Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 38

  • 57 080
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 990
Кети, сега те разбрах Wink
Моят лекар работи в доста модерен кабинет, има си 3д и 4д, досега не съм плащала колкото по ценоразпис-много е човечен в това отношение.

# 706
  • Мнения: X
Есенция, ти беше от Пловдив, нали ?
При кого си водеше ЖК ?

# 707
  • Мнения: 1 686
Ами и аз това се чудя,но урологът каза,че скоро са имали такъв случай
Изрично ппопитах да не би да е киста някаква,а тя ми вика "хайде елате в петък,ще ви видим заедно с гинеколожката,все едно нищо не съм ви казала"...Направо ме " уби" тази лекарка...Да не говорим,че при първата ми бременност,след положителен тест отивам да ми потвърдят бременност ,те ми викат "не можем да потвърдим бременност, но имате киста"... Е ,не... Simple Smile

# 708
  • Мнения: 1 092
Поли, това е чудесно, само можеш да се радваш, че си го открила  Mr. Green Дано и занапред си доволна от него!
Believe, всякакви ситуации има наистина, коя от коя по-куриозни, важното е накрая всичко да е наред. Пиши след прегледа какво се е оказало  Simple Smile

# 709
  • Мнения: X
Момичета имам въпрос,
в 6г.с. съм и от два дни ми изтръпват ръцете и чувствам тежест в главата.. Пия утрогестан 3 по 2 и но шпа, дали може да е странична реакция..? Случвало ли ви си е? от време на време имам чувството, че ще припадна... Някакви съвети..?

Благодаря ви! 😊

# 710
  • Мнения: X
Категорично е от утрогестана, бута кръвното и води до сънливост и въртележки в главата когато се приема през устата.
Вариантът е да го поставяш вагинално, така или иначе по-добре се усвоява така. Но първо говори с лекаря си.

# 711
  • Мнения: 112
Снаха ми е бременна в 11 г.с. . Вчера си получи резултатите от кръвните изследвания и урина. Всичко е в референтните стойности, няма отклонение в нито един показател. След като ги видя лекарят ѝ назначи да си изследва инсулин. Тя се притеснява, а аз не си спомням да съм го изследвала, когато бях бременна преди повече от 8 години. Има ли място за притеснение според вас или е нормално проверяването на стойностите му в този период от бременността?
При бременни нивото на кръвната захар трябва да е до 5,1 максимално, задължително се изследва след 12 ч пълен глад и се взема от вена, не от пръст. Когато се установи по висока стойност ендокринолога обикновено назначава орален глюкозо-толерантен тест(натоварване с глюкоза и трикратно изследване на кр. захар през час). Могат да се изследват и инсулинови нива. При вас е назначил инсулинови нива май само. По това изследване се съди дали бременната жена развива гестационен диабет. Прочетете в нета какво трябва да спазите преди изследването,защото е много важно за правилно тълкуване на резултатите

# 712
  • Мнения: 1 686
Поли, това е чудесно, само можеш да се радваш, че си го открила  Mr. Green Дано и занапред си доволна от него!
Believe, всякакви ситуации има наистина, коя от коя по-куриозни, важното е накрая всичко да е наред. Пиши след прегледа какво се е оказало  Simple Smile

Ок Simple Smile

# 713
  • Мнения: 4 872
Poli_Gen , много благодаря bouquet
Сега погледнах и глюкозата е 5.3.  Peace

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Есенция, ти беше от Пловдив, нали ?
При кого си водеше ЖК ?

В Торакс се следя.

# 715
  • Мнения: X
Благодаря  Grinning

# 716
  • Мнения: 1 418
Някой да пробвал такава боя за коса  newsm78
http://www.hennafox.com/category/17/boi-za-kosa.html
Чудя се колко хваща, води се билкова и 100% безвредна:)

# 717
  • Мнения: 81
Здравейте, някой ползвал ли е флебодия заради отоци по крайниците, главно краката? newsm78

# 718
  • Мнения: 46
Здравейте, някой ползвал ли е флебодия заради отоци по крайниците, главно краката? newsm78

Ползвала съм АСАМ България / Кройтерхофф за отоци(по време на бременността)

# 719
  • Мнения: 10
Здравейте!Ползвали ли сте овули залаин за кандида и повлияха ли ви?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт