Продукти Bioten

  • 46 176
  • 115
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1
За всички продукти може да се обърнете към мен. Няма нещо на марката,което да нямам. Имам само две разочарования ! Униклнии



Използвала ли си този антицелулитен гел, ако да има ли някакъв ефект от него?😊

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 817
И от мен един глас за крема за ръце SOS и СС крема .Ползвала съм ги многократно и нямам забележки .Ползвах и серума - със смесени чувства съм - мисля че се опъпчих заради него ,ама го изхабих и сега не смея да купя .

# 92
  • Мнения: 624
Някой ползвал ли е измиващ гел за лице на марката? С нормална към суха кожа съм и се чудя какъв да си взема.

# 93
  • Мнения: 2 614
Аз, уникален е точно този розовия с памук май беше. Ползвам медицинска козметика по принцип, но веднъж по спешност купих биотена и оттогава винаги си го поддържам наличен. Като измивен крем е.

# 94
  • Мнения: 4 267
Лично мен ме разочарова въпросния продукт.Беше евтин,взех го просто ей така,нямах и големи очаквания заради цената му и след употреба, мнението ми се затвърди, че няма ефект от него.

Биотен имат нови душ кремове. Някой ползвал ли ги е, както и антицелулитния душ гел Cellufight?

Аз ползвам вече втора година дренажния  антицелулитен гел и съм много доволна

Може ли снимка?

# 95
  • Мнения: X
Някой ползвал ли е измиващ гел за лице на марката? С нормална към суха кожа съм и се чудя какъв да си взема.

Аз засега ползвам на биотен, зелен и съм супер доволна, защото не ми се получават алергии, нито ми става суха кожа. Нито люти в очите. Grinning Имаше различни измиващи гелове за лице и пишеше за коя кожа е.

# 96
  • Мнения: 624
Точно зеления мернах в магазина и му се чудя. Явно ще го пробвам и ще разбера как е. Ако още ме чака на рафта, де.😃

# 97
  • Мнения: 2 614
Аз сега взех  зелен, с дюля ли е какво е, но не ми харесва. Той е като гел, сякаш ми мазнее с него кожата. Пробвала съм го 4-пъти. Искам от тези детокс да пробвам и ако не ми хареса си оставам на розовия.

# 98
  • Мнения: X
Аз сега взех  зелен, с дюля ли е какво е, но не ми харесва. Той е като гел, сякаш ми мазнее с него кожата. Пробвала съм го 4-пъти. Искам от тези детокс да пробвам и ако не ми хареса си оставам на розовия.

При мен няма нещо такова, кожата ми става така както трябва - мека и гладка. Явно трябва да пробваш за друг тип кожа. Между другото, имам мицеларна вода на биотен детокс и той също не пари в очите. Страхотна е тази марка, поне на мен ми влияе така добре.

# 99
  • Мнения: 532
Любим ми е лосионът за тяло с какао. Страхотен аромат и овлажнява добре.

# 100
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Взех си този крем за ръце за работа,Искам да хидратира,но да не мазнее,да попива бързо. Дано този е такъв.

# 101
  • Мнения: 1 157
Взех си този крем за ръце за работа,Искам да хидратира,но да не мазнее,да попива бързо. Дано този е такъв.

Такъв е, аз го имам и съм доволна.

# 102
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Поредна опаковка - незаменим ми е !

# 103
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Този последният наистина се оказа много добър. Ползвах го паралелно с Авен, на Биотен ми хареса в пъти повече.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 4 733
Този крем за ръце е наистина е много добър, но явно само на мен аромата ми е ужасно непоносим, чак имам чувството, че се задушавам. Hushed
Затова пък серията за лице Хиалуроник 3D ми е любима.

Общи условия

Активация на акаунт