Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 570
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 645
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Благодаря.

Сетих се преди малко, че вчера ги четох условията, но все забравях да питам в темата.

# 646
  • Мнения: 4 841
Бонбонки има и на касите. Не на всички каси, то има. Моите ги взех от там. Иначе идея нямам къде стоят в магазина.

# 647
  • Мнения: 3 546
При нас на касите са от малките по 45г. От 90г и по-големите са при бонбоните, както е писала Лаленцето.

# 648
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Честит имен ден на всички празнуващи!! Специални поздрави на теб, Лаленце!! bouquet

# 649
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Честита Цветница на всички цветя! Шарени да са!
Днес  си стискаме палци за мнооооооо награди Simple Smile

 bouquet Peace bouquet

# 650
  • Мнения: 3 786
Три кода за Софиямел от три номера и нищоооо затрупах се с брашно..Освен да организирам
курс по печива за съфорумци,от вас вафлите и соковете за заплащане в натура  Sunglasses

# 651
  • Мнения: 1 437
Честит празник на всички празнуващи днес  bouquet

# 652
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Ей да ви питам някой сменял ли е тел. номер в Спаркс-а ? Интересува ме трябва ли да очаквам потвърждение със смс? Или изписва ли поне в профила ти,че е прието?

# 653
  • Мнения: 2 579
Ей да ви питам някой сменял ли е тел. номер в Спаркс-а ? Интересува ме трябва ли да очаквам потвърждение със смс? Или изписва ли поне в профила ти,че е прието?
Мисля че сменях адрес , за телефон не помня , ама като смених ми се обадиха да потвърдя, че имах една малка наградка. Прочети все пак какво пише в условията за ползване.
Да те питам успя ли да си смениш капачките? В петък взех от Макао до Бизнес хотела и казаха ,че имат още коли.

# 654
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Ей да ви питам някой сменял ли е тел. номер в Спаркс-а ? Интересува ме трябва ли да очаквам потвърждение със смс? Или изписва ли поне в профила ти,че е прието?
Мисля че сменях адрес , за телефон не помня , ама като смених ми се обадиха да потвърдя, че имах една малка наградка. Прочети все пак какво пише в условията за ползване.
Да те питам успя ли да си смениш капачките? В петък взех от Макао до Бизнес хотела и казаха ,че имат още коли.

Взех си 2та стека от ситимаркет над 2ри корпус. В тях имаше още коли.  Разнасям си капачките с мен  вчера, но не успях да открия  къде  да ги разменя. Пробвам утре по списъка. Макаото ми е далечно чак на Христо Ботев, ама   има шанс да се завлека натам. А в условията тва, дет разбрах - да пратя смс от стария номер / добре, че е наличен/ с новите данни.

# 655
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
За бонбоните, хубаво е да се знае, че в играта участват само големите опаковки от 90 грама.

# 656
  • София
  • Мнения: 924
За бонбоните, хубаво е да се знае, че в играта участват само големите опаковки от 90 грама.
Тези за играта средни се явяват като размер на опаковката, че има и опаковки от двеста и няколко гр/има ги и в кауфланд/

# 657
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Ходила съм в няколко магазина и имаше само от 90-грамовите.
Както и да е, затова го написах, за да се знае, че те участват в играта, ако някой реши в последния момент да се включи.

# 658
  • Мнения: 4 841
Това за големите опаковки съм го пропуснала. Моите са от 40гр. Много тъпо така  ooooh!

# 659
  • Мнения: 10 874
За бонбоните, хубаво е да се знае, че в играта участват само големите опаковки от 90 грама.
Тъкмо и аз мислех да го уточня. Hug Само добавям - трябва да се купят ДВЕ опаковки от 90 грама.
Иначе и при нас имаше и такива от 200 грама. Peace

Честит имен ден на всички празнуващи!! Специални поздрави на теб, Лаленце!! bouquet
Благодаря, дъщеря ми има имен ден. Heart Eyes Hug

Живи и здрави да са всички, които празнуват днес! Hug

Регистрирах си кодовете от София Мел и нищо не печеля.

Ходих пак до Кауфланд ( hahahaтози път обаче бях взела само 20 лева със себе си, за да се предпазя от изкушението да купувам де що видя Blush), че вчера видях пастите Лакалут със зодии, обаче не пишеше нищо за самата игра и предположих, че е с касова бележка, а аз нали бях отишла вече за касова бележка за бонбоните. Всъщност за две бележки, че трябваше и за сестра ми да взема. Та мислех да оставя за по-нататък, ама пък нали сега са на промоция пастите, та отидох и взех. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт