Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 589
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 825
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Да, с 4-ри.

# 826
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Така ме е яд че не участвах с два имейла и две бележки Crossing Arms
Мен не ме е яд, спечелих това, което исках, топка не ми трябва.
Как не ти трябва ще играехме на волейбол.  Laughing

# 827
  • Мнения: 1 437
Детето много ще се радва на кърпата, но със сигурност и на топката щеше да се радва. Рекламата му е любима (влизай в купата)  Mr. Green

# 828
  • Мнения: 7 279
Честито на всички с бири,кърпи и топки-лятото идва...Аз имах 4бележки на ММ-бонбони,2регнах на мен-имам кърпа,на номера на малкия ми син-кърпа,на номера на големия ми син-топка.Мн.доволни сме всички.

# 829
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
Браво! За всекиго по нещо Grinning Сега се сетих, че всяко лято си купуваме топка за плажа.Този път няма да ни се наложи Mr. Green

# 830
  • Мнения: 3 786
Кърпата за плаж ли е?

# 831
  • Мнения: 10 874
Печеля топка от M&M, а сестра ми - кърпа. Много сме доволни! Heart Eyes

# 832
  • София
  • Мнения: 9 850
Спечелих топка Simple Smile Явно утре ще звъня и аз Simple Smile От колко до колко работи тоя телефон, знае ли някой?

# 833
  • Мнения: 2 579
И аз 2 тел и 2 мейла - кърпа и топка.

# 834
  • Мнения: 446
Йессс-кърпа от бонбонките  Grinning .Участвах с една бележка.
Няма ме в Престиж,нито в Сникърс.Днес се опитах да кача и аз още една снимка в Сникърс,но не ми позволява.Дано оправят проблема.
Честито на всички!

# 835
  • Мнения: 10 874
От колко до колко работи тоя телефон, знае ли някой?
Не пише в правилата, но по спомени от предишни игри - от 9 ч до 17-18 ч, нещо такова. Hug

Купих още две промоционални бутилки на Кока-Кола - и от двете ми се паднаха значки, та общо стават три и явно ще си имам от всички видове. Party Иначе съм с два кода дотук, регистрирах ги вече, но ако се сдобия с още, ще чакам да дойдат седмичните томболи.

# 836
  • Мнения: 9 481
3 хавлии на трите мейла и телефона-аз, ММ и синковеца; на моя имаше 2 бележки

дали като чуят детски глас, ще му приемат данните? има ли възрастово ограничение? Rolling Eyes

# 837
  • Мнения: 643
И аз с кърпа! Много и се радвам. Скоро нищо не съм печелила. Имам още един код на София мел, но не знам кога да го регистрирам. За сега е 20 и някой код за тях и никаква награда.

# 838
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Бонбонките минаха, идва ред на бирата. Joy Joy

Утре теглят Бритос, с едно участие съм, дано спечеля нещо, много ми харесват наградите.

# 839
  • София
  • Мнения: 13 149
дали като чуят детски глас, ще му приемат данните? има ли възрастово ограничение? Rolling Eyes
Обади се ти! Недей да занимаваш детето! Освен това можеш да се обадиш, от който номер ти е изгодно. Аз досега звънях. Имаме 4 награди от 4 различни номера - 3 кърпи и 1 топка.  Laughing Хубаво, че не направих като Ивекс.  Wink За всяка награда трябваше да звъня отделно, но за всички се обадих от моя телефон, защото стационарните номера са ми безплатни.  Laughing Освен това на момичето му беше по-лесно да копира данните и всички награди са на мое име.  Laughing

Спечелих топка Simple Smile Явно утре ще звъня и аз Simple Smile От колко до колко работи тоя телефон, знае ли някой?
До късно са. Мисля, че до 20 часа. Това са същите, на които се обаждаме за всякакви награди на Милка, Пепси и подобни.  Grinning

Честит рожден ден на рожденичката! Много късмет!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт