На пазар във Варна - 46

  • 67 388
  • 749
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Лагард зареждат и в супермаркет НаБлиЗо (Пикадили Чаталджа)

# 271
  • Мнения: 1 754
Мдааа, потвърдиха ми се предположенията! Спирам ги значи. Моля, препоръчайте фурна, освен живия хляб в Гръцката махала и майстор Мирослав на Ул. Кап. Петко войвода. Искам хляб от хубаво тесто, без примеси Е-та и т.н. Нямам хлебопекарна, искам да си имам доверена фурна.

В Хатори има хляб, ако те устройва районът.

# 272
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Къде мога да дам картини за рамкиране?
едната от картините се нуждае и от реставрация.

# 273
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 490
Къде мога да дам картини за рамкиране?
едната от картините се нуждае и от реставрация.

За рамкиране съм най-доволна от едно ателие на ул. Шопен. От дясната страна на Окръжния съд, преди да излезеш на бул. Мария Луиза. Има голям избор на рамки, на паспарту и са много внимателни и услужливи.

# 274
  • Варна
  • Мнения: 4 948
Да, пердета на Бенковска от Сливница до Пискюлиев.

Знаете ли къде продават от пакетираните кроасани на Лагард, натуралните, по 5 бр в пакетче? В Кауфланд не видях и следа от тях. По кварталните ни магазини имаше, но са изчезнали, в СВА не намерих също. Искам да купя повечко за сандвичи за детски РД, а то няма  Thinking
МАКАО

# 275
  • Мнения: 147
Здравейте!

Къде продават тофу ? Освен био магазините, благодаря.

# 276
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Да ми препоръчате фирма за пране на килими ? Да взимат и да връщат до адрес .

# 277
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
Мисля, че Тайпан се казваше фирмата. Бях им ползвала услугите чрез Грабо, много съм доволна.

# 278
  • Варна
  • Мнения: 381
Мисля, че Тайпан се казваше фирмата. Бях им ползвала услугите чрез Грабо, много съм доволна.
+1 за Тайпан.

# 279
  • Варна
  • Мнения: 3 363
iv.elina ,Калпаз@нка , благодаря  bouquet , намерих изтеклата оферта от Грабо. На телефона посочен там ли се свързвате ? Колко им е обичайната цена на квадрат без ваучер ? И машинно ли перат ? Много питам, но ако може малко доуточнения ,че имам 4 килима + 2 пътеки и искам всичките да ги почистя основно . А, и за колко време долу-горе са готови  Simple Smile

# 280
  • Мнения: 19
Здравейте,

Знаете ли дали някъде във Варна правят уреазен дихателен тест за Х. Пилори?

Благодаря Simple Smile

# 281
  • Варна
  • Мнения: 10 628
Здравейте,

Знаете ли дали някъде във Варна правят уреазен дихателен тест за Х. Пилори?

Благодаря Simple Smile
В момента в Грабо има ваучери за такъв тест в лаборатория Лина.
До преди няколко дни и Лаборекспрес имаха също ваучер в Грабо.

# 282
  • Мнения: 19
Здравейте,

Знаете ли дали някъде във Варна правят уреазен дихателен тест за Х. Пилори?

Благодаря Simple Smile
В момента в Грабо има ваучери за такъв тест в лаборатория Лина.
До преди няколко дни и Лаборекспрес имаха също ваучер в Грабо.

За изследванията се взима кръвна проба венозно. - Тези в Грабо са венозни изследвания, аз питам за друг вид тест..

# 283
  • Мнения: 2 135
Йоза, имаше в Лина дихателен преди.Питай все пак по телефоните им.

# 284
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
iv.elina ,Калпаз@нка , благодаря  bouquet , намерих изтеклата оферта от Грабо. На телефона посочен там ли се свързвате ? Колко им е обичайната цена на квадрат без ваучер ? И машинно ли перат ? Много питам, но ако може малко доуточнения ,че имам 4 килима + 2 пътеки и искам всичките да ги почистя основно . А, и за колко време долу-горе са готови  Simple Smile
Да,звъннах на телефона и се уговорих.Не съм разпитвала дали е ръчно или машинно,но според мен е ръчно.Така си мисля.Но килима и мокета ухаеха прекрасно.Мисля,че за около 4-5 дена траеше сушенето,но все пак зависи от времето.Сега е прекалено горещо така,че би трябвало да се справят в пет дневен срок.Много често пускат оферти в Грабо.

Общи условия

Активация на акаунт