НОВО и ВАЖНО - І-ви конгрес на БКП, БУЗЛУДЖА - мнения, впечатления, снимки

  • 29 530
  • 306
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ще сварите кафяна почерпка с купешка курабия. Идеално!

# 31
  • Мнения: 790
И още куесчън - при нас варианта с 2 нощувки е изключен по много причини, така че нали не е проблем да е само една?

Това ме спираше досега да се впиша в силната група. Но ако наистина не е проблем да сме с една нощувка - бройте ни и нас :
Силвия, Ники и Марти -  стая с две легла - за 10.06

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Май и ние ще сме за една вечер...нали не е проблем ако размислим, после да долатим за още една на място?

# 33
  • Мнения: 1 639
Аз, Беа и дЯцата шЪ додем да се запознаем, с когот намерим ,  за един дневен пикник  Flutter

# 34
  • Мнения: 35 968
много ми се идва, но тати вероятно няма да е в БГ тогава и не се виждам с двете деца в "градския" транспорт  Rolling Eyes

# 35
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Айди пишете ни и нас за 10.06 за апартамент с две легла значи Grinning

# 36
  • Мнения: 3 926
И ние дедо Попе Hug Но все още не ни пишете в списъка със стаите, че имам 150 кв къщица наблизо Mr. Green Нашите живеят в Шипка Grinning

# 37
  • Мнения: 1 629
Експрес, пратихме ти по сметката капарото за две вечери. Ако смяташ да забягваш, обади се на Небесна прелест, тя все тръгва за Истанбул с общите пари, ще те светне кое как е Grinning

# 38
  • Мнения: 4 242
Идва ми се много! Thinking
Не знам обаче таткото как ще е с графика, нямаме и кола, сложно става...
Мислим още Rolling Eyes

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Актуална информация за свободните стаи...

Стаи с 2 легла - свободни 2...
Стаи с 3 легла - НЯМА...
Апартаменти за двама - свободен 1...
Апартаменти за четирима - свободни 7...
VIP-апартамент - свободен 1...

Имам "съмненията", че следващите, които искат двойни стаи... Ще трябва да се комбинират с още някого, който иска двойна стая... И да заемат един апартамент за четирима... В апартамента за четирима има две отделни стаи с по две легла и единственото неудобно нещо е общата за двете стаи баня и тоалетна... Но предполагам, че няма да направите кой знае каква опашка...

Бу, няма никакъв проблем да решите допълнително, че искате да дойдете от първата вечер... Така или иначе вие ще пратите като капаро сумата за една нощувка и... Плащането на втората ще стане на място там...

Бубанка, като нямате временно тати да ви моторизира... Дали няма да се намери някой съфорумец с возило и малко свободно място в колата... Ако на някой пътуващ от София му се отвори място, да има в предвид Бубанката... Ако и тя има желание, разбира се... Simple Smile

Последна редакция: пт, 05 май 2006, 08:43 от Ekcnpec

# 40
  • Мнения: 35 968
Бубанка, като нямате временно тати да ви моторизира... Дали няма да се намери някой съфорумец с возило и малко свободно място в колата... Ако на някой пътуващ от София му се отвори място, да има в предвид Бубанката... Ако и тя има желание, разбира се... Simple Smile

имам желание, разбира се Simple Smile
само, че ние сме три и ще е трудно да ни вземе някой ...  Thinking
освен да оставя каката тук и да дойда само с беба  newsm78
за съжаление нищо не мога да кажа от сега  Confused

# 41
  • Мнения: 3 379
Аз също имам желание да дойдем, но трябва да го обсъдя първо с мъжа ми. Иначе или стая с 2 легла, или апартамент... Ще потвърдя в срока.

# 42
  • Мнения: 435
Какво е останало свободно ? Имам огромно желание да дойдем  Hug

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Актуална информация за свободните стаи...

Стаи с 2 легла - свободни 2...
Стаи с 3 легла - НЯМА...
Апартаменти за двама - НЯМА...
Апартаменти за четирима - свободни 7...
VIP-апартамент - свободен 1...

Пожелавам ви спорен и успешен петъчен ден...
newsm10

Последна редакция: пт, 05 май 2006, 22:44 от Ekcnpec

# 44
  • Мнения: 2 220
Идва ми се много... За мой срам едва сега виждам темата. Ще го обсъдим вкъщи, дано успеем да се преборим с прозаичната страна на живота...

Общи условия

Активация на акаунт