Розацея - тема 3

  • 70 604
  • 755
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 5 080
Аз бях писала много хубави неща за него  Simple Smile От един момент нататък вместо да ме успокоява почна да ме пали.  Силно омазнява,  за мазна кожа, че и посред лято. ....мисля няма да е ок.
Аз купувах био от biofetish? ,  не е с дълъг срок на годност по принцип.  От където и да си купиш  провери колко време има още срок,  защото не се харчи в големи количества,  а съвсем малко бутилче с месеци ти стига. Купи си минималната разфасовка.

# 451
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Gudana, колко процента ти е метронизадола?
 Не съм сигурна, че е добра идея да го слагаш през деня въпреки че имаш фотозащита.

Фръц, ти си като малка енциклопедия 😉

# 452
  • Мнения: 746
Аз имам от Таману, но не съм го ползвала.

Чаено олио - ползвам почти ежедневно на пъпчици на лицето, смятам, че много ми помага. Слагам обилни количества и като попие, пак слагам Simple Smile
Но купувам едно определено, което мисля ми действа добре. Преди ползвах едно друго и не ми беше ок. Не съм в нас да видя какво точно, но ско някой се интересува, ще снимам.

# 453
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Може ли да дадеш линк към това от което си доволна?
Смесваш ли го или в чист вид го слагаш?

# 454
  • Мнения: 277
Момичета,не мога да намеря тестер на Солантрата.Аз съм от Созопол и тук нямат,а ми се иска първо да го пробвам.
Освен ще звъня да питам по аптеките в Бургас .....
Лицето ми се влошава с всеки изминал ден,започвам антибиотик:cry:

Иии. ...сега звънях на три места в Бургас да питам и като че ли за пръв път чуват за такъв крем:anguished:

Последна редакция: чт, 26 апр 2018, 16:00 от skarlet

# 455
  • Мнения: 746
Армира, с нищо не го смесвам, директно обилно с пръст нанасям. Ще го снимам като се прибера вкъщи. Взимам го от една аптека на Витошка в София.

# 456
  • Мнения: 219
Skarlet, и аз доста се измъчих докато намеря Соолантра в Бургас. Има я в аптеката на водната палата, но трябва да поръчаш. Аз поръчвах по телефона. За ден два я доставят.

# 457
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Фръц, благодаря ти.armira, 10% ми е метронидазол,защо не е добре да се ползва през деня? На него пише да се маже сутрин и вечер,аз за това така.

# 458
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Скарлет, Соолантра скоро видях да се продава в olx около 30лв, момичето пишеше , че я е ползвало 2 пъти, но не е нейния крем. Не запазих обявата обаче. В аптека медея я има за около 59лв с БД.

Gudama, 10 % ли? Ситурна ли си? Аз с 300 зора нарерих 1%

Последна редакция: чт, 26 апр 2018, 17:35 от armira

# 459
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Грешката е моя не 10%,а 10 mg в 1 g.крем.Което май пак е толкова в %,или не,не знам.А защо не е хубаво през деня да се използва?Нещо като изтъняване на кожата ли се получава?

# 460
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
До колкото знам, заради слънцето, uv лъчите, получават се петна...а от тях също няма оттърване...

# 461
# 462
  • Мнения: 1 600
Тестер на Соолантра не знам, дали въобще има. Някой, май, е успял да намери от форума, и то от лекар, но може и да се бъркам. Соолантрата и аз я поръчвам предварително, няма в моя град в свободна продажба.
Chancy, благодаря за споделения линк, ще потърся такова чаено дърво, и ще рискувам за 3ти път да ползвам.

# 463
  • Мнения: 347
Тестер на Соолантра не знам, дали въобще има. Някой, май, е успял да намери от форума, и то от лекар, но може и да се бъркам. Соолантрата и аз я поръчвам предварително, няма в моя град в свободна продажба.
Chancy, благодаря за споделения линк, ще потърся такова чаено дърво, и ще рискувам за 3ти път да ползвам.

Има тестери, на мен ми го даде кожната лекарка когато я попитах какво и е мнението за Соолантрата  и че мисля да пробвам. Мисля , че на тях им го дават дистрибуторите .

# 464
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И моят беше от лекар, вероятно такава им е политиката.

Общи условия

Активация на акаунт