АГ клиника Селена Пловдив-16

  • 130 957
  • 767
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 440
Блaгодaря зa тaзи полезнa информaция Sleeping

# 676
  • Мнения: 2 360
Здрaвейте,след няколко дни съм нa фетaлнa морфология при Кръшков. Колко е точно ценaтa-80 или 100?
Преди месец и половина беше 90 лв. Предполагам е толкова пак.

# 677
  • Мнения: 1 406
Преди седмица бях и е 90 лв.

# 678
  • Мнения: 4 004
Някое мамче да е ходила в центъра за ФМ на д-р Борис Стоилов(които е работил в Селена преди 2-3г.)

# 679
  • Мнения: 17
Здрaвейте,след няколко дни съм нa фетaлнa морфология при Кръшков. Колко е точно ценaтa-80 или 100?
При д-р Кръшков цената за едноплодна бременност е 90 лв., за близнаци е 110 лв

# 680
  • Мнения: 440
Днес бях, доволна съм от прегледа. Simple Smile

# 681
  • Мнения: 49
Здравейте. Утре ми предстои 4д при др Кръшков. Дава ли диск със снимки и заплаща ли се отделно тази екстра, или пък може да се носи флалка? И последно спазва ли часовете?

# 682
  • Мнения: 1 406
Пита те  имаш ли флашка и ако нямаш ти дава диск не се заплаща допълнително първия път ме взе с 15 мин закъснение, но втория беше с 15 по рано не знам дали нацелих такъв момент или просто си вървят нормално.

# 683
  • Мнения: 49
Пита те  имаш ли флашка и ако нямаш ти дава диск не се заплаща допълнително първия път ме взе с 15 мин закъснение, но втория беше с 15 по рано не знам дали нацелих такъв момент или просто си вървят нормално.
Благодаря!

# 684
  • Мнения: 116
Здравейте, предстои ми раждане другия месец в Селена, АГ ми каза да направя консултация с анестезиолог. Трябва ли да се обадя да си запазя час, плаща ли се нещо и какво представлява тази консултация. Simple Smile

# 685
  • Мнения: X
Не се обаждаш за час, отиваш директно, до 13 ч. са консултациите с анестезиолог и са безплатни.
Питат те за хронични заболявания, правени операции, обясняват за упойките, ей такива неща.
Успех и леко раждане. Simple Smile

# 686
  • Мнения: 116
Не се обаждаш за час, отиваш директно, до 13 ч. са консултациите с анестезиолог и са безплатни.
Питат те за хронични заболявания, правени операции, обясняват за упойките, ей такива неща.
Успех и леко раждане. Simple Smile
мерси много

# 687
  • Мнения: X
Добре е на консултацията с анестезиолог да си носиш всички изследвания, които са ти правени през бременността. Така ще видиш и дали са ти валидни все още, за да не се наложи като постъпиш да плащаш допълнително за някои кръвни изследвания, които са със срок шест месеца.

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Консултацията с анестезиолог е бърза и лека процедура. Всичко минава под формата на разговор и се обсъждат варианти за анестезия, след което заедно с доктора, вземате решение.
Аз избрах д-р Кючуков и съм възхитена! Не усетих никаква болка при поставянето на спиналната упойка, всичко мина перфектно!
Родих преди няколко дни секцио при д-р Даскалов в Селена и съм много, много доволна. Имам незабележим шев, всичко мина бързо, успешно и безболезнено!
Доволна съм и от цялостното отношение на всички нива на обслужване в болницата -- имах доста съмнения, но всичко беше на високо ниво и се чувствах максимално комфортно!
Това ми е първо раждане, но съм лежала в Пълмед, където също беше добре, но в Селена всичко ми се стори много различно! Имах усещане, че съм на хотел, в който плащам за ВИП услуга.
И накрая, за информация относно крайна цена:
секциото, престоя във вип стая (3 нощувки, три хранения на ден, пълно обслужване по всяко време на денонощието от акушерки и детска стая), преглед на бебето, някои изследвания, които ми липсваха = 2015лв.
Много се притеснявах как ще мине всичко, защото мразя болници, но сега с чисто сърце мога да кажа, че препоръчвам това място!

# 689
  • Мнения: 116
Здравейте относно багажа за Селена,какви чехли по точно трябва да се вземат гумени някакви или тип домашни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт