Професионални серии за коса - тема 113

  • 98 674
  • 737
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5 500
РуСа-Мамма, а СС-то не ти ли идва малко по-протеиново? Аз например повече харесвам Нектар и Кератин термик, СС-то ми втвърдява косата някак си (като лека фиксация)... Shocked

А какво ще кажете за червения слънцезащитния спрей на Керастаз? Има ли доволни? Омазнява ли косата?
Не омазнява на руса коса,даже има спирт и го дадох на майка ми,трябва да я питам-тя е с нормална коса,не суха.
СС-то е хидратиращо при мен  Peace

# 421
  • София
  • Мнения: 681
Връщам се пак в темата с две мои ревюта на професионална козметика за коса. Надявам се да ви бъдат полезни.

1)Chi Straight Guard Thermal Styling Cream - крем за изправяне и приглаждане на косата

https://kal1na.blogspot.bg/2017/04/chi-straight-guard-thermal-styling-cream.html

2) Kérastase Spesifique Bain Vital Dermo - Calm - шампоан за чувствителен скалп

https://kal1na.blogspot.bg/2016/02/kerastase-spesifique-bain-vital-dermo.html

# 422
  • Мнения: 1 893
Скрит текст:
Има ли ползвали от Нутрифайър серията на Лореал-нощната маска и крема за изсушаване?
https://www.arlen.bg/product/4613/podhranvasht-krem-za-izsushava … -cream-150ml.html
трябва да си купя нещо тия дни  Mr. Green

и също тези ластици
Скрит текст:
дали наистина са ефективни-напоследък ползвам преса но след връзване има "отпечатък" от ластика.


Къде могат да се намерят тези ластици?

# 423
  • София
  • Мнения: 941
Момичета, можете ли да ми препоръчате продукт за гланциране на коса? Искам нещо за силен блясък и освен гланцовете за коса на Лореал и Лакме, не намирам друго. За тях някакво впечатление лично да споделите? За домашно ползване стават ли?

# 424
  • Мнения: 31 212
Скрит текст:
Има ли ползвали от Нутрифайър серията на Лореал-нощната маска и крема за изсушаване?
https://www.arlen.bg/product/4613/podhranvasht-krem-za-izsushava … -cream-150ml.html
трябва да си купя нещо тия дни  Mr. Green

и също тези ластици
Скрит текст:
дали наистина са ефективни-напоследък ползвам преса но след връзване има "отпечатък" от ластика.


Къде могат да се намерят тези ластици?
Аз ги вземам от Сефора във всякакви размери.

# 425
  • Мнения: 625
Момичета , поръчах без да съм ползвала преди  шампоан Алтерна caviar moisture intense и сега се чудя дали не сгреших .Ползвали ли сте го?Дали не омазнява косата или слепва?Дайте отзиви,ще съм благодарна bouquet

# 426
  • Мнения: 221
Момичета , поръчах без да съм ползвала преди  шампоан Алтерна caviar moisture intense и сега се чудя дали не сгреших .Ползвали ли сте го?Дали не омазнява косата или слепва?Дайте отзиви,ще съм благодарна bouquet

На мен много ми харесва шампоана в комбинация с маска Lipidium L'oreal косата ми е изключително мека. На мен не ми слепва имам обем (което не е търсен ефект от мен),не съм забелязала да се омазнява по-бързо..

# 427
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
В магазините на рибата ( конкретно за този в Сф, Витошка) продават ли мостри на шампоани и балсами? Мисля да ходя днес до там за коректор за боя, но за шампоан не смея просто така да взема без да съм сигурна, че ще е моя.

# 428
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Хубав е и за мен шампоана на Алтерна.

# 429
  • Мнения: 298
Момичета, знаете ли актуален код за отстъпка за enzo.bg ? Благодаря!

# 430
  • Мнения: 31 212
Момичета, знаете ли актуален код за отстъпка за enzo.bg ? Благодаря!
Не, няма кодове от много отдавна. Peace

# 431
  • Мнения: 2 614
Коприната на Chi си поръчах. Обаче не съм сигурна дали я позвам правилно. Спазвам указанието от опаковката, но имам чувството, че нищо не ми остава по косата. Вие как я използвате?

# 432
  • Мнения: 10
Момичета, можете ли да ми препоръчате продукт за гланциране на коса? Искам нещо за силен блясък и освен гланцовете за коса на Лореал и Лакме, не намирам друго. За тях някакво впечатление лично да споделите? За домашно ползване стават ли?

На мен ми допада много този спрей: Финален спрей за изключителен блясък на косата  WILD SHINE JUNGLE FEVER

# 433
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
В магазините на рибата ( конкретно за този в Сф, Витошка) продават ли мостри на шампоани и балсами? Мисля да ходя днес до там за коректор за боя, но за шампоан не смея просто така да взема без да съм сигурна, че ще е моя.

Аз съм си взимала безплатно, след като съм купувала други продукти. Не знам дали продават отделно.

# 434
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Нямат мостри за продажба. Питала съм.

Общи условия

Активация на акаунт