Като две капки вода- сезон 5, тема 3

  • 38 297
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 7 967
Още когато казаха, че ще се пее песен на Есма, казах коя е и каква е.
Реакцията на София беше много грозна! И всичко това е от невежество! Есма Реджепова е много по-стойностен човек от стотици популярни музикални звезди.

# 706
  • Мнения: 78
Нищо против Есма Реджепова, лека й пръст. Против имат такива като София и Фънки. Просто аз коментирам това, че се падна песен, която по може да мине за "мазна чалга", а не някоя по-стойностна. И ако не се лъжа, някога Каналето й бяха направили кавър на тая песен, така че категорично ще й лепнат етикет "чалга" и ще има много обиди, няма да ги трогне дори това, че е починала изпълнителката...

# 707
  • Мнения: 17 546
Песента е емблематична и няма нищо общо с чалгата! Все едно някой да нарече "Излял е Делю хайдутин" чалга... Това, че е на цигански, не прави песента долнопробна.

# 708
  • Мнения: 19 221
Е, айде сега, Слави ѝ направил кавър (даже не съм сигурна, че това е правилният термин), значи е чалга. Слави и Куку бенд са изпълняват и "Назад, назад, моме Калино", "Море, сокол пие", "Вятър ечи, балкан стене"... и пр. песни - да не би някой да ги възприема като мазни чалги.

# 709
  • Мнения: 78
Аз просто казвам, че после няма да се отдаде нужното уважение, а ще има жестоки майтапи и обиди (100% от Фънки). Дано да греша....Ама ще има сеир де....Тя самата София ще има да мърмори и да се цупи във визитката...

# 710
  • Мнения: 807
на мен ми се стори , че реакцията на София беше свързана със самото изпълнение на тази песен, като трудност ....

# 711
  • Мнения: 19 221
на мен ми се стори , че реакцията на София беше свързана със самото изпълнение на тази песен, като трудност ....

Да, бе... Фънки, обичкам те, свинчо, ама ми прости, че такава трудна песен ще изпея.... Crazy

Миро с нулева имитация на гласа.

# 712
  • София
  • Мнения: 23 095
Нито прилича на Енрике, нито на глас го докарва...

# 713
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Миро изглежда и пее като...Миро.

# 714
  • София
  • Мнения: 7 893
Миро не е никакъв Рики Мартин, а мислех, че ще справи.
Миро си е Миро ooooh!

# 715
  • Мнения: 17 546
Миро си е Миро и на пеене, и на външен вид.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Жалко, не му се получи. Пее като себе си, а и грима не го бива.

# 717
  • Мнения: 9 576
Миро си е Миро и на пеене, и на външен вид.
Както обикновено... Очаквах поне на любимеца си да се постарае, ама уви Whistling И защо прилича на мургав Simple Smile

# 718
  • Мнения: 19 221
За грима не е виновен, но за пеенето и за танците цялата отговорност е негова.

# 719
  • Мнения: 17 546
Ох, тия двамата са луди Joy Joy hahaha hahaha
Ама Миро верно - кльощави краченца и шкембенце.
Мургав са го докарали щото Рики е латинос, нали...
Ей, Данмето експерт в испанския!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт