Светъл празник се задава, две черти ни подарява! - 326

  • 32 565
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 804
Може би с доки не сте проследявали О и тя предполага че ти е нормална-на 14-ти ден . Просто като видиш + тест за О отиди след ден два на преглед и ако се е спукал фуликула започни Утрогестан или се консултирай с нея по телефона , може да е имала нещо друго впредвид

# 676
  • Мнения: 2 340
Аз пусках 17-ОН прогестерон, като и двата поредни месеца беше завишен.. От там се забих сама настоявайки да видим защо е така, док ми каза да изследвам още един куп неща, за да отхвърлим евентуален вроден проблем с надбъбречната жлеза.. Голям филм..

Колкото до започване на прогестерон на 14-ти ден без да сте сигурни, че О е минала, не е ок.. При мен о е на 20-21 ден.. Аз този месец започнах приема на дуфастон, въпреки че не успях да се видя с док, заради всички драми породени от 17-ОН прогестерона и куп изследвания, които направих.. Но беше на пълен риск, изчаках чак 22-ри ден и го започнах.  Peace

# 677
  • Мнения: 719
Estela , наистина не е добре да започваш прогестеронов препарат преди да е минала със сигурност О. Най-малкото пика на ЛХ може да се повлияе и да не ти се пукнат фоликулите. Тогава не само няма да има забременяване, ами и киста може да си докараш.

А пък с това мойто жълто тяло на 5-ти ден направо  Shocked Чета, чета из нета и нищо не разбирам. 16 мм жълто тяло значи току що минала овулация. И как  newsm78 В началото на цикъла не би следвало да има овулация, нали кървенето изчиства всичко.. И това жълто тяло сега трябва да регресира и да ми дойде отново до 14 дни. И що за цикъл ще се получи  #Crazy Моят доктор днес не беше твърде лаконичен, изкарвах му думите с ченгел. Даде ми суха информация без да ми обясни нищо. А пък аз бях втрещена че по време на М съм имала ову и съвсем нищо не питах. То винаги така става.. Само ми каза че ЛХ 14 било супер, че тъкмо е минала ОВУ. И аз  #Crazy "Ама докторе, 5-ти ден ми е, вчера ми свърши" И той - " Случва се , късно се е пукнал фоликула"
Тоест, фоликула по някаква причина е оцелял въпреки М, и се е пукнал по време на М. Друго обяснение нямам. Стана дълго и объркано  Laughing

# 678
  • Мнения: 852
Благодаря и за загрижеността и за инфото !!!  Hug
Наистина не сме следили с док О,то аз досега забременявах от раз и не сме я търсили О изобщо Laughing,ама  ей на!
Обезателно ще се чуя с нея,няма да оставя нещата така,защото й казах,че последната О въобще не е на 14 ден,както и че менструацията ми стана два пъти по-продължителна от обикновено Shocked Или не ме е отчела вчера,или има нещо наум.Но Дея много ясно ми го е обяснила,така че  явно ще звъня на док. преди да го започна.Аз съм вземала и Дуфастон,и Утрогестан,но и двата пъти след установена Б и кървене.Предсрочно досега не ми е изписван.

Благодаря още веднъж bouquet
Желая ви весели празници и много поводи за радост!!!

























# 679
  • Мнения: 852
Ghost, така като те чета.....-до 14 дни или цикъл,или нещо друго,дай Боже! Peace
Наистина е много объркано,ама природата не чете докторски учебници,за съжаление Laughing

# 680
  • София
  • Мнения: 715
Гоустче, объркано звучи всичко ,но и организма е труден за разбиране. Жалко е , че и докторите обясняват малко и ни оставят да се чудим сами .   Но стискам силно палци друг цикъл да не ти идва.

# 681
  • Мнения: 157
Ghost имам две приятелки , които са забременяли в последният ден на мц, второ забременяване после в предпоследен  Shocked дори са ме съветвали от тогава да почваме и аз викам глупости  #Crazy но явно има и такива неща,природа  newsm78

За прогестерона,по-специални Дуфастон,преди 2месеца бях при Док на 13 ден,каза че съм на финал пред О. да бебепраавиме през 2 дни и от 17 ден ми препоръча и написа рецепта за Дуфастона... ама ако съм искала,е аз не го пих,но е факт,че е изчакал О да мине и след това да почвам.След мрене предният м пика на ЛФ се оказа на 14 ден.

# 682
  • Мнения: 464
Гоуст дано всичко си дойде на мястото (ову да си отиде на мястото). Ако при мен е така и имам кървене моя НИКОГА не би правил...с мен.
Хайде момичета списъка е пълен, а нокой не се хвсли с две черти.
На мен днес трябваше да ми дойде, а още го няма. По болката засякох, че ову беше в левия яйчник. Днес усещам прерязваща болка в него, но общо взето ПМС е много слаб. Решила съм ако не ми дойде, тест ще направя на Великден!

# 683
  • Мнения: 2 515
Момичета, нищо не съм чела, моята настинка се превърна в чудовище и започвам АБ, не мога да дишам, да говоря, очите ми текат, едвам гледам екрана. Няма да мога да направя новата тема, тотално невъзможно ми е, ужасно ми е зле. Ако никой няма желание, просто копирайте кода на сегашната.

# 684
  • Мнения: 149
Комалка  Cry, толкова съжалявам за този вирус  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Моля те оправяй се вече, дано лекарствата подействат бързо  Praynig
Изпращам ти много положителна енергия и ще оздравееш по най-бързия начин  Hug Hug Hug

Относно темата - нямам никакъв опит, но бих могла да опитам да я направя, освен ако няма други желаещи  Simple Smile

# 685
  • Мнения: 3 902
Аз ще пусна темата довечера. Само май да си изберем заглавие, ако някой има ново предложение или да изберем някое от старите.

Комала предполагам няма да успее да пусне анкета, така че ще трябва да се избере в постове.

Комалче, оправяй се бързо!  Hug

Заглавията от миналата тема:

1. Пролетен дъжд от две черти при нас ще завали!
2. Благата вест ще донесе две чертички на моя тест!
3. Чук-чук яйчице, в коремчето ми ще има сърчице!
4. Природата се съживи и по две черти ще ни подари!
5. Имам аз априлска изненада, бебчето на мен се пада!
6. Великден идва с пищни цветове, а в коремчето ми изненадващо забива бебешко сърце!
7. Великден на вратата чука, две черти ще има тука!

Последна редакция: пт, 14 апр 2017, 10:57 от ^SunLight^

# 686
  • Мнения: 2 571
Комала, оправяй се бързо Hug
Хубави празници на всички  bouquet
Сън , разбрали сме се за заглавието ...НОМЕР 3 Simple Smile Гласувано е  Peace

# 687
  • Мнения: 3 902
Ливче, мерси Wink Ще го подготвя.

# 688
  • Мнения: 804
Комалче, скорошно оздравяване 🤗😘👩🏼⚕

# 689
  • Мнения: 3 499
Комалче, бързо оздравяване! Hug
Камелия, стискам силно палчетата за +тест на връх Великден! Praynig

Весели и светли празници!

Общи условия

Активация на акаунт