгубила моята втора пъпка Cry
Сега решихме отново да пробваме и пробвахме преди 3 седмици, дали вече си втълпявам, но получавам всички симптоми на бременност!
Имам си едно пораснало момче вече на 7 години, а аз съм на 34 и всички ме изкарват едва ли не на 100 Close за втора бременност!
Според вас рано ли е да си взема тест за бременност, при положение, че още няма закъснение??
Трябва да ми дойде по-принцип на 01,05 Sad
Благодаря Ви много!

Общи условия

Активация на акаунт