Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 38

  • 57 044
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 35 113
Притеснения винаги ще има. Вярвайте, нашите родители и към момента не са сигурни дали са се справили добре и дали са можели да направят нещо по-добро за нас.
И аз като видях чертичката много се притесних. Преди това изкарах тежка ангина. бях на инжекции. Абе, виждах си края. Толкова зле ми беше. Не бях сигурна длаи е минало достатъчно време от химиотерапията ( нищо,че са минали 5 години) ,бях на нова работа. Но то все няма да е идеалният момент. Щом сме здрави и сме заедно- значи е време!

# 736
  • Мнения: 1 092
Peacock, не искам съдбата да ме поставя в такава ситуация, никой родител не бива да преживява смъртта на детето си и наистина откакто съм прочела в нашата група за преживяното от теб не спирам да ти се радвам. Като знам какъв ужас преживях в края на 8 гс с отлепянето на плодния сак и как все още ми се свива сърцето като си спомня, не спирам да благодаря, че мишчицата ми се задържа и си расте здравичка, просто не искам да си помислям какво ти е било на теб.. Аз не забременях веднага, но в момента, в който реших, че започвам организация за сватбата, а и сигурно като подарък за рождения ми ден  Laughing (януари месец), щастието ми се усмихна! Не съм имала съмнения искам ли го или не, имах достатъчно време, за да осъзная, че това искам на-много от всичко! Детето наистина е благословия!

# 737
  • Мнения: 64
Благодаря ви за съветите , таткото много го иска , казва че ще се справим с всичко , но аз не виждам как ще се случат нещата ( на квартира сме , аз не работя , уча .. Само с неговата заплата едва свързваме края сега , а какво остава с едно човече ) родителите ни не знаят още и незнам как биха реагирали като цяло

# 738
  • Мнения: 410
Благодаря ви за съветите , таткото много го иска , казва че ще се справим с всичко , но аз не виждам как ще се случат нещата ( на квартира сме , аз не работя , уча .. Само с неговата заплата едва свързваме края сега , а какво остава с едно човече ) родителите ни не знаят още и незнам как биха реагирали като цяло
Щом го искате, ще се справите!
На таткото ще му е стимул, а родителите ще помагат. Моят ММ работи на две места, за да подсигури максимално спокойствието ни и пак все за нещо не стигат парите. Просто приоритети... Този месец това, другият онова и така. Ако решите добре е да се назначиш в някоя фирма фиктивно на работа. Simple Smile
Ще се справите! Simple Smile

# 739
  • Мнения: 179
Благодаря ви за съветите , таткото много го иска , казва че ще се справим с всичко , но аз не виждам как ще се случат нещата ( на квартира сме , аз не работя , уча .. Само с неговата заплата едва свързваме края сега , а какво остава с едно човече ) родителите ни не знаят още и незнам как биха реагирали като цяло
Като съм се раждала аз и двамата ми родители не са работили, но с помощта на баба и дядо са ме отгледали, вярвам че и вашите родители няма да ви изоставят в такъв момент! Simple Smile 😊😊

# 740
  • Мнения: 10 874
Полина Лазарова, в същата ситуация бях, при това на същите години. Само че на мен бързо ми премина първоначалният шок, а и ентусиазмът на ММ много помогна и осъзнах, че искам бебето. Също като теб писах в тази тема и момичетата много ме окуражиха и ми помогнаха.
Скрит текст:
Към днешна дата нещата се подредиха по най-неочакван начин и вече не сме в квартира, а в собствено жилище. След раждането и ММ, и баща му, и моят баща получиха повишения (не едновременно, разбира се, но през няколко месеца), свекърва ми също се издигна, а майка ми беше пенсионер от една година и много ни помогнаха всички. Така че понякога наистина нещата се подреждат, дори да ни се струва, че няма начин. А дъщеря ни е най-голямото ни щастие и най-големият късмет в живота ни. Heart Eyes
Успех с решението, дано е правилното за вас! bouquet

# 741
  • Мнения: 35 113
А моите свако и леля дори са учили и са живеели в общежитие, но си отгледали две дечица.

# 742
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Здравейте момичета, бременна съм в 24 г.с. И днес започнах да усещам блъскане в по- горната част на корема ми. Той младежа активно си ме рита, но винаги по- долу. Нормално ли е това, какво прави, все едно си блъска главата в мен, притеснява ме малко. Много е рано да се обърне, пък и още усещам ритници и ниско долу.

# 743
  • Мнения: 35 113
Според схемата, която гледам в 24 г.с. детето е на 3-4 пръста над пъпа. Не знам ти къде го усещаш ти. Явно е заякнало бая Simple Smile

# 744
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
На моменти ми тресе целия корем, чак с ехо го усещам.
На моменти толкова ниско, все едно иска да ме ритне по в...., което определено не е над пъпа.

# 745
  • Мнения: 1 092
Peacock, къде гледаш схемата?

# 746

Общи условия

Активация на акаунт