Като две капки вода- сезон 5, тема 3

  • 38 311
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 5 623
Ехх Зуека и Рачков  Joy

# 721
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Много кратко журито.

# 722
  • Мнения: 4 821
Не ми хареса Миро. Нито знаеше песента, нито пък видях някаква имитация.

# 723
  • Мнения: 9 172
На Миро не му се получи,но пък той си пее хубаво,харесвам го.
Но тези двамата клоуни как ги издържате,страшно преиграват,особено Рачков.Направо спирам звука,докато тече така нареченият "скеч" ooooh!

# 724
  • Мнения: 78
Разочароващ Миро. Айде за грима не е виновен, ама то да беше само това...Просто излезе Миро с друга прическа и си пя като себе си. Очаквах повече от него....
Таз пък Данчето сега и за езика се заяде, а пък тембъра го бил докарал? Да бе....
Добре, че са Зуека и Рачков да правят шоуто. Макар че не знам това нужно ли е чак да излизат полуголи....Дано им плащат добре, че "за 16 лв на предаване се излагат, братче" хахах

# 725
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 125
Зуека и Рачков  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Тия са луди!
Миро си беше Миро - няма лошо, толкова си може!

# 726
  • Мнения: 296
Рачков и Зуека са просто трепачи във всяко отношение Joy

Постарал се е Миро, прави шоу Grinning

Не съм психолог или нещо такова, но предполагам, че Миро не се и опитва да пее като друг, просто държи на своя глас. Мисля така, защото той и в своя репертоар не пее чужди песни , а само по свои музика и текст...
четох интервю на Вида Пиронкова , че трудно го убедила да пее Гълъбо - нейна песен Thinking

# 727
  • Мнения: 19 266
Ами, при това положение не му е мястото в предаване за имитации.

# 728
  • Мнения: 24 709
Нито прилича на Енрике, нито на глас го докарва...
Ами как да го дакара, като не имитира Енрике hahaha hahaha hahaha

# 729
  • София
  • Мнения: 7 894
Да бе, а Росито Кирилова изимитира. Миро ми е любимец, но е чешит.

# 730
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Рачков и Зуека са просто трепачи във всяко отношение Joy

Постарал се е Миро, прави шоу Grinning

Не съм психолог или нещо такова, но предполагам, че Миро не се и опитва да пее като друг, просто държи на своя глас. Мисля така, защото той и в своя репертоар не пее чужди песни , а само по свои музика и текст...
четох интервю на Вида Пиронкова , че трудно го убедила да пее Гълъбо - нейна песен Thinking
Глупости!  Просто не може да докара гласове на други певци. Иска му се, но не му се получава.

# 731
  • Мнения: 19 266
А, между другото Ариана Гранде, която ще имитират днес, я бях гледала да имитира различни певци - страшно е добра.

# 732
  • Мнения: 296
Миро ми е любим певец, както и да имитира, чистосърдечно се забавлявам и му се радвам Peace Grinning

# 733
  • Мнения: 19 266
О, Ванята изненадващо добре се справя.

# 734
  • София
  • Мнения: 7 894
Браво на Ваня  newsm44 newsm44 newsm44

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт