Светъл празник се задава, две черти ни подарява! - 326

  • 32 571
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 612
Христос Воскресе! Много здраве, щастие и сбъднати бебешки мечти за всички в най-скоро време!

Ками, мила, честито! Страшно много се радвам! Каква прекрасна новина на такъв прекрасен празник! Желая ти с всичка сила да си много здрава, да бременееш леко и с удоволствие и на финал един невероятен, здрая и прекрасен пухкав бебок!  Hug Hug Hug

# 721
  • Мнения: 464
Благодаря Ви за пожеланията момичета  Hug . Вие сте страхотни, с времето се привързах към вас. Всяка една заслужава да види двете черти на щастието. Вярвайте и ще се получи. Този месец бях твърде убедена, че ще се получи, а дори не се пазих, дори пиех ракийка и не пиех редовно фолиевата киселина. Бях си казала, каквото, такова.

# 722
  • Мнения: 3 597
Христос Воскресе ! Бъдете много здрави и щастливи  Hug

Камелия , честито ! Прекрасна новина за прекрасния празник . Пожелавам ти лека Б и до термин  Hug

Определено бебевалежа продължава  Heart Eyes

# 723
  • София
  • Мнения: 8 686
Ако всичко е добре при нас, ще си бременеем заедно  Hug 
Трудно ми е да мисля позитивно.Още повече, че прегледа ми е чак след седмица  Tired
С тези менструални болки започнах да се притеснявам и да не е в някоя тръба  newsm78
Утре и в сряда ще пускам ЧХГ, за да видя как вървят нещата.  Не ми се иска, искам да си живея с надежди още време...пък ако видя кофти стойности ще се сдухам.

# 724
  • Мнения: 130
Христос Воскресе!Пожелавам здраве,топлина в семействата,много радости и нека на всички да се случи чудото за сладки,пухкави и здравички бебочета!!!Светъл празник! Hug
Камелче честито! Леко бременеене  Hug
Дезидерия и аз имам разни вълнения покрай ЧХГ newsm78 . По изчисления съм в 6 г.с.4 дни и миналата неделя стоѝностите ми бяха 14000, а днес 28 000. И се чудя аз дали не расте бавничко newsm78. Но съм на преглед в сряда и Док ще се произнесе!

Последна редакция: нд, 16 апр 2017, 16:23 от JIVONA

# 725
  • Мнения: 804
Христос Воскресе  easter Бъдете живи и здрави !
Ками, поздравления, сайта прикачи не иска да ми отваря но си представям две наситени черти  newsm51

# 726
  • Мнения: 3 903
Христос Воскресе!

Тихичко честито на Камелия!
Jivona, ЧХГ само в началото се удвоява на 28 часа, вероятно всичко е наред! Стискам палци!

С пожелания само за двучертичкови новини...


# 727
  • Мнения: 2 571
Хубави празници на всички 🤗
И бъдете здрави и щастливи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт