Професионални серии за коса - тема 113

  • 98 709
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 36 047
Сега проучвам слънцезащитен спрей или крем, защото през юни ще ходя на море, а косата ми е много тънка и податлива на изгаряне. Ще се радвам на препоръки 😀

миналата година взех този спрей, все още имам от него и когато свърши, пак него ще взема

# 406
  • Мнения: 5 500
миналата година взех този спрей, все още имам от него и когато свърши, пак него ще взема
защо?  Mr. Green
пише че е и детанглър-разплита ли добре?

# 407
  • Мнения: 36 047
хареса ми - не мога да преценя реално до колко защитава от ув лъчите, но мирише приятно, не ми слепва косата /която от морската вода винаги има нужда от допълнителна грижа/ и изобщо - приятно ми е да го ползвам
пръскам го върху всичко останало, не вместо - предполагам, че и това има значение
и е бюджетно, защото сс-то на керастаз наистина е хубаво, но ми е неприятно ценово и адски ми се свиди да го мажа по няколко пъти на ден  Blush

# 408
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Взех си този защитен спрей на Wella, но толкова ми е неприятна миризмата, че де факто не съм го ползвала. Ще го разменям. Не зная колко е добър. Peace

# 409
  • ново
  • Мнения: 6 016
Благодаря ви момичета! Аз заглеждах този спрей http://www.enzo.bg/milk-shake/lifestyling-sprej-za-kosa-s-uv-faktor/ , но ще се информирам повече и тогава ще поръчам. Бубанка, и на мен цената на Керастаз ми е малко трудна за преглъщане, предвид че имам и тийнейджърка, която помага при ползването 😀

# 410
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте! Искам да попитам имате ли впечатления от шампоана и маската на Орофлуидо? Използвам елексира и много ми допадна,чудя се да поръчам ли и другите, исках нещо с арган, а те са с такъв.

# 411
  • Мнения: 5 500
защото сс-то на керастаз наистина е хубаво, но ми е неприятно ценово и адски ми се свиди да го мажа по няколко пъти на ден  Blush
вярно е,цената е ужасна,но със сигурност е защото му слагат и някаква дрога,пристрастена съм към това кремче  Mr. Green
търся нещо за дъщеря ми която кисне постоянно във водата и много й се заплита косата и ще ви следя за някой спрей, защото СС-то е с по-добър ефект на суха коса.

# 412
  • Мнения: 4 738
Момичета, СС-крема на Керастаз ли беше с бежева консистенция и с блестящите частички? Имам няколко крема от размени, които не са в оригинални опаковки, не са надписани и взех да се обърквам кой кое беше?  ooooh! newsm78
Вие как точно го ползвате СС-крема? На суха или влажна коса? Преди или след термозащитата, преди или след олиото?

# 413
  • Мнения: 3 419
Момичета, СС-крема на Керастаз ли беше с бежева консистенция и с блестящите частички? Имам няколко крема от размени, които не са в оригинални опаковки, не са надписани и взех да се обърквам кой кое беше?  ooooh! newsm78
Вие как точно го ползвате СС-крема? На суха или влажна коса? Преди или след термозащитата, преди или след олиото?
То е  Peace аз го слагам на влажна.

# 414
  • Мнения: X
Ластиците не пречупват и не оставят следа ,че са били на косата. Peace.Използвам ги повече от година и нито веднъж не са ми оставили следа Simple Smile
Не използвам преса обаче.

# 415
  • Мнения: 4 738
РуСа-Мамма, а СС-то не ти ли идва малко по-протеиново? Аз например повече харесвам Нектар и Кератин термик, СС-то ми втвърдява косата някак си (като лека фиксация)... Shocked

А какво ще кажете за червения слънцезащитния спрей на Керастаз? Има ли доволни? Омазнява ли косата?

# 416
  • Мнения: 3 419
РуСа-Мамма, а СС-то не ти ли идва малко по-протеиново? Аз например повече харесвам Нектар и Кератин термик, СС-то ми втвърдява косата някак си (като лека фиксация)... Shocked

А какво ще кажете за червения слънцезащитния спрей на Керастаз? Има ли доволни? Омазнява ли косата?
Изцяло хидратация усещам.

# 417
  • Мнения: 1 123
Има ли ползвали от Нутрифайър серията на Лореал-нощната маска и крема за изсушаване?
https://www.arlen.bg/product/4613/podhranvasht-krem-za-izsushava … -cream-150ml.html
трябва да си купя нещо тия дни  Mr. Green

и също тези ластици
Скрит текст:
дали наистина са ефективни-напоследък ползвам преса но след връзване има "отпечатък" от ластика.


Ще останеш доволна от тези " ластици " не оставят отпечатък на косата и не накъсват косата .

# 418
  • Мнения: 31 320
Чудесни са кабелните ластици. Други не поглеждам, откакто ги открих преди две години някъде.

# 419
  • Мнения: 18 542
Имам един въпрос до някъде свързан с професионалната козметика за коса.
Имам кератинов шампоан и маска на Лореал, но забелязвам, че като ги използвам, на другия ден след измиване косата ми стои "прегъната" там където е била затисната под тялото ми през ноща. Тосет остава една неестествено смачкана и след като я среша, остава хвърчаща и обърната под странни ъгли. Лягам с напълно суха коса, не мокра или дори влажна.
Това на какво може да се дължи?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт