Какви според вас могат да са причините

  • 1 417
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 479
може и да сте поизбързали с повторното забременяване след първия аборт.
Какво разбираш под втори аборт в трета седмица newsm78

Чудех се и аз как да го кажа Simple Smile
Трета седмица не е повод за имунологични изследвания...
Както казах вече, един добър лекар ти трябва.
От собствен опит не мога да се съглася с теб- моите неудачи са все около 4-5 седмица, но въпреки това реших да направя генетични изследвания и проблемите лъснаха.

И какво се оказа?

# 16
  • Мнения: 479
Еличко моята история е почти същата като твоята няма особенна разлика само това че първия аборт ми беше 6-7 седмица а втория на по късен етап вече влизах в четвърти месец.Уверявам те че го преживях много трудно.Напрових си изследванията за които те съветват момичетата/послушай ги/ при мен всичко е наред това поне е успокоение до някаква степен и сега с мъжа ми започнахме на ново с опитите направете го и вие но първо изследванията дано всичко да е наред  Hug Hug Hug

Успех и на вас!   bouquet Ние ще поизчакаме още 3-4 месеца

# 17
  • Мнения: 479
Eli4ko, желая ти много успех и ще стискам палци.   bouquet

Мерси Simple Smile !!!

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ами имам антинуклеарни антитела и някои гентечни изменения, които изискват да пия по-голяма доза фолиева киселина и да слагам хепарин по време на цялата следваща бременност.

# 19
  • Мнения: 479
Ами имам антинуклеарни антитела и някои гентечни изменения, които изискват да пия по-голяма доза фолиева киселина и да слагам хепарин по време на цялата следваща бременност.

A какво е хепарин?  Embarassed Между другото, при втората ми бременност докторката ми беше казала, да поизчакаме с фолиевата киселина и аз слушам... А после като започанх да чета! Хората пият 3 месеца преди и три месеца след забременяване.... newsm78

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Как така да изчакаш с фолиевата киселина?
За другото не си навивай на пръста от сега, че имаш проблеми.
Но със сигурност смени гинеколога!

# 21
  • Мнения: 9 093
не си навивай на пръста от сега, че имаш проблеми.

Това исках да кажа и аз Simple Smile
Явно не съм го казала правилно.

# 22
  • Мнения: 479
Силно се надявам да сте прави и просто така да е било писано. Иначе по въпроса за фолиева киселина, вече започнах да я пия и се надявам след 2-3 месеца.... luvbed  ylinfant  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт