Добре дошли, Януарки 2018!

  • 49 518
  • 757
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 418
Аз за сега около 1кг  Thinking

# 676
  • Мнения: 26
Този Фруктилакс става ли за бременни, какво пише в листовката.
На мен гинеколожката ми го изписа сигурно става

# 677
  • Мнения: 26
Този Фруктилакс става ли за бременни, какво пише в листовката.
Става. На скоро, точно за него си говорихме с една приятелка, че го е пила по време на бременност
Ще го издиря, защото имам проблем. Откакто пия само 1 кафе сутрин, и то с много мъка...не се получават нещата.
Вие качихте ли килограми?
И аз 1кг забременях 46 та да видим до края може да е по лесно да ме прескочат каквато съм ниска.. 😅

# 678
  • Мнения: 26
Този Фруктилакс става ли за бременни, какво пише в листовката.
https://www.credoweb.bg/publication/59409/podhodyashti-za-bremen … D0%BB%D0%BD%D0%B8

# 679
  • Мнения: 25 761
Благодаря. Ще го купя, само да събера сили.

# 680
  • Мнения: 414
Аз да се похваля, днес бяхме на лекар, видяхме и чухме сърчицето  Heart Eyes Много ми олекна! Няма друго такова чувство, вероятно вие също сте го разбрали или съвсем скоро  bowuu.
Килограми май не съм качила, варирам през един в зависимост от това дали съм могла да ям или не newsm78. Пожелавам ви лека вечер!

# 681
  • Мнения: 4
Здравейте бъдещи мами,

Аз съм с втора бременност - имаме една " голяма жена" ( по нейните думи) на 3г и половина Simple Smile
От опита мога да споделя, че това с прилошаването....трудна работа да ви успокоят до кога. Толкова е индивидуално! И на мне все ми повтаряха до 12та седмица, ама до 5тия месец ми беше нон-стоп лошо с повръщане от всичко - и от храна, и от миризми, ако не знаех, че съм бременна щях да реша, че умирам. Само картофи, препечени филии и Деган оцелях. Обаче не съм влизала в болница, защото пиех много вода и не се обезводнявах. И после от един ден висчко нормално до края.

Сега с втората бременност е доста по-добре към момента, но относно прилошаването четох за ползите от Шуслеровите соли. Някоя от вас да ги ползва?

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 479
Фейсбук - Януарчета 2018
Чувствам се като реклама Joy

# 683
  • Мнения: 1 418
Аз да се похваля, днес бяхме на лекар, видяхме и чухме сърчицето  Heart Eyes Много ми олекна! Няма друго такова чувство, вероятно вие също сте го разбрали или съвсем скоро  bowuu.
Килограми май не съм качила, варирам през един в зависимост от това дали съм могла да ям или не newsm78. Пожелавам ви лека вечер!
Честито сърчице мила!!! smile3501

# 684
  • Мнения: 1 418
Мами, прави ли ли сте си кръвно изследване за витамин D и В12 ? А пиете ли ги под някаква форма?
Аз имам проблеми с коленете, които отдавна не се бяха обаждали, но сега като клекна става лошо..имам чувството, че дребосъка си смуче вит. D..май ще звъня на доктора да питам, но ми е интерсно и вие какво мислите? Rolling Eyes

# 685
  • Мнения: 414
Мами, прави ли ли сте си кръвно изследване за витамин D и В12 ? А пиете ли ги под някаква форма?
Аз имам проблеми с коленете, които отдавна не се бяха обаждали, но сега като клекна става лошо..имам чувството, че дребосъка си смуче вит. D..май ще звъня на доктора да питам, но ми е интерсно и вие какво мислите? Rolling Eyes
Благодаря много! bouquet Мен доста ме болят прасците, питах дали мога да взимам магнезии, но и двамата гинеколози казаха, че било рано.. Относно B12 - не са ми правили, но понеже знам колко изключително важен е, вероятно сама ще си направя отделно(преди да забрвменея го приемах по 1000мг.). За вит.D не съм толкова информирана newsm78, но ще ни разкажеш как е минало при твоя лекар  Hug и какви са ползите.

# 686
  • Мнения: 25 761
Днес след като си изпих фолиева и утрогестана и след 5 мин повърнах...става все по зле момичета...не мога... yahoo_49 yahoo_49 yahoo_49

# 687
  • София
  • Мнения: 13
Днес след като си изпих фолиева и утрогестана и след 5 мин повърнах...става все по зле момичета...не мога... yahoo_49 yahoo_49 yahoo_49

Започни да си слагаш утрогестана вагинално,така няма да дразни.

# 688
  • Мнения: 25 761
Днес след като си изпих фолиева и утрогестана и след 5 мин повърнах...става все по зле момичета...не мога... yahoo_49 yahoo_49 yahoo_49

Започни да си слагаш утрогестана вагинално,така няма да дразни.
Не харесвам свещички. Peace

# 689
  • Мнения: 1 019
Да, но така се усвоява много по-добре и отива директно там където трябва да е Simple Smile аз така си го слагам и малко ми омръзна, но какво да се прави...

Общи условия

Активация на акаунт