Искам да кажа ... (116)_03.04-09.04

  • 55 339
  • 836
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 22 036
Ха ха, Сбъдваща, трябва да се пробваш за спортен коментатор. Много добре го докарваш според мен. Само дето съм потресена, че не сте настанили и котката някъде и да се понаспите, или понаходите, или каквото ви е на душа. Кой знае кога пак ще ги пратите едновременно с преспиване.

# 766
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 902
И кучката така прави. събужда ме и после отива и спи като пор, а аз се оцъклям  Cry.
Моят е същия! Бута ме, целува ме, носи ми играчки и когато вече се разсъня напълно, той си ляга и заспива като пън ooooh! Днес ми е единствения шанс да се наспя до 8 часа, но диването вряска и ме ръчка от 6 и половина Close
Не се оплаквайте! Мен кучето вече няколко пъти ме вдига в 1, 3 и 5 часа. Ходи после, че заспивай  Grinning.

# 767
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Добро утро! Честито на всички празнуващи, здрави и усмихнати да са дните ви!

Мен пък ме събуди малката. Станала да отвори на кучето да излезе на двора, станало течение и вратата се хлопна( което ме събуди всъщност), че трябваше да ставам да ги пускам да си влязат.

Има православна църква съвсем наблизо, на 5 мин от къщи. Още не сме ходили там, наскоро я откриха, ако успея да склоня ММ да минем, ще е много хубаво. Не съм набожна или вярваща, но съм кръстена и понякога намирам утеха и покой в посещаването на църква, особено по големи християнски празници.

# 768
  • Мнения: 22 036
Яна, и моята ми го погажда този номер от време на време. А понякога и се стресирам, защото се разлайва и аз си мисля, че има някой. Майка ми казваше, че след определена възраст не е страшно, важното е лампа да има  Joy, ама пусто, понякога ме дострашава.

# 769
  • Мнения: 10 634
Аз сега за сушито да кажа, че по една рецепта от нета го правя, тя е като на Мър горе-долу. Ползвам този ориз - https://www.google.bg/search?q=%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B7+%D0%B7%D … k1CM:&spf=207, и вътре според вкусовете. С навън завит ориз обаче не съм правила.

# 770
  • Мнения: X
А, Дауне, наспаме си се. Тя котана ни е много добричка.
Във ваканция сме сега, почва се голямото спане тук-там. Всеки от тримата си има собствен приятелски кръг, ваканциите са най-удобното време за такива изпълнения и се използват пълноценно по въпроса, та може скоро пак да се засекат и тримата да липсват. Тази вечер ще сме със 7 деца в къщи, обаче.

# 771
  • Мнения: 22 036
Много са яки клипчетата, които Мър е пуснала. Ще се пробват!

Познато ми е Simple Smile. Моя като кани, кани поне по трима. Аз поръчвам пици и ги мятам през вратата и бързо затварям.

# 772
  • Мнения: 10 874
Здрави и щастливи да са всички именици! Hug

# 773
  • Мнения: 22 036
Лале, и ти да си жива и здрава  Hug

# 774
  • Мнения: 6 735
Честита Цветница и от мен bouquet
Бъдете здрави и щастливи, много хармония и светлина в душите ви Grinning

Даун, честито на сина ти, снощи забравих да пиша Grinning
От къде мога да си набавя продукти за суши?

# 775
  • Мнения: 22 036
Мерси Кате  Hug.

Пишат момичетата, че в Лидл и Кауфланд има, а и имало тематични седмици.

# 776
  • Мнения: 10 634
От къде мога да си набавя продукти за суши?
Аз от Фантастико ги пазарувам  Peace

# 777
  • Мнения: 4 785
Честит имен ден на всички именници!
Белинда, браво на теб! Ей сега ще пада суши на корем Grinning
Оф на мен корите ми за баницата нещо са прецакани - сръбски са, замразени бяха и се накъсаха, свекърва ми прави така баницата, ама аз я правя вита и пратих мъжа ми по спешност до магазина за кори, то аз имам плънка за 2 баници... поне, така и не се научих да си правя сметката колко ще излезе едно ядене... Значи за вечеря ще стигнем до Цветница.

Мариат, преди време в лидълската тема бях давала една рецепта, ползвам техни едни кръгли маслени бисквити за основата, много са вкусни. Но и в "нашата" книга има рецепти, аз от началото си правя по тази и много го харесваме, обаче е калоричен и избягвам да го приготвям. При печенето целият пиниз е да не препечеш чийзкейка, за да остане кремест, но стегнат като изстине, иначе става зърнест, аз съм го изпускала веднъж, но като си го гледам нямам проблеми.

# 778
  • Мнения: 10 874
Лале, и ти да си жива и здрава  Hug
Благодаря ти, Даун, ама на мен само никът ми е цветен, иначе съм Десислава. Hug Е, майка ми е искала да ме кръсти Ралица - за малко да имам имен ден, ама братята ми са настояли да се казвам така и сега си нямам. Grinning
Но пък празнува дъщеря ми, та приемам, че поздравите са за нея. Heart Eyes

# 779
  • Мнения: 11 721
Честит имен ден на всички цветя  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт