След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -222ღღ

  • 46 682
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 16 079
Дзакккк  Mr. Green ей мЪ на и мен  Laughing Laughing Laughing

Хилоооуууу сладурчета  Hug Hug Hug Hug

 newsm78 И ко стана сега ,нема котка и налази на комшиите кучетата .... ooooh! направо и те ще хванат скоро пътя към мола  Mr. Green




Ди  Hug, де се загуби, да не си ходила да търсиш котарака  Joy  Joy  Joy
Тая и кучетата ще прогони от махалата  Mr. Green
Диди Hug ходих ама котак йок ,плюл си е на лапите и беж да го няма  Mr. Green сега е ред на кучетата  Twisted Evil  горкото кво ли си вика " да си имам и късмета  Sick ,сега тая мен ли налази за  селфи" Laughing 

# 736
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Новата тема Hug Hug Hug
Сега котката какво става в нея, че гледам и медиите сън не ги фаща  Mr. Green

Ирко  Hug, мани, не питай  Joy  Joy  Joy То не бе котка, не бе рев  Stop Ще рече човек, че Борко е избягал  hahaha
Де такъв късмет  Praynig ма тогава Круела цялата армия ще вдигне на крак да го дири  hahaha hahaha

# 737
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Дзакккк  Mr. Green ей мЪ на и мен  Laughing Laughing Laughing

Хилоооуууу сладурчета  Hug Hug Hug Hug

 newsm78 И ко стана сега ,нема котка и налази на комшиите кучетата .... ooooh! направо и те ще хванат скоро пътя към мола  Mr. Green




Ди  Hug, де се загуби, да не си ходила да търсиш котарака  Joy  Joy  Joy
Тая и кучетата ще прогони от махалата  Mr. Green
Диди Hug ходих ама котак йок ,плюл си е на лапите и беж да го няма  Mr. Green сега е ред на кучетата  Twisted Evil  горкото кво ли си вика " да си имам и късмета  Sick ,сега тая мен ли налази за  селфи" Laughing 
Дидоче  Hug Heart Eyes Боци не придума ли да хваща пътя  Mr. Green. Оффф горките пухчета   Whistling ще ги стресира и тях  Crossing Arms

# 738
  • Мнения: 16 079
Дзакккк  Mr. Green ей мЪ на и мен  Laughing Laughing Laughing

Хилоооуууу сладурчета  Hug Hug Hug Hug

 newsm78 И ко стана сега ,нема котка и налази на комшиите кучетата .... ooooh! направо и те ще хванат скоро пътя към мола  Mr. Green




Ди  Hug, де се загуби, да не си ходила да търсиш котарака  Joy  Joy  Joy
Тая и кучетата ще прогони от махалата  Mr. Green
Диди Hug ходих ама котак йок ,плюл си е на лапите и беж да го няма  Mr. Green сега е ред на кучетата  Twisted Evil  горкото кво ли си вика " да си имам и късмета  Sick ,сега тая мен ли налази за  селфи" Laughing 
Дидоче  Hug Heart Eyes Боци не придума ли да хваща пътя  Mr. Green. Оффф горките пухчета   Whistling ще ги стресира и тях  Crossing Arms
Димак Heart Eyes Hugтц,той нИще  Mr. Green

# 739
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 508
Новата тема Hug Hug Hug
Сега котката какво става в нея, че гледам и медиите сън не ги фаща  Mr. Green
Ирче  Hug цял Сечо то доведох днес  Whistling пък ти за котала питаш  Crossing Arms Joy
Димак  Heart Eyes Hug
Въх, как съм изтървала значи, голям серсем съм  ooooh! Ма притеснения имам големи за котака и виж как ми се измести фокуса от Сечката  hahaha hahaha hahaha

# 740
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 508
Новата тема Hug Hug Hug
Сега котката какво става в нея, че гледам и медиите сън не ги фаща  Mr. Green

Ирко  Hug, мани, не питай  Joy  Joy  Joy То не бе котка, не бе рев  Stop Ще рече човек, че Борко е избягал  hahaha
Диде  Heart Eyes Hug тя за Боре няма и е толко мъчно, ще бяга, ще бяга, па ще се върне, ма котките са къде, къде по-интелигентни от него  Joy Joy Joy Joy

# 741
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Новата тема Hug Hug Hug
Сега котката какво става в нея, че гледам и медиите сън не ги фаща  Mr. Green
Ирче  Hug цял Сечо то доведох днес  Whistling пък ти за котала питаш  Crossing Arms Joy
Димак  Heart Eyes Hug
Въх, как съм изтървала значи, голям серсем съм  ooooh! Ма притеснения имам големи за котака и виж как ми се измести фокуса от Сечката  hahaha hahaha hahaha

Круела и теб вкара у шокове  hahaha hahaha

Новата тема Hug Hug Hug
Сега котката какво става в нея, че гледам и медиите сън не ги фаща  Mr. Green

Ирко  Hug, мани, не питай  Joy  Joy  Joy То не бе котка, не бе рев  Stop Ще рече човек, че Борко е избягал  hahaha
Диде  Heart Eyes Hug тя за Боре няма и е толко мъчно, ще бяга, ще бяга, па ще се върне, ма котките са къде, къде по-интелигентни от него  Joy Joy Joy Joy

 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 щом един котарак се осмели да го превари и да си плюе на лапите  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 742
  • Мнения: 18 785
Е може ли бе жена вече почти на 32 да ви върже косата кат Пипи  Joy  Joy то бива да си ненормален ама чак пък толко  Joy ах тая Куки,акъл не й дойде  ooooh!

# 743
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Е може ли бе жена вече почти на 32 да ви върже косата кат Пипи  Joy  Joy то бива да си ненормален ама чак пък толко  Joy ах тая Куки,акъл не й дойде  ooooh!

Верче  Hug Heart Eyes няма и да й дойде  Naughty Mr. Green
хайде в другата тема

# 744
  • Мнения: 13 725
Е може ли бе жена вече почти на 32 да ви върже косата кат Пипи  Joy  Joy то бива да си ненормален ама чак пък толко  Joy ах тая Куки,акъл не й дойде  ooooh!

Че то, за да и дойде акъла, трябва да го има  Joy  Joy  Joy

# 745
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Е може ли бе жена вече почти на 32 да ви върже косата кат Пипи  Joy  Joy то бива да си ненормален ама чак пък толко  Joy ах тая Куки,акъл не й дойде  ooooh!

Че то, за да и дойде акъла, трябва да го има  Joy  Joy  Joy

Диде  Wink
Скрит текст:
има един лаф  Whistling че ъкъл и цикъл не ти ли дойдат навреме  Naughty не ги чакай  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт