Анатомията на Грей - Тема №24

  • 78 705
  • 748
  •   1
Отговори
# 615
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 077
Нямам спомен да са казали какво ще стане с детето. Сватбата беше много набързо, не беше планирана и съответно това не е обсъждано.
Целия сериал опропастиха с това махане на герои и разводи една стабилна двойка не създадоха досега ясно е откъде черпят вдъхновение сценаристите на "Откраднат живот ".

То да беше само вдъхновение, а те цели сцени бяха копирали  ooooh!

# 616
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз това не го гледам, но майка ми го харесва. А не й допада "Анатомията" Grinning

# 617
  • София
  • Мнения: 8 664
В последните серии много набутаха религиозни теми, Бейли пък с тия реплики в последната серия за патриархалното...вътрешния и глас и казвал, че не може да почива, защото е жена Rolling Eyes
Ясно, че в САЩ си ги вълнуват тези неща, но на мен са ми много досадни и само въртя очи. Особено, като говорят за Бог ме втриса. Мъжът ми издава звуци на повръщане до мен Laughing

# 618
  • Мнения: 3 248
Финала изобщо не ми хареса, предишната серия също. Не можа да ме грабне катастрофата с Ейприл, през цялото време сравнявах с подобния епизод с Мередит, когато се беше удавила в един от началните сезони, ами разлика от небето до земята. И историята с Матю за мен а абсолютна кръпка, изведнъж се срещали вече три месеца, пък се преоткрили, глупости на търкалета. Джаксън откакто го събраха с Меги ми стана безинтересен и не толкова симпатичен.
Не разбрах и защо трябваше да се женят Карев и Джо при положение, че тя вероятно ще заминава за Бостън. Ако  Карев замине с нея, от първите персонажи остава   само Мередит , ако остане - за какво беше целия този цирк с женитбата? Кого ще гледам в следващия сезон ми е неясно засега.
А с бебето какво стана при Джаксън ли е остава ? Пропуснала съм някои серии за това питам . Ако е така наистина е безотговорна майка вместо да се върне при мъжа си тя отива при чужд мъж и гледа чуждо дете .

Не, не остава при Джаксън, естествено. Ще го гледат смесено, както досега. Имаше една сцена с мама Ейвъри, в която тя казва на Ейприл скоро да доведе малката на вечеря. Джаксън и Матю си "стиснаха ръцете", защото очевидно ще се виждат покрай отглеждането на Хариет и т.н.
Но като цяло много смотан развой на събитията. Супер малоумно да я отрежат Ейприл по този начин.

# 619
  • Мнения: 25 781
Сетих се и аз да догледам сезона.  Mr. Green
Хубаво свърши, не мислите ли че по добре от колкото терорист от ислямска държава да ги взриви всички напускащи.
Тази кобила Теди само защо по дяволите се върна, и как така стана бременна. Малко се зарадвах за Оуен и Амелия и това чучало ще развали работата.
Джо и Алекс много сладки, наистина не вярвах че Шонда ще се смили над тях.

# 620
  • Мнения: 667
Сетих се и аз да догледам сезона.  Mr. Green
Хубаво свърши, не мислите ли че по добре от колкото терорист от ислямска държава да ги взриви всички напускащи.
Тази кобила Теди само защо по дяволите се върна, и как така стана бременна. Малко се зарадвах за Оуен и Амелия и това чучало ще развали работата.
Джо и Алекс много сладки, наистина не вярвах че Шонда ще се смили над тях.
И мен ме дразнят можеше да ги остават заедно с Амелия те да отгледах момченцето на пуберката къде не знае да се пази и да имат и някое друго общо дете , а не да го събират с антипатичната Теди . Никога не съм я харесвала . С Джаксън и Ейприл същия абсурд вместо да ги събират ги разделиха и ги събраха с други хора а детенцето горкото ще го подмятат от едната къща в другата .

# 621
  • София
  • Мнения: 9 850
За бременната Теди- нали с Оуен се 'погушкаха', преди тя да го изхвърли от дома си. Ама не можела да зареже кариера и живот там заради него, сега как ги заряза?... Не мога да се зарадвам на една щастлива развръзка в тоя сериал. Всеки, който е щастлив, напуска.

# 622
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Проблемът на Теди беше, че Оуен е отишъл при нея след като Амелия му е казала. Все едно това изобщо не е била негова идея. Беше наранена. Тя не знае, че Оуен и Амелия са в процес на сближаване, а знае че са разделени и той бе отишъл да се събират.

# 623
  • Мнения: 25 781
Ролята на Теди за мен е приключена преди няколко сезона. Не ми се гледа конското и изражение сега. Ще развали всичко хубаво което цял сезон се мъчихме да видим. Оуен ми е един от любимите, не знам защо все не му върви...Теди не може ли да си гледа детето сама, като е решила да прави гушкане без предпазни средства.

# 624
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Лекарите просто не знаят как да ползват предпазни средства Simple Smile

# 625
  • Мнения: 25 781
Лекарите просто не знаят как да ползват предпазни средства Simple Smile
Абсолютно.

# 626
  • София
  • Мнения: 8 664
Е, и той не си е сложил нищо за предпазване. И двамата са виновни.
Иначе и аз не я харесвам...все тая надежда бебето да е на друг Grinning  Знам, че няма да е така, но си се надявам.
А дали няма да я утрепе Шонда, после Амилия и Оуен да гледат бебето...

# 627
  • Мнения: 25 781

А дали няма да я утрепе Шонда, после Амилия и Оуен да гледат бебето...
Дай Боже. Mr. Green

# 628
  • София
  • Мнения: 9 850
И досега се чудя, Оуен като толкова я обичаше тая Теди, що не остана там да се бори, да й докаже, ами само драми създават...

# 629
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 077
Сетих се и аз да догледам сезона.  Mr. Green
Хубаво свърши, не мислите ли че по добре от колкото терорист от ислямска държава да ги взриви всички напускащи.
Тази кобила Теди само защо по дяволите се върна, и как така стана бременна. Малко се зарадвах за Оуен и Амелия и това чучало ще развали работата.
Джо и Алекс много сладки, наистина не вярвах че Шонда ще се смили над тях.

Направо ми взе думите от устата Wink Толкова се ядосах на финала с тоя кон, ама явно пак ще е драматично в следващия сезон. Оуен ще се разкъсва между двете през по-голямата част от сериала. То и без това не останаха актьори и сюжетни линии и Шонда е трябвало да се хване за нещо.
Катрин Хийгъл се закрепи в нов сериал Simple Smile Намаза от брака на Меган Маркъл с принц Хари Wink

Общи условия

Активация на акаунт