Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 648
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 3 819
Вчера се събирахме с приятели на мъжа ми да играем карти.
Купих им Бритос и момчетата ме уредиха да играя за седмичната награда  hahaha
Какво означава излишен код от СофияМел? Техните кодове могат да се регистрират само ведмъж.

# 1 156
  • Мнения: 1 012
Не мога да си вляза в профила на соковете теди ..някой да има същия проблем ..пиша имейл и парола .вход  и после пак ми дава същите полета

# 1 157
  • Мнения: 2 136
Не мога да си вляза в профила на соковете теди ..някой да има същия проблем ..пиша имейл и парола .вход  и после пак ми дава същите полета
Влизам. Пробвай през друг браузър.

# 1 158
  • Мнения: 41
Някой да е спечелил от играта на Морени?  Cry Ядат ми се вафлиии  Laughing

# 1 159
  • София
  • Мнения: 826
Някой да е спечелил от играта на Морени?  Cry Ядат ми се вафлиии  Laughing

Аз спечелих още в началото на играта.Мисля,че имаше и други печеливши от форума,така че има надежда!  bouquet

# 1 160
  • Мнения: 1 809
Паролата на Теди е кода, който се получава с SMS-а.

# 1 161
  • Мнения: 3 546
Паролата на Теди е кода, който се получава с SMS-а.
Не е вярно, аз си влизам с моя парола.

# 1 162
  • София
  • Мнения: 9 850
Играта с колелото на Jysk ми заби, явно съм "спечелила" ваучер. Мошеници. Като им се свиди, да не обявяват ваучери.
В сектора точно преди ваучера, нали?  Whistling

Изпотрепаха се да ми изпращат напомняния да въртя колелото. А преди това, когато го въртях, не ми пишеха.  hahaha
Не точно, но ... Simple Smile
Намерих случайно 2 кода от брашното, като отидохме на гости, но уви - отново нищо. Май стана 13-14:1 (ръкавица).
Намерих бира Бритос в Билла, взех 4х1л, сега МП трябва да ги изпие и мога да действам Simple Smile

# 1 163
  • София
  • Мнения: 13 153
Току-що изтрих напълно скрит код на София мел. Изписа ми, че вече е регистриран!  Shocked

# 1 164
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
 Shocked

Някой е объркал нещо при въвеждането и е въвел този код или се дублират кодовете, друго какво може да е.....

# 1 165
  • Мнения: 1 012
  Пробвах и с друг браузър и с кода от смс не мога да вляза  #Cussing out

# 1 166
  • Мнения: 3 546
  Пробвах и с друг браузър и с кода от смс не мога да вляза  #Cussing out
пробвай на забравена парола

# 1 167
  • Мнения: 1 012
Пробвах но нямам мейл още  имам тре кода не са много но дащо да ги губя.

# 1 168
  • Мнения: 3 546
Изчакай, може да има забавяне заради празниците. Ако не получиш мейл до вторник, пробвай пак.

# 1 169
  • Мнения: 10 874
И аз взех касичката, но за 9 лв - не знаех, че ще я намаляват.
Пете, от малката Била (дето е в мола) ли я взе? Че аз днес ходих в тази до гарата да пазарувам за сестра ми и исках да взема и тази касичка, обаче нямаше. А не ми остана време да мина през другата Била. Но ако си я взела от нея, ще гледам утре да намина, пък дано не са свършили.

Общи условия

Активация на акаунт