Д-р Любомир Христов и новият вид серклаж ЕТКО

  • 71 556
  • 752
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 683
Коя е др Иванчева?А преди серклажа имала ли си бяло течение Христов веднъж в месеца ли те вика на преглед?

# 121
  • София
  • Мнения: 195
Коя е др Иванчева?А преди серклажа имала ли си бяло течение Христов веднъж в месеца ли те вика на преглед?

Иванчева ми води ЖК в ,,Надежда''.Христов каза,че няма да се виждаме повече.Тя ще ми следи бременноста и тя ще прави микробиология.Бяло течение незнам дали съм имала,защото бях на утрогестан  по 6 на ден и няма как да забележа.Но преди полож.тест пак ми бяха чисти микробиологията и другите изследвания.

# 122
  • София
  • Мнения: 5 520
А как се сваля ЕТСО-то?
 Аз след серклажа (обикновен) правех микробиологии на две седмици,Христов ме викаше на толкова.

# 123
  • Мнения: 311
Здрасти Бъбълче,

ето тук има картинки как се прави, как се сваля, какъв инструментариум се ползва и при какви показания се поставя http://www.saling-institut.de/eng/04infoph/04tmv.html

# 124
  • Мнения: 683
Силви чудесен пост благодаря bouquet

# 125
  • Мнения: 311
Здравейте момичета,

споделете как се развиват при вас нещата.

# 126
  • Мнения: 683
При мен още никак не се движат правя вливки пия лекарства но още не сме започнали с опитите реших първо да си пусна МБ и ТСХ преди да започнем ТСХ е 1,09 а МБ ще разбера утре.

# 127
  • София
  • Мнения: 5 520
При мен още никак не се движат правя вливки пия лекарства но още не сме започнали с опитите реших първо да си пусна МБ и ТСХ преди да започнем ТСХ е 1,09 а МБ ще разбера утре.
Стискам палци за микрото.ТСХ-то е супер.

# 128
  • Мнения: 683
ООООО много ти благодаря.Да и аз се зарадвах за ТСХ-то bouquet

# 129
  • Мнения: 311
Аз сега съм втори цикъл на Ясмин. След като мине ще се видя с Христов, за да измерим шийката. Обмислям да се видя и със Сигридов ей така за мнение.

# 130
  • Мнения: 683
И аз си го мислих но като четох от другите постове през какви ли не усложнения са преминавали с Христов и се е справял Реших да се доверя исцяло на него.Ще видим ако видя Зора нещо може и да пробвам.

# 131
  • София
  • Мнения: 5 520
Моето дете го има 50% благодарение на д-р Христов и 50 % благодарение на Сигридов.
 На Сигридов техниката е на космическо ниво в сравнение с тази на Христов.Сигридов с коремен видя,че шийката ми е на път да ме предаде.Същото се отнася и за техниката на Михова,с нея само съм си говорила,но имаше същия космически кораб като Сигридов,видях го.
Аз ходех два пъти в месеца при Сигридов и два при Христов,след 21-седмица (след серклажа).

# 132
  • Мнения: 923
Моето дете го има 50% благодарение на д-р Христов и 50 % благодарение на Сигридов.
 На Сигридов техниката е на космическо ниво в сравнение с тази на Христов.Сигридов с коремен видя,че шийката ми е на път да ме предаде.Същото се отнася и за техниката на Михова,с нея само съм си говорила,но имаше същия космически кораб като Сигридов,видях го.
Аз ходех два пъти в месеца при Сигридов и два при Христов,след 21-седмица (след серклажа).
Няма как да се сравнява.Едното е ехограф и прегледи за ЖК(Христов),другото е за фетална морфология и специалист по фетална(Михова и Сигридов).Всеки се е специализирал в нещо

# 133
  • София
  • Мнения: 5 520
Моето дете го има 50% благодарение на д-р Христов и 50 % благодарение на Сигридов.
 На Сигридов техниката е на космическо ниво в сравнение с тази на Христов.Сигридов с коремен видя,че шийката ми е на път да ме предаде.Същото се отнася и за техниката на Михова,с нея само съм си говорила,но имаше същия космически кораб като Сигридов,видях го.
Аз ходех два пъти в месеца при Сигридов и два при Христов,след 21-седмица (след серклажа).
Няма как да се сравнява.Едното е ехограф и прегледи за ЖК(Христов),другото е за фетална морфология и специалист по фетална(Михова и Сигридов).Всеки се е специализирал в нещо
Да,да това ми е мисълта,че може би е добре зареди апаратурата да се разчита и на специалист по фетална морфология,когато се проследява рискова бременност.
 Но говоря от личен опит,при мен освен шийката имаше и проблем с кръвотоците.Постоянно ми правеха доплери,но малко излизаме от темата,извинявам се,спирам със спама

# 134
  • Мнения: 923
Моето дете го има 50% благодарение на д-р Христов и 50 % благодарение на Сигридов.
 На Сигридов техниката е на космическо ниво в сравнение с тази на Христов.Сигридов с коремен видя,че шийката ми е на път да ме предаде.Същото се отнася и за техниката на Михова,с нея само съм си говорила,но имаше същия космически кораб като Сигридов,видях го.
Аз ходех два пъти в месеца при Сигридов и два при Христов,след 21-седмица (след серклажа).
Няма как да се сравнява.Едното е ехограф и прегледи за ЖК(Христов),другото е за фетална морфология и специалист по фетална(Михова и Сигридов).Всеки се е специализирал в нещо
Да,да това ми е мисълта,че може би е добре зареди апаратурата да се разчита и на специалист по фетална морфология,когато се проследява рискова бременност.
 Но говоря от личен опит,при мен освен шийката имаше и проблем с кръвотоците.Постоянно ми правеха доплери,но малко излизаме от темата,извинявам се,спирам със спама
Аз смятам феталната морфология за задължителна.При мен от серклажа до 32 г.с съм ходила 2 или 3 пъти месечно при д-р Христов и един път на ФМ.Д-р обявява 2 дати месечно за ЖК,запазвах и за 2те и отделно ходех в нормалната гинекология при него.Феталната ми беше при Георгиев.Нито единия,нито другия са ме задължавали така,правех го за мое успокоение.Веднъж сме го коментирали с Христов,че трябва да е минимум веднъж месечно,а реално както аз го усещам.

Общи условия

Активация на акаунт