Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 777
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 10 874
На Стела май четох, че трябва до 19.04 да обявят печелившия за апарата
Като вляза в сайта и ми излиза това:
Скрит текст:
Ще видим кога ще излязат. С две участия съм и нямам големи надежди като че ли. Макар че мой добър приятел миналата година тъкмо с две участия спечели пътуване до Лондон. Grinning

# 1 501
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Ето това е късмет.

Аз съм с 4 участия, играех за бокал, но не успях да спечеля, след това брат ми тръгна и нямаше кой да пие бира, та си останах само с мечтите. Joy

# 1 502
  • Мнения: 10 874
Да, аз много му се зарадвах! Heart Eyes Всъщност даже като резерва беше изтеглен. Защото помня, че видях списъка с печеливши и даже заедно обсъждахме, че ни се е разминало. И след две седмици той ми звъни да ми каже, че печели. newsm78 И аз го питам дали не е някоя нова игра, той ми вика, че не е участвал в друга. Гледахме в сайта, така и не написаха нови имена, та той известно време се чудеше наистина ли печели или някой си прави бъзик по телефона. Вече като му се обадиха втори път, за да уточнят подробностите, стана ясно, че наистина е спечелил. Party

# 1 503
  • при късмета
  • Мнения: 24 090
Аз забравих вече колко участия имам за голямата награда в Стела. Играех за чаша, доста време я взимах, но му подариха такава на мъжа ми и оставих кодовете за края на играта

# 1 504
  • Мнения: 10 874
Дано имаме късмет, пък колкото и ще да са участията! Hug

# 1 505
  • Мнения: 3 547
Аз имам 4 кода вкарани, до колкото си спомням май 10 трябваше за 1 участие нали?

# 1 506
  • при късмета
  • Мнения: 24 090
Май бяха 6 за едно участие.
Тя чашата от Стела се води на мое име спечелена, но друг я спечели и направо  регистрирахме моите данни, че беше за мъжа ми и без това и да пристигне вкъщи.
Хареса си я

# 1 507
  • Мнения: 10 874
Аз имам 4 кода вкарани, до колкото си спомням май 10 трябваше за 1 участие нали?
Шест. Hug
Аз моите си ги помня, понеже нали късно открих промоционална Стела, та все по две кенчета купувах и като слагах езичетата в кутията, в която ги пазя, не беше трудно да ги преброя.

# 1 508
  • sofia
  • Мнения: 1 949
Аз имам 4 кода вкарани, до колкото си спомням май 10 трябваше за 1 участие нали?
мисля, че бяха 6 кода за едно участие.

# 1 509
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Аз имам 4-ри, значи изобщо не участвам, тук си признавам, че не съм чела подробно правилата.

# 1 510
  • Мнения: 3 547
Значи и аз не участвам. Нищо. То и без това Стелата нямаше кой да я пие.

# 1 511
  • София
  • Мнения: 488
Най-накрая чаша Орео, не че съм се скъсала да играя де. Първо спечелих дънкер ама не го заявих, че ми се вижда повече от безполезен и със същия код после нацелих чаша.  Laughing

# 1 512
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Да ви кажа докато не съм забравила, от утре сокчетата на Куинс ще са намалени в Била на 0.65 лв.

# 1 513
  • Мнения: 10 874
Да ви кажа докато не съм забравила, от утре сокчетата на Куинс ще са намалени в Била на 0.65 лв.
Благодаря много за информацията! Hug
Непременно ще се отбия, само дано има промоционални и да са от тези, дето обичам. Praynig

# 1 514
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Днес минах през нашата и имаше промоционални, но нямаше избор на вкусове.

Ще обиколя и аз. Mr. Green

PS: Току-що разгледах отново брошурата, за да видя дали са с Била карта, но не са, промоцията е валидна до 10.05. Mr. Green Снимката на сока в брошурата е с промоционален етикет, цената е повече от добра, мисля да регистрирам и едно участие за куфар. Blush

Последна редакция: чт, 20 апр 2017, 00:05 от Ивекс

Общи условия

Активация на акаунт