Брекети – къде, какви, за колко? -тема 9

  • 97 825
  • 771
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 1 758
Аз пуша по 6-7 цигари на ден,пия кафето със сламка,но откакто съм с брекети,зъбите ми ужаасно много потъмняха.Дори след смяна на ластичетата пак са ужасни. Sad

# 766
  • Мнения: 1 008
Аз съм от около година с бреки. Не съм забелязала потъмняване изобщо. Нямам зъбен душ и не чистя с конец. Може би си въобразяваш.

# 767
  • Мнения: 7
И аз си мисля че моите също са потъмняли, въпреки хигиената, която спазвам... Мисля си че все не е достатъчно

# 768
  • Мнения: 216
И аз мисля, че моите са потъмнели, въпреки че не пуша и се ограничавам с кафе най-много 1 път дневно или 2.  Пък голямо четкане пада.

# 769
  • Мнения: 2 268
Аз сравнявам по снимки, но определено хигиената ми е по-добра сега.

# 770
  • София
  • Мнения: 1 758
Аз съм от около година с бреки. Не съм забелязала потъмняване изобщо. Нямам зъбен душ и не чистя с конец. Може би си въобразяваш.
За съжаление не си въобразявам.В деня на слагане на брекетите ми почистиха  зъбите и ми поставиха сапфирени брекети и аз направо ахнах...Харесах се даже,колкото и да е странно.Изглеждаха доста бели.Имам снимки от този ден и сравнявам със сега и разликата е огромна.Мисля,че това е напълно нормално.Все пак брекета пречи зъба да се почисти добре и задържа цветовете на някои храни и напитки.
Ще мине и това и после ще са бели.  Peace  Simple Smile

Последна редакция: пн, 22 яну 2018, 20:47 от Даяна1111

# 771

Общи условия

Активация на акаунт