Д-р Любомир Христов и новият вид серклаж ЕТКО

  • 71 563
  • 752
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 5 523
lunataaa , ще изкараш!Както са ти казали ЕТКО то е различен,при теб е зашита лигавицата и щом Христов е казал,че ще издържи,значи ще издържи,ако той имаше някакви притеснения,веднага щеше да те вкара в болницата

# 151
  • Мнения: 683
Bubble Христов кога щеше да е отпуска?

# 152
  • София
  • Мнения: 5 523
Bubble Христов кога щеше да е отпуска?
От 21 август до 15 септември мисля че каза.До кога точно не съм сигурна,но със сигурност запомних,че ми каза ,че на 21 август излизал

# 153
  • Мнения: 311
А когато е в отпуска, койпоема неговите пациентки?Thinking

# 154
  • София
  • Мнения: 5 523
А когато е в отпуска, койпоема неговите пациентки?Thinking
Това вече не съм питала.Аз чакам цитонамазка и държа да си я взема лично от него

# 155
  • Мнения: 683
Lunnata На колко вереме ходиш на прегледи и какви инфекции сте лекували?

# 156
  • София
  • Мнения: 195
Вие от кога сте му пациентка?той ли ви наблюдава?Разбрах,че вече не работи с бременни,освен с тези,които в започнал преди няколко месеца.
А когато е в отпуска, койпоема неговите пациентки?Thinking
Това вече не съм питала.Аз чакам цитонамазка и държа да си я взема лично от него

# 157
  • София
  • Мнения: 5 523
Вие от кога сте му пациентка?той ли ви наблюдава?Разбрах,че вече не работи с бременни,освен с тези,които в започнал преди няколко месеца.
А когато е в отпуска, койпоема неговите пациентки?Thinking
Това вече не съм питала.Аз чакам цитонамазка и държа да си я взема лично от него
Така ли?Значи вече не следи бременни?
Мен ме наблюдава от декември месец,след като ми сложи серклажа,ходех на две седмици да ми го поглежда,мери шийка и пуска микробиологии.
Иначе основно д-р Сигридов си ме следеше от самото начало.
 Сега вече ходя само за профилактични гинекологични прегледи

# 158
  • София
  • Мнения: 195
Да,не води жк.Исках да съм при него но ме отрязаха и тогава разбрах,че си остава само в хирургията Simple SmileНие се разбрахме да ме гледа наблюдаващата.След серклажа ме видя още веднъж и се разделихме но днес извънредно дойде Simple Smile)Вярвам му на 100% и вече не се притеснявам толкова,като каза,че ще изкарам.Все пак 1см е мн.малко но пък нали съм добре зашита-надявам се да не изпусне Simple Smile

# 159
  • Мнения: 311
А така де. То кой остана да води ЖК?

# 160
  • София
  • Мнения: 195
Доста са тези,които водят ЖК.Аз бях при Иванчева но се преместих при Личева от днес.Има поне още 10-на от водещите Simple Smile
А така де. То кой остана да води ЖК?

# 161
  • Мнения: 923
Това,че Христов не види ЖК вече е странно.Предполагам,че ще има изключения.На теб той самият ли ти го каза или като се записваше на ЖК от администрация ти отказаха час?Питам защото когато аз бях бременна от администрация ми отказаха ,но аз бях по препоръка от д-р Цветков и даже се обаждаха да проверят дали не ги лъжа.В крайна сметка ме записаха

# 162
  • София
  • Мнения: 5 523
Личева мен ме е преглеждала веднъж в спешното и останах с много добри впечатления от нея,но ... Христов си е Христов.
Дори и да не ви води той ЖК,пак може да си го посещавате.На мен ЖК ми води Ташков по здравна каса,при Христов си ходех отделно за спокойствие.

# 163
  • Мнения: 683
ООООО Anguished това е доста гадничко!Бяхме се разбрали с него че като забременея след първата ранна фетална ще направим серклажа и той ще ми води ЖК.Сега какво ще правя?А свободно на прегледи дали може да се ходи?

# 164
  • София
  • Мнения: 5 523
ООООО Anguished това е доста гадничко!Бяхме се разбрали с него че като забременея след първата ранна фетална ще направим серклажа и той ще ми води ЖК.Сега какво ще правя?А свободно на прегледи дали може да се ходи?
Със сигурност ще може.Аз само така съм ходила.Никога Христов не ми е водил ЖК.

Общи условия

Активация на акаунт