Близнашки майки не се майте, а по-скоро с нас се запознайте!

  • 17 642
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
Privet Aya!
 Az razbrah 4e 6te imam bliznaci 4ak v 3 mesec. Niakak si taka biaha zastanali 4e do togava ne se vijdalo 4e sa dve!!! Predstavi si iznenadata mi...  Rolling Eyes No o6te ot na4aloto korem4eto mi se poduva6e mai po barzo ot normalnoto i 4esto mi minava6e prez glava misalta 4e moje i da sa dve, no be6e prekaleno hubavo i kasmetliisko za da e viarno... i ne mi se viarva6e! No posle kato se okaza 4e naistina e taka se po4uvstvah kato celunata ot sadbata...tolkova mnogo sam se nadiavala taini4ko... I sega si imam dve bebenca i mnogo, mnogo im se radvam. Sigurna sam 4e vsi4ki Vie maiki na bliznaci se 4uvstvate taka!
 Pojelavam ti kasmet Aya... i leka i bezproblemna bremennost! A korem4eto e normalno da e malko po golemi4ko, za6toto vse pak tam rastat dve bebenca...

# 226
  • Мнения: 5 183
Привет, май4ета на блкизнаци!
Много съм щастлива. От няколко дни знам, 4е много близка моя приятелка е бременна с две4ки! Тя много искаше да забременее и си имаше малко притеснения, а се оказа с две даже!
термина е през Октомври. Ще я информирам за вашия подфорум, и изобщо за Бг-Мамма.
Можете ли да ми кажете, близнаци САМО със секцио ли се раждат?  newsm78 Embarassed newsm78

# 227
  • Мнения: 1 744
Можете ли да ми кажете, близнаци САМО със секцио ли се раждат?  newsm78 Embarassed newsm78
Не. Аз родих нормално и то по мое желание. Дали ще е секцио зависи от много неща - особено от  прилежанието на бебетата. Успех на приятелката ти и ще се радвам да се запознаем!  bouquet

# 228
  • Мнения: 5 391

Не. Аз родих нормално и то по мое желание. Дали ще е секцио зависи от много неща - особено от  прилежанието на бебетата. Успех на приятелката ти и ще се радвам да се запознаем!  bouquet
Наде, наминавай и при нас да се отчиташ, не ни забравяй Hug

# 229
  • Мнения: 137
Здравейте момичета! Simple Smile
Ауа, добре дошла при нас!  Hug Аз отидох на преглед около две седмици, след като си направих тест за бременност. Оказа се, че съм в 7 г.с., и се видяха две сакчета. Бях като гръмната, никога не съм предполагала, че ще имам близнаци, даже не съм си го и помисляла! Много е хубаво обаче! За съжаление и аз нямам снимки, но ти се пази и ходи честичко на прегледи! Пожелавам ти всичко да е наред с бебчетата и да имаш лека и безпроблемна бременност.  Heart Eyes  Аз също съм насреща, ако имаш някакви въпроси или притеснения.  Hug За талията - и моята изчезна много рано, та вече в 3 месец се наложи да си купя дрехи за бременни.  Embarassed
Майка, очакваме и приятелката ти да се обади в нашия форум с добри новини! Grinning
Хубав ден на всички!   bouquet

# 230
  • Мнения: 137
Момичета,
има новини за Либра!
Здравейте момичета!! Включвам се за да ви кажа да стискате палци на LIBBRA , днес се чухме , приели са я в болница, защото преди 3 дни е прокървила. Казали са и , че е много вероятно да я задържат до раждането в болницата, лекаря не е установил отлепяне на плацентата и мисли, че прокървяванто би могло да е от тапата. Да стискаме палци и да пращаме положителна енергия на мамчето и двеете  бебчета , за да мине всичко успешно, аз знам че тя ще се справи защото е много силен човек Hug Hug Hug Надявам се LIBBRA да не ми се сърди, че съм писала всичко това, но искам да и помогнем с положителна енергия колкото можем. Благодаря ви  bouquet  bouquet

# 231
  • Мнения: 1 744
Стискам палци на Либра! Дано всичко мине добре и скоро да се похвали! newsm10
А аз да добавя още една добра новина: в нашия квартал Младост4 , са се родили нощес две близначета - момиченца.  newsm06Едното е 2400, а другото 2500. Майката имаше насочено секцио за утре, но снощи й изтекли водите и са я резнали по спешност. И тя, и бебетата са добре.
А преди малко пък едно приятелско семейство, ни съобщи страхотната новина, че отново ще си имат бебче. Имат момиченце на 2г. и сега може би братче. newsm07
Толкова хубави новини днес. Дано всеки ден да е изпълнен с толкова радост и щастие!
Поздрави на всички!
newsm51

# 232
  • Мнения: 137
Надя, наистина страхотни новини!!! newsm10
Да са живи и здрави момиченцата на близнашката мама!!!   bouquet Надявам се, че всички са добре! Hug
Лека и успешна бременност на другата мама! Хубаво е, че ща си имат още едно детенце!  newsm51
Наистина, дано само такива хубави новини ни засипват!!! Laughing

# 233
  • Мнения: 1 744
Днес ставаме на 4 месеца, така че черпя всички виртуално!
Целувки на всички!
beer2 beer2 cheers

# 234
  • Мнения: 137
Надя, да сте живи и здрави, много послушни и да растете бързо за радост на мама и тати!!!  bouquet Heart Eyes
Ето малко новини за Либра:
Здравейте момичета!! Първо да кажа какво знам за LIBBRA понеже ви обещах да ви държа в течение....снощи се чухме последно , просто сега не ми е удобно да звъня , защото минава 9 часа. Имаше някакво предположение , че може да я изпишат , но щом не е писала , значи вероятно са я задържали. Каза ми , че са й били 3 инжекции, за по-бързо развитие на дробчетата на бебчовците, и двете мушморочки са застанали седалищно и малко мъчат мама , но тя е силна и ще издържи  bouquet Предадох й поздрави от всички ви , тя благодадри и ви ги връща  Hug Hug Hug Утре ще й се обадя по някое време и пак ще пиша, просто в момента не ми е удобно, защото стана малко късничко...

# 235
  • Мнения: 3 336
Здравейте момичета! Къде се губите? Май повечето са на почивка!
Ние още сме си в София и не знам дали изобщо ще мръднем някъде.
За позицията на бебето - редува се слагането ту на едната страна , ту на другата. Не само главата , а цялото бебе. Smile Така намалява опастността, ако повърне да глътне повърнатото.
Поздрави на всички !
Two Hearts

Надето вече е отговорила, цялото бебе се слага настрани. След всяко хранене като поставяш бебока да спи го слагаш на една страна и редуваш, единия път наляво, другия надясно. Иначе главичката се деформира, пък и наистина ако има да връща малко храна няма да се задави с нея. 

Искам да кажа също, че това как спи бебето в началото не значи, че така ще си спи винаги, моите спяха настрани/е, Ники обичаше по гръб, но го преборих най-накрая/, сега спят и двамата по корем най-често. Иначе настрани също, но по-рядко. Нощно време се вътрят като пумпали. Даже сега през лятото спрях да им слагам завивки и спят само по памперс и боди. Защото иначе се събуждахме дружно от викове от някой омотан презглава пашкул Crazy А пък с летните торби и по памперс се потят като за световно, така че от 1 месец спят така.

# 236
  • София
  • Мнения: 12 296
   mishlentze и nadiaeuro мерси много за отговорите за това как да лежат бебетата  Simple Smile
   Стискам палци с LIBBRA всичко да е наред и с бебчетата също и скоро да чуем добри новини  Praynig
   Ох да ви кажа аз вече наистина нямам търпение да се появят девойките и едновременно с това ме е страх и предпочитам да си стоят  Thinking
    Да кажа че днес се замъкнах на похода в подкрепа на кърменето пред НДК то. Беше много хубаво, имаше и едно семейство с две близначета момиченца  Simple Smile Е на два пъти ме наваля дъжд, но поне беше хладно  и си изкарах страхотно:)
    Един въпрос някой да му се е случвало към края на бременността да го сърби навсякъде? Корема ми отдавна е огромен и се е нацепил, но не ме е сърбял изобщо, а от два дни имам чувство че навсякъде ме сърби? Може ли това да е някакъв признак че скоро ще раждам?

# 237
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Момичета, извинете че пиша във вашата тема, но нямам търпение да ви съобщя една прекрасна новина  newsm44 

тази нощ, в 4.00часа са се родили двете мънички съкровища на мама Aila - Ваня и Николета (по 2.500кг)  newsm06

# 238
  • София
  • Мнения: 1 045
Ей, страхотна новина, наистина! Да са й живи и здрави, много щастливи цялото семейство и бързо възстановяване на мама!

Поздрави от нас   bouquet   bouquet   bouquet

# 239
  • Мнения: 1 419
Честито и от мен за двете кукли - да са им живи и здрави и много да радват мама и татко  bouquet

Моята неясна сага продължава - вече съм след средата на 6та седмица и вчера бях на втори преглед - точките бяха порастнали доста, но все още са само добре оформени сакчета - нищо не се вижда вътре Rolling Eyes Струва ми се, че досега трябваше да са се видяли и малко се ратревожих - моля споделете дали са ми напразни тревогите Embarassed. След десет дни пак съм да ме видят и не знам как ще издържа дотогава  Sad
И още едно въпросче - някой да има представа защо може да са ми изписали Аспирин Протект? За какво е?

Благодаря ви предварително - много сте отзивчиви   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт