Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 567
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 11 737
В кауфланд броите ли яйцето върху боята за яйца на страница 14 ?
Няма го вестника пред мен, но аз изброих 5 яйца и толкова отбелязах. Само тези големи червени яйца. Никакви по опаковки и подобни.
То по спомен имаше и кутийка с боя за яйца, на която имаше нарисувани няколко, имаше и червени. Броих само големите чисто червени яйца на първите страници (доколкото помня).

# 886
  • Мнения: 2 579
Говорим за СКРИТИ ЯЙЦА, а това на кутийката с боя за яйца не е скрито !

# 887
  • Мнения: 1 705
И колко са последно стикитата?  Praynig

# 888
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
И аз бих заменила топката от бонбоните за хавлия, ако има желаещи. Към нея подарък, надуваема плажна топка, неотваряна.

От 2 пакета чипс имам талонче за един малък чипс и ваучер за 2 лв. Ваучерите са като тези, които дават от  фирмите. Явно защото вече не могат да слагат банкноти в опаковките, че трябва да се обложи с данък баснословната сума от 2лв  ooooh!

В играта за стикитата отговорих, че са 6, толкова намерих и нямам имейл, че верния отговор го е нямало, като съм попълвала формата. А нямаше опция "7" като попълвах. Имам и хартиения носител и повече не намирам

# 889
  • Мнения: 874
Говорим за СКРИТИ ЯЙЦА, а това на кутийката с боя за яйца не е скрито !

Да, но ми излизат 4. Затова ви попитах, ако някой желае - да сподели къде са петте

# 890
  • Мнения: 2 005
И аз бих заменила топката от бонбоните за хавлия, ако има желаещи. Към нея подарък, надуваема плажна топка, неотваряна.

От 2 пакета чипс имам талонче за един малък чипс и ваучер за 2 лв. Ваучерите са като тези, които дават от  фирмите. Явно защото вече не могат да слагат банкноти в опаковките, че трябва да се обложи с данък баснословната сума от 2лв  ooooh!

В играта за стикитата отговорих, че са 6, толкова намерих и нямам имейл, че верния отговор го е нямало, като съм попълвала формата. А нямаше опция "7" като попълвах. Имам и хартиения носител и повече не намирам

И аз имам имейл. Този път и аз ги преброих 6, а предния 7, не знам къде съм гледала, по метода на изключването елиминирах 6 и маркирах 8, като си помислих, че съм изтървала някое.

# 891
  • Мнения: 3 546
Ей сега пак ги броих тези стикита, ми 7 са: на стр. 4, 10, 12, 13, 15, 16 и 24.
Попълних сутринта формата и като нямаше отговор 7 избрах 8, нямам мейл за грешката, а не ми дава пак да попълня формата.

# 892
  • Мнения: 2 005
Аз съм била пропуснала стр. 4, между другото и на мен не ми дава да попълня отново.

# 893
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
В сряда Бритос ще изтеглят наградите, така пише в сайта.
Аз защо си мислех, че трябваше да е утре.... Thinking

# 894
  • Мнения: 10 874
В сряда Бритос ще изтеглят наградите, така пише в сайта.
Аз защо си мислех, че трябваше да е утре.... Thinking
Защото в правилата пише за утре. Но ще видим накрая какво ще стане.

Цитат
Общата продължителност на
ИГРАТА е 6 седмици и жребият за седмичните награди ще бъде теглен 6 пъти на следните дати – 11 април, 18 април, 25 април, 2 май, 9 май и 16 май 2017 г., освен ако Организаторът по своя преценка не определи друга дата от седмицата.

# 895
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В играта за стикитата отговорих, че са 6, толкова намерих и нямам имейл, че верния отговор го е нямало, като съм попълвала формата. А нямаше опция "7" като попълвах. Имам и хартиения носител и повече не намирам

Аз попълних 8 и пак нямам такъв е-мейл. Сега не ми дава да отбележа верния отговор със същия е-мейл. Rolling Eyes

От M&M и аз съм с кърпа. Party

# 896
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Някой намира ли списък на Нивеа за мицеларната вода?  Уж на 6.04..  а пак се излагат.

# 897
  • Мнения: 10 874
Някой намира ли списък на Нивеа за мицеларната вода?  Уж на 6.04..  а пак се излагат.
Много се разочаровах от тях и като че ли не се изненадвам. Даже вече и не участвам в такива техни инициативи. Confused Дано скоро излезе списъкът все пак.

# 898
  • Мнения: 2 579
Някой намира ли списък на Нивеа за мицеларната вода?  Уж на 6.04..  а пак се излагат.
От правилата май на "Поглези се под душа"
Играта се провежда от 10 март 2017 г. до 10 април 2017 г. В края на периода 50 от участниците ще бъдат изтеглени чрез томбола. Наградата е: 50 бр. Пяна за душ Creme Care от NIVEA.

# 899
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Лале, да, разбираемо Sad.. Аз доста ги нахоках тогава , но пак играх. Мания , кво да прайш? Wink

 bouquet

валида, след пяната, имаше и мицеларна вода, и единственото,което излиза ,е "елате тук след 6.04. за да видите печелившите"... та реших,че някой може да се е потрудил в таз 'фирма' един път да обявят  без проблем кой печели

пфу.
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт