Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 577
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 860
  • Мнения: 1 260
момичета,как сваляте етикета от куйнс,опитвам се ,но се къса и ме е страх да не скъсам кода

# 1 861
  • Мнения: 2 579
момичета,как сваляте етикета от куйнс,опитвам се ,но се къса и ме е страх да не скъсам кода
С макетно ножче край лепилото  Simple Smile

# 1 862
  • Мнения: 1 260
благодаря, ще опитвам пак

# 1 863
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Лале, честито. Hug

Да, но искат имена и телефон, така ще се дублират.
Гледай телефоните и мейлите да са различни, а за имената вместо фамилия пиши бащиното и няма да имаш проблем. Simple Smile. Само кодовете не могат да се дублират.
Играя само с моят номер, няма да ангажирам други хора заради това.
Ще се пробвам, пък ако спечеля добре, ако ли не, все едно.

# 1 864
  • Мнения: 2 579
Ивекс ти си късметлийка, така че успех. Аз ти предложих вариант  който става ако ползваш повече от един оператор.

# 1 865
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
Успех. И аз ще си играя само с моя номер, защото ще съм доволна на всякаква награда Simple Smile

# 1 866
  • Мнения: 10 874
момичета,как сваляте етикета от куйнс,опитвам се ,но се къса и ме е страх да не скъсам кода
Винаги около баркода (май точно до лепилото се пада, както е писала valida6) го режа с малка ножичка. Досега не ми се е скъсвал код. Hug

Еее браво аз повече от 3лв. не мога.  Joy Joy Joy
От билета с дракона толкова ми е рекордът досега. Joy
А от двойните печалби точно 20 лева са ми рекорд (за втори път улучвам тази сума). Mr. Green

Ивекс Hug

# 1 867
  • Мнения: 528
В DM се включих и аз, ако на мякой му е любопитно може да ми види снимката (на 54-та страница - Мария Стоянова). Многомси я харесвам, но наистина масови със снимки от интернет и цялата рода с едни и същи снимки. 🤢
Кога ти я качиха снимката? Аз днес сутринта качих реална снимка и я няма.
В Кауфландима кутия на Якобс при покупка над 2лв,дават картонче и се умаства в томбола, но девойката не знаеше нито до кога е играта, нито какви са нсградите.
И моята е реална.  Peace В четвъртък я качих снимката.

# 1 868
  • Мнения: 22 867
Лаленце, браво, късметлийка си! Hug bouquet
Аз пък тая вечер намерих само два вида ментина, участваща в томболата, награбих ги и като се прибрах, се залепих на компа да регистрирам кодове, пиша, бриша, че обърках и тъкмо да регистрирам, ми излезе надпис, че играта е от 24.04. Заплесия, като не чета Фнимателно, тъй.......И една Бритос забрах, че много бира се насъбра вкъщи, ММ пие някаква в кенчета и си я купува по повече, да си има. Аз пък и не пия, много рядко и по малко, та минах само с една бутилка. Ама на другото ходене пак една ще грабна и ще кажа, че е за палачинки. ММ им е майстор, щото ги обръща с тигана, пък аз по-бавно действам с капак, та някак ще я пробутам. Не че нещо спечелих от досегашните кодове, де. Mr. Green

# 1 869
  • Мнения: 10 874
Лабрекс Hug

Видях една реклама, която вижте къде ме заведе: http://dalivali.bg/utre Joy

# 1 870
  • Мнения: 2 610
matahari видях ти снимката, много е хубава, успех. Аз бързам много, ще я качат, явно по-бавно ги преглеждат и одобряват.

# 1 871
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy Joy

Преследват те навсякъде.

Лабрекс hahaha Hug

Ивекс ти си късметлийка, така че успех. Аз ти предложих вариант  който става ако ползваш повече от един оператор.
Благодаря ти, но не съм, най-голямата ми награда откакто играя /България/ е Нутрибулета.
Да, да, разбрах, но ползвам само един оператор, а не искам да ангажирам мм с тези неща, достатъчно е зает, че да се занимава и с моите игри.

# 1 872
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Имам вече 30 точки от Либрес Joy Само се чудя дали раничката е достатъчно хубава, не мога да й намеря реални снимки, дори и на румънски Laughing

И аз, от ДМ ги купих, само 3 опаковки имаше и ги взех всичките. Party

# 1 873
  • Мнения: 2 579
Joy Joy

Преследват те навсякъде.

Лабрекс hahaha Hug

Ивекс ти си късметлийка, така че успех. Аз ти предложих вариант  който става ако ползваш повече от един оператор.
Благодаря ти, но не съм, най-голямата ми награда откакто играя /България/ е Нутрибулета.
Да, да, разбрах, но ползвам само един оператор, а не искам да ангажирам мм с тези неща, достатъчно е зает, че да се занимава и с моите игри.
Аз моя не го занимавам, просто регистрирам понякога на негово име и ако спечели му казвам  да чака такава и такава награда. Понякога се мръщи зависи какво е спечелил. Последното на негово име беше колело от супермаркета до нас и доста му се изкефи макар че едва ли ще може да го кара , че му са доста килцата Joy Joy Joy

# 1 874
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy Joy

При нас няма как, мм често е в чужбина, абе сложно е, затова предпочитам да си играя с моят номер, ако имам късмет имам, ако ли не, здраве да е. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт