Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 601
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 309
Аз за определен час не съм чувала още.
Айде да спастриш нещо мнооого вкусно с новия миксер!

# 541
  • Мнения: 36 484
Другаде по света има ли такива неща игри има, но да е превърнато като хоби при нас? Simple Smile

 Laughing Има, има - виж каква статия намерих (ако разбираш английски) - явно и у чужбината се дразнят от тези дето печелят големите награди във всички игри: http://blog.rafflecopter.com/2015/08/stop-hating-on-the-sweepers/

Ето и упътване (пак на английски) как да играеш като професионалист (знам за тези неща от години, но не съм ги чела подробно и ми изглежда изключително досадно): https://www.thebalance.com/enter-online-sweepstakes-like-a-pro-h … t-started-3991749

# 542
  • Мнения: 11 737
О, бях гледала по едно време по  ТЛС предаване за такива като нас, които участваха в какви ли не игри и печелеха не малко неща. Особено кулинарни и с парични награди. Манията е навсякъде. Само че при тях се касаеше за големи суми, не като тук.
Като се замисля колко неща съм печелила от игри и колко големи, които изобщо не знам дали бих си купила, дори да имах парите  Laughing

# 543
  • Мнения: 36 484
И тук има хора, които печелят много и големи награди. Само че полагат и много усилия, а в някои случаи мамят. Според мен със сигурност е стресиращо - не е хубаво едно невинно хоби да се превръща в източник на стрес   Simple Smile

# 544
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
И тук има хора, които печелят много и големи награди. Само че полагат и много усилия, а в някои случаи мамят. Според мен със сигурност е стресиращо - не е хубаво едно невинно хоби да се превръща в източник на стрес   Simple Smile
Аз понякога много се тормозя и се нервирам  Joy Joy

# 545
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Изобщо не влагам такива чувства, играя за удоволствие.

# 546
  • Мнения: 10 874
Изобщо не влагам такива чувства, играя за удоволствие.
И аз така. Забавлявам се и разчитам на късмета си. Ако ли пък нямам такъв - радвам се на късмета на другите.

# 547
  • Мнения: 22 867
Изобщо не влагам такива чувства, играя за удоволствие.
И аз така. Забавлявам се и разчитам на късмета си. Ако ли пък нямам такъв - радвам се на късмета на другите.

И аз, дори не се ядосвам като не печеля. Просто на принципа "като стане - добре, ако не стане - не е болка за умирачка".   Simple Smile

# 548
  • Nesebar
  • Мнения: 563
най накрая и аз да се запиша тази година  с награда от  мол Галерия Бургас
Честито! Вие печелите наградата Промо пакет за блестяща усмивка – паста за зъби Janina, триглава четка, лентички за избелване на зъби. 
 

# 549
  • София
  • Мнения: 6 141
Изобщо не влагам такива чувства, играя за удоволствие.
И аз така. Забавлявам се и разчитам на късмета си. Ако ли пък нямам такъв - радвам се на късмета на другите.

И аз, дори не се ядосвам като не печеля. Просто на принципа "като стане - добре, ако не стане - не е болка за умирачка".   Simple Smile

И аз във вашата група. Освен това играя в игри с продукти, които ползвам по принцип.

# 550
  • Мнения: 3 546
И аз така, например  Зева не ползвам и пропуснах, сега Рекс и Бондюел ще пропусна.

# 551
  • Мнения: 2 136
И аз играя само в игри, продуктите на които ползвам. На София мел съм с два миксера. Единия вече подарих. Продължавам да играя, защото хлебопекарната ми се повреди. Купих 2 стека брашно когато беше на промоция в Кауфланд. Имам още 4 нерегистрирани кода.

# 552
  • Мнения: 3 546
И тази бира, която коментирахте и нея ще пропусна. Късмет на тези, които ще се пробват.
Сникърс, защо се бавят толкова?

# 553
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
И тази бира, която коментирахте и нея ще пропусна. Късмет на тези, които ще се пробват.
Сникърс, защо се бавят толкова?
Те нямаха и одобрени снимки днес сигурно имат проблем. Simple Smile

# 554
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
И аз така, например  Зева не ползвам и пропуснах, сега Рекс и Бондюел ще пропусна.
И аз, но с изключение на Бондюел, ползвам някои техни продукти и ако не ме домързи ще участвам.
У дома бира не се пие, стекчето от Ариана замина при брат ми, на него и компания разчитам да променят малко вкуса си и да сменят бирата, поне докато тече играта на Бритос, защото наградите ми харесват. Blush Joy

Общи условия

Активация на акаунт