Искам да кажа ... (116)_03.04-09.04

  • 55 318
  • 836
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 22 036
Лале, и ти да си жива и здрава  Hug
Благодаря ти, Даун, ама на мен само никът ми е цветен, иначе съм Десислава. Hug Е, майка ми е искала да ме кръсти Ралица - за малко да имам имен ден, ама братята ми са настояли да се казвам така и сега си нямам. Grinning
Но пък празнува дъщеря ми, та приемам, че поздравите са за нея. Heart Eyes

Знам Лаленце, ама така пък да ти отива цветното име, че не се въздържах  Hug.

# 781
  • Мнения: 10 874
Знам Лаленце, ама така пък да ти отива цветното име, че не се въздържах  Hug.
Ех, Даун, благодаря ти, много мило! Heart Eyes Hug

# 782
  • Мнения: 22 036
Имаме си Цвети в тямата, Калина на Мира, кой още празнува да си казва.

# 783
  • Мнения: 3 867
Цвети на Лина и самата Лина.

# 784
  • Мнения: 22 036
И Лина ли празнува? Да са живи и здрави и двете. Лиляна празнува ли?

# 785
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
... Лиляна празнува ли?
Някои ме поздравяват. Но не празнувам.
Поздрави за всички празнуващи.

Чудя се какво да правя, а имам много работа. Но май ще я отложа, освен неотложната. Обичам да си върша работата спокойно, без да ми се мотаят разни наблюдатели.

# 786
  • Мнения: 22 036
Честито. Сега ще поздравя и друга Лиляна. За някои имена не съм сигурна никога, за това питах Simple Smile.

# 787
  • Мнения: X
И Дадка празнува. Simple Smile Честито и тук, мило момиче!

Лале, да е жива и здрава малката ти кукла! Heart Eyes

Аз реших да се развихря в кухнята. Laughing Ще правя кюфтета с картофи на фурна и кекс. За утре съм купила някои лакомства да почерпя колежките. После ще пием кафе с мама. Къпане и довечера ще излизаме. Няма да се застоявам до късно, но ми се излиза.

# 788
  • Мнения: 3 867
И Лина ли празнува? Да са живи и здрави и двете. Лиляна празнува ли?
Лина е Калина.

# 789
  • Мнения: 22 036
Ами не знаех  Hug. Да е жива и здрава. Много харесвам името.

# 790
  • София
  • Мнения: 18 679
И от мен честито на всичките ни малки и големи цветенца bouquet

Кучета, котки...то било все едно бебета гледате бе Laughing Аз над 10 години гледах куче и около 3 години котка, такова нещо с будене и т.н. не си спомням да е имало. Но подозирам, че е, защото съм била дете, та мама и татко са го отнасяли hahaha

Ванини, дръж се, душо Hug И моите и двамата са болни, но чак такава Т не вдигаха, пък и са големи, сравнително бързо им минава. Ей го, днес вече дават зор да излизаме с колелетата. Аз се колебая, малко духа, сега след тая Т само ми липсва потни да ги понадуха Rolling Eyes Дано следобед вятърът напълно да спре и да се стопли хубавичко. Плуването обаче със сигурност го пропускат.

Днес мисля да отида до Фантастико, там обикновено пускат бели яйца. Ще прослушам и щанда за суши, може да си взема някой интересен сос Flutter

# 791
  • Мнения: 22 036
Белинда, баш като бебета са понякога  Tired. Сега се покри и спи пак като пор, а ако не я разходя, няма да се измори, за да спи и през нощта.

# 792
  • Мнения: X
Разпределих задачите по хигиенизирането на кочинката и си сложих маска за лице. Експлоатация на детския и мъжки труд му е майката. Айде, от мен да мине, ще им сготвя обяд. Може и душ-кабината да оправя, ако ми дойде музата.

# 793
  • Мнения: 6 720
Мъжът ми е категорично против да си вземем домашно животно.А аз като си представя още едно дете да обгрижвам и се отказвам веднагически Hug
Ванини, Ивайла изкара един такъв вирус, само висока Т над 39.След няколко дни спадна и все едно нищо не е било.

# 794
  • Мнения: 6 304
Моето куче живее на двора, така че нямам проблеми със събуждането, когато стана - тогава провеждаме разходката / и то ако не вали/.Освен това ако ни няма 2-3 дни не търся кой да го извежда, а си върши голямата нужда в тревата /след доста стискане - по 2 дни стиска животинчето/, а за малката си е харесал един чемшир. Но ако ще отсъстваме за повече дни една жена го извежда по веднъж на ден /а аз сутрин и вечер/. В апартамент си е доста по-ангажиращо - вали - гърми, трябва да го изведеш.

Общи условия

Активация на акаунт