Искам да кажа ... (116)_03.04-09.04

  • 55 308
  • 836
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 3 867
Страхотни снимки, Захир. Приходи ми се в Пловдив. Скоро ще е.
Кате, Алина все още се държи, ама я чакам и нея.

# 826
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Пловдив е най-милият ми град за разходки, Русе е най--любимият ми за гледане, а Копривщица най-мечтателният. Имам и най-романтичен, най-тъжен,  и най-омразен .... Ако намеря най-вкусният  - да знаете: че ще ме намирате там в най-оборотнатата му закусвалня. Сутрин преди седем, на нарязана как да е шкембе чорба, а привечер - на кебапчета.


# 827
  • Мнения: X
Куркума, ама ти си само за Гюрлата във Варна.

# 828
  • Мнения: 4 188
Какво му е на Русе чак толкова за гледане newsm78

# 829
  • Мнения: 3 867
Русе е страхотен град. Много го харесвам.

# 830
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 793
Куркума, препоръчвам ти с. Арковна. Гюрлата имат страхотен комплекс там ( във Варна от години се разделиха и падна качеството).

# 831
  • До морето
  • Мнения: 7 082
Качеството падна само при едните. Варненци знаят в кои Гюрли да ходят  Laughing

# 832
  • Мнения: 14 312
Добро утро!

Пловдив и аз много го харесвам  Heart Eyes Когато реших, че ще се махам от София доста обмислях да се преместя в Пловдив, но в крайна сметка Търново надделя...

Вчера си ударих крака с едно дърво и днес ме боли  ooooh!... Страшна съм гъба, не знам дали ще мога да карам, че точно сухожилието на палеца си праснах. Обаче, пък, баницата ми на печката на дърва стана уникална, облизаха си пръстите моите и питаха за още  Mr. Green

Хубава седмица ви пожелавам!

# 833
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 034
Добро утро!
Успешна седмица на всички  Hug
Вчера за добро или лошо беше емоционално наситен ден  Rolling Eyes
Но пък да ММ се почерпихме с мелби , торти, отиде ми балансирано то хранене  Crazy
Днес си започвам с упражнения и ленено семе  Laughing

# 834
  • Мнения: 15 038
Добро утро и честит имен ден на патерица на всички, които са имали повод през уикенда. Хубави празници са това, от най-хубавите даже.
Аз харесвам Велико Търново повече от Пловдив, Русе също. Може би съм свикнала много с Пловдив, затова.

# 835
  • Мнения: 6 301
Алечка, мислех, че си болярка по рождение. Търново е много хубав град, но не обичам да ходя там, защото е голям проблем паркирането.

# 836

Общи условия

Активация на акаунт