За женската злоба

  • 101 337
  • 1 574
  •   2
Отговори
  • Мнения: 28
Темата ми е породена от факта, че все по-често се сблъсквам с подобно отношение и се опитвам да си обясня за какъв чеп им е на тези дами да пръскат злоба и какви са им ползите от това занимание?

Интересно ми е какво ви е мнението за злобното отношение на други жени към вас? Толерирате ли го и отвръщате ли на опитите за провокация? Вие самите изпитвали ли сте злоба към друга представителка на вашия пол?  Laughing

# 1
  • Мнения: 46 529
Не съм я изпитвала или поне не съм го тълкувала така. Злобни хора има колкото искаш, просто не обръщам внимание.
Мъжът ми по едни служебни въпроси е изцяло в мъжка среда. Легенди ми разказва за там. И той е слушал за клишетата за женска злоба, но според него мъжката не пада по-долу.
Явно всичко е до човек.
Сменете средата.

# 2
  • Мнения: 4 010
Дефинирай "злоба" и "злобно отношение"  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 746
Мъжът ми по едни служебни въпроси е изцяло в мъжка среда. Легенди ми разказва за там. И той е слушал за клишетата за женска злоба, но според него мъжката не пада по-долу.
Явно всичко е до човек.

Естествено. Но хората все така се пълнят с тесногръди предразсъдъци, разсъждавайки за мъжете, жените, тези или онези.

# 4
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
Сблъсквала съм се нееднократно не само с женската, ами изобщо с човешката злоба.
Научих се, че не всяко събитие или ситуация около мен трябва да предизвиква реакция от моя страна. Затова просто подминавам и не хабя нерви.
А за причините за злобата им хич не се и замислям. Не ме интересува

# 5
  • Мнения: X
Темата е формулирана прекалено общо и неясно и предполага отговори тип "чесане на клавиатурата", общи приказки и тъпи обобщения.

Та по така зададената тема имам да кажа 2 неща. Първо - човек обикновено мери всичко със собствения си аршин. Второ - не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава.

Тоест - ако в околните виждаш предимно злоба, хубаво да се замислиш ти какво излъчваш и какво провокираш. И ако позволиш нечие злобно отношение към теб да се случи повече от веднъж, сама си си виновна.

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Joy  еЕегаси какви са тея дублажни теми  Crazy
злоби , зависти , женски злобки  Laughing

# 7
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Темата е формулирана прекалено общо и неясно и предполага отговори тип "чесане на клавиатурата", общи приказки и тъпи обобщения.


Аз па по другата се изказвам 'глобално'  Mr. Green
а то се оказва тема за свекърва  Crossing Arms


п.п. изостанал съм от форумският живот , знаЧИ  Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 28
Да стесня кръга тогава.
Основно ми се иска да анализираме злобата насочена към красивите жени.

# 9
  • София
  • Мнения: 12 173
Да стесня кръга тогава.
Основно ми се иска да анализираме злобата насочена към красивите жени.

Дай пример.
(Всяка жена се има за красива, не винаги и другите я имат за такава, та често "злобата" е по съвсем други причини)

# 10
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
А , ко ?!

Нищо не си стеснила , дай пример  Laughing

А и красотата е субективно понятие подвластно на времето *  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 5 462
Дефинирай "злоба" и "злобно отношение"  newsm78
Например в  този форум , всеки който е на различно/от масовото/ мнение е злобен .  Laughing Whistling

# 12
  • Мнения: 4 010
И сега гледаш се дава пример за "красиви жени" със силиконови кифли с жълтеещи екстеншъни и официални анцузи абибас.
И ей сега ще ме заклеймят за злобна  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 46 529
А , ко ?!

Нищо не си стеснила , дай пример  Laughing
Как па не разбра. Тя е красива, другите злобни, щото й завиждат.
Като гледам и ние сме към тази група.

По принцип съм бяла и добра, трудно ми беше да го напиша  angel008

# 14
  • София
  • Мнения: 12 173
Тя е красива, другите злобни, щото й завиждат.

Това е сигурно.  Sunglasses Ще се повторя – всички се имат за красиви. (Както и за умни, но това не е за тази тема)

Общи условия

Активация на акаунт