Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 908
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 1 437
Вчера като ходих на била ми направи впечатление че имаше много стекове със сокове където са промоциите, но бяха с обикновен етикет, не с жълт за промоция и цената беше както обикновено, а те явно са ги подготвяли за промоцията. Непременно ще мина още сутринта, дано намеря с тези нови вкусове за които говорихте. А и срока на промоцията е хубав 3 седмици. После след някой друг ден може в друга верига да ги пуснат пак на промоция Mr. Green

# 1 516
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Пак аз. Laughing
Разглеждам новата брошура на Лидл, за другата седмица, бонбоните Ментина са 0.65 лв и са с промоционален етикет снимани, да си знаете. Laughing
Два вида ще бъдат на промоция с мента и касис.

# 1 517
  • Мнения: 642
Днес минах през нашата и имаше промоционални, но нямаше избор на вкусове.

Ще обиколя и аз. Mr. Green

PS: Току-що разгледах отново брошурата, за да видя дали са с Била карта, но не са, промоцията е валидна до 10.05. Mr. Green Снимката на сока в брошурата е с промоционален етикет, цената е повече от добра, мисля да регистрирам и едно участие за куфар. Blush


НА каква промоционална цена са сокчетата Simple Smile

# 1 518
  • Пловдив
  • Мнения: 2 442
Ако не ми изскочи от акъла, ще миа през Лидл за Ментина. Обичам и мента, и касис Mr. Green Абе, всичките ги дайте насам Laughing

# 1 519
  • Мнения: 1 437
В нашата била куинса не е намален на 0,85 е редовна цена!? Ще потърся брошурата

# 1 520
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Две брошури са, само едната е качена - седмичната, а промоцията на сокове не е актуална за нея.

Зачетох се в дребният шрифт, никъде не пише, че е актуална за определени градове, може да не са променили цената и заради това, иначе е от днес, по-късно и аз ще ходя до нашата Била и ще пиша.

# 1 521
  • Мнения: 1 437
Да видях брошурата, ще им пиша във фейса и ще им пратя снимка на бележката

# 1 522
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Пиши после.
В брошурата е без карта, да не би да искат карта за отстъпката?
Ако е така, аз увисвам. Joy

# 1 523
  • Мнения: 1 437
Аз си дадох картата, но в брошурата пише 23% отстъпка, а с била карта когато е мисля че винаги е фиксирано на 25%

# 1 524
  • Мнения: 3 550
Ивекс, защо не си извадиш карта?
Аз имам 2 малки, ако искаш мога да ти дам едната.

# 1 525
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Най-вероятно не са променили цената, друго няма какво да е.

RosMar, благодаря, все се каня, но винаги случвам да има доста хора на касата, преди години имах карта, но съм я изгубила.
Може пък и днес като ида да изкарам една, тъкмо ще я оставя на брат ми като си тръгнем.

# 1 526
  • Мнения: 1 437
Мноооого пъти ми се е случвало в първи ден от промоцията да не е сменен етикета, но на касата цената е както в брошурата. Или другия редовен номер промоцията е била до вчера, а днес етикета да е стар с ниска цена, но на касата излиза редовна цена.

# 1 527
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Ивекс, картите не се вадят на касата. Поне аз като вадих моята беше така. Има си отделен служител, в отделно помещение, който само с това се занимава. Активират ти я веднага. И картте са общо 4 броя. Една голяма, с размер на банкова карта и 3 малки, които са с дупка от едната страна и може да я закачиш на ключодържател или нещо друго. Става за 5 мин., попълваш една бланка и я активират веднага.

При нас вали сняг и никъде няма да ходя цял ден. Не ми се излиза на това време. Мислех да се заредя с продукти за игрите, ама ще е друг път

# 1 528
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Благодаря, като ида ще попитам. Hug

Да, точно заради снега се изнесохме на Пловдив. Joy

# 1 529
  • Пловдив
  • Мнения: 2 442
София е направо друга България Mr. Green Седем години живяхме там, времето все не ми беше по вкуса Laughing Аз съм си закърмена с Пловдивска жега, и на 40 градуса съм си чук Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт