На пазар във Варна - 46

  • 67 336
  • 749
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 2 082
Момичета, не е точно за пазар, но къде точно се ходи на плаж на Камчия? Или идея за другаде да е по-чисто? Благодаря!  bouquet

# 286
  • Варна
  • Мнения: 10 802
Има ли в близост до Варна лавандулови полета (за непрофесионална фотосесия)?

# 287
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Има, но за да ти кажа къде точно трябва на питам фотографката ни. Дано не ти е спешно.

# 288
  • Мнения: 2 133
Тайпан Трейд и аз ползвам всяка година от Грабо!

# 289
  • Варна
  • Мнения: 10 802
Не е спешно, благодаря! Simple Smile

# 290
  • In transit
  • Мнения: 11 932
Момичета, не е точно за пазар, но къде точно се ходи на плаж на Камчия? Или идея за другаде да е по-чисто? Благодаря!  bouquet

Ние ходим тук

Ивицата е широка, водата чиста, няма хора ( но ние ходим основно през седмицата, за уикендите нямам идея как е. ) Peace

# 291
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Не е спешно, благодаря! Simple Smile
По пътя за Добрич, точно след село Стожер. Веднага след табелата за край на селото било полето. Ако не го видите питайте там и ще ви опътят точно.

# 292
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Около Ген. Тошево също се отглежда много лавандула. Но не знам доколко достъпът е свободен. Стана много популярно снимането в рапица и лавандула и не малко собственици пускат срещу заплащане в полетата.

# 293
  • Варна
  • Мнения: 3 362
iv.elina ,Калпаз@нка , благодаря  bouquet , намерих изтеклата оферта от Грабо. На телефона посочен там ли се свързвате ? Колко им е обичайната цена на квадрат без ваучер ? И машинно ли перат ? Много питам, но ако може малко доуточнения ,че имам 4 килима + 2 пътеки и искам всичките да ги почистя основно . А, и за колко време долу-горе са готови  Simple Smile
Да,звъннах на телефона и се уговорих.Не съм разпитвала дали е ръчно или машинно,но според мен е ръчно.Така си мисля.Но килима и мокета ухаеха прекрасно.Мисля,че за около 4-5 дена траеше сушенето,но все пак зависи от времето.Сега е прекалено горещо така,че би трябвало да се справят в пет дневен срок.Много често пускат оферти в Грабо.

Благодаря  bouquet

# 294
  • Varna
  • Мнения: 264
Здравейте,момичета
можете ли да ме насочите към масажистка за антицелулитни масажи.До нас наблизо е new life но бих искала да открия някой препоръчано място и ако може на малко по ниски цени

# 295
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ALESSANDRA, препоръчвам ти Добчо. Много е добър. Цената на масаж без карта е 17 лв. С карта, мисля, че беше 15 лв. Студиото му се намира зад църквата Св.Петка...до делфинчетата  Crazy
Ако цените и мястото те устройват ще ти дам и телефон  Peace

# 296
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Студиото му се намира зад църквата Св.Петка...до делфинчетата  Crazy
Делфинчетата не бяха ли до църквата "Св.Николай" Wink

# 297
  • Варна
  • Мнения: 3 415
...може, аз все ги бъркам двете църкви  Embarassed

# 298
  • Варна
  • Мнения: 2 082
Скрит текст:
Момичета, не е точно за пазар, но къде точно се ходи на плаж на Камчия? Или идея за другаде да е по-чисто? Благодаря!  bouquet

Ние ходим тук

Ивицата е широка, водата чиста, няма хора ( но ние ходим основно през седмицата, за уикендите нямам идея как е. ) Peace
Благодаря много! Ще го опитаме следващия уикенд, за съжаление през седмицата ми е невъзможно. Rolling Eyes

# 299
  • Варна
  • Мнения: 618
Лавандулово поле вчера срещнахме между селата Батово и Прилеп. Леснодостъпно, точно до пътя беше

Общи условия

Активация на акаунт