Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 10

  • 125 866
  • 870
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 9 933
Сано не са ми познати честно казано.

# 106
  • Мнения: 2 504
Сано не са ми познати честно казано.

Израелска фирма, имат всякакви препарати, ползвам доста от тях и нямам оплаквания.

# 107
  • София
  • Мнения: 9 933
Сано не са ми познати честно казано.

Израелска фирма, имат всякакви препарати, ползвам доста от тях и нямам оплаквания.
Той за цветно ли се води? Няма избелващи...

# 108
  • Мнения: 2 504
Сано не са ми познати честно казано.

Израелска фирма, имат всякакви препарати, ползвам доста от тях и нямам оплаквания.
Той за цветно ли се води? Няма избелващи...

Да, този лилавият и онзи синият са за цветни дрехи. Пера прането и на малкото си дете, което е малко над годинката. Нямам никакви оплаквания, няма обриви и разни такива. Аз съм с алергичен ринит и не кихам изобщо от този прах.

# 109
  • Мнения: 1 406
С какъв препарат се чистят гланцови повърхности. В случая бели.
Върти ми се в главата - спрей за прозорци без спирт. Интересува ме нещо по-безвредно, Фрош дали имат?
Благодаря!

# 110
  • София
  • Мнения: 3 853
Starrydream, в темата за перилните препарати бяхме обсъждали, че Денкмит Ултрасензитив е много хубав, само че много му вдигнаха цената. Така че, на твое място бих го взела него сега, когато имат намаление. Иначе Персил Сензитив често го пускат на промоция в другите вериги.
Не съм чула Сано да се използва за хора с алергии, но... може... Омекотителите им се славят с това, че действат и като дезинфектант, но пък миризмата им е убийствено силна. Ако и праховете са така ароматни, значи изобщо не са антиалергични.

# 111
  • Мнения: 2 504
Омекотители не ползвам никакви поради факта, че имам ринит, затова не знам какъв е омекотителят на Сано, но праховете им за бебешки дрехи, които ползвам и за нас, нямат никак силен аромат, пък и аз пускам поне 2 допълнителни пъти пералнята на режим Изпиране, така че почти нищо не се усеща като аромат. Grinning

# 112
  • София
  • Мнения: 1 832
Здравейте,
откъде мога да си купя този препарат http://www.gevenit.com/images/img_prod/20160630105615-VMD%2071.jpg ?

# 113
  • Мнения: 6 561
Момичета, какъв препарат за съдове използвате?
От последните ми опити с Fairy, Pur и Blazy, най си оставам доволна от Fairy. Има ли нещо, което си заслужава да пробвам по-добро от него?
Pur-a ми е средна хубост, а Blazy не ми мие хубаво.Frowning1
Всеки път в ДМ се чудя на Frosch, ама май мненията са разнопосочни.

# 114
  • София
  • Мнения: 11 721
Момичета, какъв препарат за съдове използвате?
От последните ми опити с Fairy, Pur и Blazy, най си оставам доволна от Fairy. Има ли нещо, което си заслужава да пробвам по-добро от него?
Pur-a ми е средна хубост, а Blazy не ми мие хубаво.Frowning1
Всеки път в ДМ се чудя на Frosch, ама май мненията са разнопосочни.
По принцип ползвам само гръцки препарати, когато се прибирам от там си нося на количество, но на голямо количество.  Има един с лимон и него основно ползвам на Палмолив, разкошен, от една капка измивам много съдове. Но вече са на свършване и си купих всички изброени от теб вкл. и на Медикс. Големи боклуци! Не вършат работа. Така че те съветвам само на Палмолив да потърсиш. Има и с лимон и с балсам и концентрат, много видове са. Дано тези които са внесени у нас , да са еднакви с тези които си купувам от там, но мисля че има разлика в качеството.

# 115
  • Мнения: 6 561
Благодаря!
Ще го видя този Палмолив от къде да го намеря. Simple Smile

# 116
  • София
  • Мнения: 1 832
В магазините за паралелен внос има и гръцки препарати за съдове. Аз съм доволна от http://perilni-bg.com/images/Svelto-anti-odore-aceto-1lt-watermark-600x600.png

# 117
  • Мнения: 892
Аз съм много доволна от препарата за съдове с лавандула на Sano.

# 118
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 825
Аз пък от най-обикновената Фея. https://www.google.bg/search?q=%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BE+%D1%84%D … rc=hKeMY86Br7Jo9M:

# 119
  • София
  • Мнения: 11 721
Аз съм много доволна от препарата за съдове с лавандула на Sano.
Също е много добър.

Общи условия

Активация на акаунт