Има ли вероятност да не се види пола при 3Д?

  • 1 528
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 296
Да,зависи как е застанало бебето, но зависи и от това в кой месец си,защото докато е съвсем мъничко то се върти и не е заело все още една по-постоянна поза.Зависи и много от това добър ли е докторът.На мен ми познаха пола още в 12г.с разбира се тогава ми казяаха, че е на 80% сигурно, но вече в 24 г.с ми казаха на 100%момче

# 16
  • Мнения: 35 968
да
точен отговор - с амниоцентеза

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 493
На мен вече ми е любопитно какво е бебчето.Чакаме да се похвалиш Hug

# 18
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Разбира се, че е възможно да не се види пола - ако бебето се е обърнало или си е свило крачетата и пр. Може да не се види по много причини. Какво от това че е 3Д. Ако те интересува дали познават пола на бебето има такава темичка във форума.
newsm10 newsm10

# 19
  • Мнения: 83
Зависи от положението на бебето.

# 20
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
На мен в 18 г.с не можаха изобщо да ми кажат какъв е полт на бебо, аз останах малко разочарована. В 22 г.с обаче отидох на 4Д в Майчин дом, тук във Варна и там вече се видя, че е момиче. Друг е въпросът дали са познали точно, аз силно се надявам за това, защото си мечтая за една малко принцеска. После ще се потрудим и за един принц разбира се! Joy

# 21
  • Мнения: 3 491
Второто ми бебе не можаха да го видят. Но не съм и любопитствала по-нататък, застрахователната компания плащаше за един ултразвук. По-важно ми беше, че го видяха здраво. Аз се бях настроила - каквото и да е, добре дошло ще е! Момченце беше пак, като първото! Grinning

# 22
  • Мнения: 252
Много зависи от това как бебчо се е завъртял в теб.При мен първия път когато се опитахме да видим какво е беше седалищно и не стана.Чак втория път го видяхме но не е на 100%

Общи условия

Активация на акаунт