Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 590
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 826
Влизам да се похваля с кутия вафли от Морени...Не че е кой знае какво,но поне малко ми пооправи настроението....  Sick

# 466
  • varna
  • Мнения: 466
Честито на спечелилите Simple Smile Аз се убеждавам, че всичко си е до късмет. От twix с два регистрирани кода спечелих чаша, а от mysparx с над 20 закупени билета едно голямо нищо.

# 467
  • София
  • Мнения: 1 522
И аз с наградка от Биодерма  Hug

# 468
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Сега си помислих за игра на кисело мляко с кодове като аз не ям хладилника щеше да е догоре  Joy Joy Joy

# 469
  • Мнения: 9 481
Има ли и други чакащи наградите си от Fa? Rolling Eyes

"според общите условия наградите се изпращат в 60-дневен срок. Ние ще спазим този срок. "-обаче не става ясно от датата на изтегляне, или от края на играта...а доста писаха тук, че вече са си получили своите -при мен няма
Thinking

# 470
  • София
  • Мнения: 9 850
Купих брашно, кога да регистрирам кодовете се чудя... newsm78
М&M не ми допадна хавлията, а топка си имаме, та ще пропусна тази игра. Може отново в ЦБА да опитам, харесвам тези с фъстък.
От Кока Кола имам вече 3 значки, трябва да видя дали са заредили награди при нас.

# 471
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
При брашното няма час, въпрос на късмет е. Peace

Може ли линк? Искам да видя хавлията, уж търсих, но не намерих изображения.

# 472
  • София
  • Мнения: 904
Има ли и други чакащи наградите си от Fa? Rolling Eyes

"според общите условия наградите се изпращат в 60-дневен срок. Ние ще спазим този срок. "-обаче не става ясно от датата на изтегляне, или от края на играта...а доста писаха тук, че вече са си получили своите -при мен няма
Thinking

Пиши им да им напомниш. Аз им бях пратила мейл, и ръчнаха куриерите, та ми я донесоха.

# 473
  • София
  • Мнения: 9 850
Видях голям "плакат" в Кауфланд, но беше жълта с двата m&m по средата, направили стойки.
Открих - отдолу, под лежащия m&m
Скрит текст:

# 474
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Симпатична е, благодаря.

# 475
  • Мнения: 10 874
В кварталния магазин имаше от новите бутилки на Кока-Кола и взех три, равносметката е два кода и една значка. Heart Eyes
Някой питаше как изглеждат новите бутилки, ето снимка (капачката е сива, не знам дали си личи):
Скрит текст:

# 476
  • София
  • Мнения: 6 141
Лаленце, благодаря за темата (тя стана "стара", докато се впиша, ама нямаше с какво).  bouquet Честито за крема, много е готино персонализираното бурканче.  Hug

Не знам как ги печелите наградите от Орео- пробвах с 3 кода от 2 мейла и нъцки.  Mr. Green
Събрах кодове от Теди за куфар, поръчах го тази вечер. Имах проблем с няколко кода и организаторите реагираха доста бързо, адекватно и в моя полза.  bouquet
Чакам една чаша от Туикс иначе. Получила съм мейл на 17.03, че печеля. Има ли още някой, който не си е получил чашата от тях?

# 477
  • Мнения: 1 027
И аз още не съм си получила чашата от туикс.

# 478
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Аз няма и да я получа. Joy Joy

На Орео първите ми 5 награди ги спечелих от два имейла, пробвах след това с още 2-3 опаковки, но нищо.

# 479
  • Мнения: 10 874
От Кока Кола имам вече 3 значки, трябва да видя дали са заредили награди при нас.
Забравих да напиша в предишния пост - на бутилката пише, че промоцията започва на 17-ти април. Та според мен скоро няма да има награди...

Общи условия

Активация на акаунт