Продукти Bioten

  • 46 079
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Този крем за ръце е наистина е много добър, но явно само на мен аромата ми е ужасно непоносим, чак имам чувството, че се задушавам. Hushed


Потресаващо силен и напълно излишен е ароматът, наистина.

# 106
  • Мнения: 1 149
Този крем за ръце е наистина е много добър, но явно само на мен аромата ми е ужасно непоносим, чак имам чувството, че се задушавам. Hushed
Затова пък серията за лице Хиалуроник 3D ми е любима.
На мен нещо Хиалуроника не ми понесе. Само от околоочния съм доволна.

# 107
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Взех си този крем за ръце за работа,Искам да хидратира,но да не мазнее,да попива бързо. Дано този е такъв.


Пробвах го днес,точно това което исках е. Попива мигновенно,оставя кожата мека и нежна,но без да мазнее. Има хубав нежен аромат. Доволна!
За сухи и груби ръце няма да е достатъчен.

Виждам ,че има и лосион за тяло като крема.Май ще пробвам и него.

# 108
  • Мнения: 1 149
Мнение?

# 109
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз пък търся мнение за новите им еднократни маски-кърпи. Ако някой ги е ползвал вече, моля да сподели Simple Smile

# 110
  • Мнения: 345

 Прочети мненията назад... Точно антицелулитния на биотен беше доста разнищен.

# 111
  • Мнения: 1 091
Ползвам 2-ра опаковка на сс крема и съм доволна.
Ползвала съм дневния крем с нар за 35+ - доволна.
Също и дневния крем с лилия ,малко по- силен аромат има ,но съм доволна.
Препоръчайте ми измиващ гел за лице за кожа склонна към омазняване....и крем или гел - крем.
Кожата ми се омазнява лесно и вече се чудя какво да купувам.

# 112
  • Мнения: 12 892
Препоръчайте ми измиващ гел за лице за кожа склонна към омазняване....и крем или гел - крем.
Кожата ми се омазнява лесно и вече се чудя какво да купувам.
Измиващият им гел с дюля е добър, измива си хубаво без да ми пресушава кожата. Моята също се поомазнява, но прекалено агресивни измиващи не харесвам. Този гел го взех за проба от някаква промоция и продължих да го купувам после. Кремчето от същата серия с дюлята също се държи прилично при мен - овлажнява добре, а е много леко върху кожата.

# 113
  • Мнения: 1 091
natka ,благодаря!
Ще пробвам с тях.
Гледах ги в ДМ и се чудех дали точно тях да си взема.....ще ги пробвам и по-нататък ще дам мнение.

# 114
  • Мнения: 12 892
На всеки кожата си е различна, но понеже и на мен СС кремът им ми е добре, предполагам че кожата ми е поне донякъде сходна на твоята.
За мен твърде агресивните продукти които са за мазна кожа само влошават положението. Пресушената кожа се омазнява дори повече. Иска си хидратиране и не много агресивно почистване и ми е по-добре така.
Тази им серия с дюля се води за нормална и смесена кожа, не за мазна. Имай го предвид ако търсиш нещо матиращо, няма такъв ефект кремът. Недостатък му е че не виждам слънцезащита да има посочена, така че или няма, или ще е незначителна. Като излизам повечето пъти съм с техния СС крем, а той си има, но в останалите случаи ще трябва да мисля вариант явно.

# 115
  • Мнения: 1 091
Ползвам отделна слънцезащита.
Макар че сс крема е с добър фактор.
Ще пробвам крема с дюлята ,измиващия гел детокс ,а за мицеларната вода може би няма да я взема.
Не използвам мицеларна вода ,ползвам розова вода.
Или може би трябва да я пробвам пак детокса.
И да видя какъв ще е ефекта.

Общи условия

Активация на акаунт