Килограмите ги обсъдихме ами обиколките?

  • 5 061
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 723
Вече не би трябвало да иска  Peace
 

 А какво спортуваш Бубе?
 Иначе аз съм 165/50кг/85/65/87/50 бедро. Трябва да се стегна, но без редовен спорт няма да стане... Tired
Ходя на Тае Бо,въпреки че от месец не съм стъпвала, а зимата направо се занемарих.

# 31
  • Мнения: 271
Цитат

http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=34668
Ето,малко снимки, нямам много в цял ръст, но се намират-тези са от миналото лято и Нова година Peace
Бубе, освен хубаво тяло, имаш и неотразим чар. А ако се прибави и висок коефициент на интилигентност- това е най- добрата комбинация за успех в живота! Hug Е, късмета също не трябва да изневерява! Laughing Wink Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 39 777
И аз ти погледнах снимките, их туй лИбопиство ве Simple Smile Няма та четкам Simple Smile
Мъжа на последната снимка ми заприлича на един мой съученик, май Георги Перфанов се казваше. Ама едва ли е той Simple Smile

# 33
  • Мнения: 171
Bubeto the cool, направо ти е върховно телцето Peace
Браво на теб! Няма смисъл да те питам как се поддържаш, защото е видимо че въпрос на ген. Още веднъж- супер си изглеждаш!  bouquet

# 34
  • Мнения: 723
Много благодаря на всички, много сте мили!!! Пожелавам ви искрено да имате много по-перфектни тела и никога да не ставате от ВИС 2 (vikuna, извини ме, че плагиатствам израза, но просто ми напълни душата с него), защото гърдите, за съжаление, няма как да ги вдигна или напомпам с диета и упоритост Cry
И аз ти погледнах снимките, их туй лИбопиство ве Simple Smile Няма та четкам Simple Smile
Мъжа на последната снимка ми заприлича на един мой съученик, май Георги Перфанов се казваше. Ама едва ли е той Simple Smile

Мъжът на снимките е моят мъж, казва се Владо  Laughing Явно има двойник  Peace

Bubeto the cool, направо ти е върховно телцето Peace
Браво на теб! Няма смисъл да те питам как се поддържаш, защото е видимо че въпрос на ген. Още веднъж- супер си изглеждаш!  bouquet

Има го и гена, ама след раждането, ако не беше зверската ми упоритост, водеща до адски нездравословен глад, 15те килца още щяха да ми седят...Аз вярвам, че всеки може да постигне красиво тяло, стига много да иска. Но никой не съветвам да гладува нездравословно Stop

# 35
  • Мнения: 1 645
И аз съм от тия дето са качили много и отслабнали за нула време.При мен май е до ген,колкото и да ям не качвам много,и дори и да се позакръгля-не е грозно.
Преди бях-1.75 см./ 50 кг./ мерки 92-62-92
Качих 30 килограма,бях 80. Три-четири месеца след раждането си влизах в дрехите...без да гладувам,но не съм се и тъпкала.
Сега съм 55 килограма.Мерките са ми на талия и ханш плюс няколко сантиметра ама нося същия размер.Мисля просто,че имам нужда от стягане,не от отслабване.
Гърдите,ах гърдите-ами не са същите,ама и няма как да са.След като родих сигурно бях над 110 гръдна,Памела Андерсън ряпа да яде Mr. Green Mr. Green Mr. GreenСега не са каквито бяха ама не са и много зле.
Имам нужда от малко спорт за стягане ама ме мързи.

# 36
И аз ще се включа, но с уговорката, че моите мерки в момента са на светлинни години от тези, които до момента се отчитаха... такааа значи аз сам на диета от 06.03. и тогава мерките ми бяха ВНИМАНИЕ Embarassed
107-95-130/95кг./174см., сега сам съответно   103-80-114/78кг., преди да забременея бях 94-67-96/58кг., стискайте палци да ударжа фронта и за август месец вече да приличам на човек.За мен винаги сантиметрите са били по-важни от кантарчето, защото мускулната маса и костите тежат различно според структурата на човек и интензитета на тренировките. Надявам се да сам вдахнала кураж и на по-пухкавите мами да споделят. Peace

# 37
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ей, Буба, страшно тяло извади!  Hug
Моите обиколки се промениха след раждането.
Дупе обиколка - от 88,5 сега е 87, даже май към 86,5 отива (това е от спорта).
Талия - преди 60 см, сега 62 (това трябва да е от раждането или... от хапването  Embarassed).
Гърди - преди 90 см, сега 93, без да си променят формата (това си е чист късмет  Mr. Green).
Искам талията да се вдлъбне още, ама не ще, пущината.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт