3нае ли някой лек 3а ТИНИТУС (Шум в ушите) 2

  • 92 244
  • 761
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 319
Със сигурност има някакъв преход. Технологиите са все по напред. Навсякъде около нас има мобилни телефони, мобилни мрежи и още кой знае какво. Води се война за територия не само на земята но и в небето. То са спътници, космически станции, вероятно и оръжия. Така че - да съгласна съм че е преход, но да ни се втълпява, че сме лоши и трябва да сме по добри - тука ме изгубих! Като църквата в средновековието, която е втълпявала, че хората се раждат грешници! Та докато ние се стараем да живеем здравословно и да ставаме по добри "да си повишим вибрациите" те си вършат пъклените дела и ни тровят и обгазяват по суша, въздух и вода! Така ние ще сме заети със себе си и никой няма да забелязва какви ги вършат! Извинявам се, но като ме поучават да съм "по добра" хора които са демони(не визирам Блага Михайлова) винаги ми светва червена лампичка и полудявам като бик! За това дайте да си гледаме здравето колкото можем да си помагаме със информация пък тия преходи нека си ги правят тези които ги измислят!

# 691
  • Мнения: 125
@Didi_V и при мен в едното е пищене ,а в другото бучене . От колко време го имаш и имали някакво подобрение ?

Вече 4-5 години съм с шум. Комбинацията от лекарствата, които споменах ми е помагала за 20 дни- да намали пищенето. Преди това бях пила Бетасерк, Ноотропил, но не забелязах подобрение. А още в самото начало ми дадоха Деанксит, успокоително по 1 на ден. Много добре ми беше. Пих го три месеца, без да усетя съм забравила да го пия два дни - а на третия ден треперех от нерви. Чудех се какво ми е и изведнъж се сетих - това беше абстиненция, от тогава вече не вярвам на лекарите, че няма зависимост(защото така ми казаха, аа то деанксита е леко, няма зависимост). След това обаче бученето ми се засили Pensive
Сега затова гледам с добавките да поддържам това ниво на шум, което е поносимо и ако много се засили повтарям комбинацията от лекарства.

# 692
  • на пъпа на Златията
  • Мнения: 3 212
https://www.youtube.com/watch?v=oxdO4vWa2q8

Изгледах това с любопитство.
От позицията  на моята професия има логическо обяснение.
Понеже става въпрос за шумове които ни пищят в ушите то обяснението че  се е повишила енергията на Земята то и  се е повишил и слуха ни .
Различните хора различно чуват. Обобщено за човешкото ухо се знае  че ние чуваме от 300 ХЦ  до 20 КХЦ.
Останалите честоти не ги чуваме.Кучетата обаче чуват по високите честоти.  Някои хора например чуват при долна граница 250 , то ще чуват  тези честоти.
Ниските честоти се наричат инфрачервени , високите се наричат ултравиолетови. .
Честотите имат и различни нива - сила на звука.
Едно понижение на възприятието на ухото до 200 ХЦ  и ако му е повишено нивото то ние ще чуваме например протичането на електричеството по кабелите.
Случвало ли ви се е да застанете под високоволтови проводници и да чувате жуженето?
Тези звуци ги е имало около нас , до сега не смего чували а просто сега го чуваме.
И тук казват че лекарствата не помагат . Може да са даже вредни .
Изгледайте го и можем да коментираме,
Тук ни казват че учените са открили  че е изчезнала черната дупка в нашата вселена , значи сме влезли в нея и биологията ни е започнала да ни се изменя.
Просто физичните закони на Земята се изменят .
Това се отнася и за зрението ни . Например до сега  се знаеше че сърцето трепти със 8 херца и всички апарати са построени така че да не излъчват тази честота.Костите ни се размекват.
Какво  , ще станем мислещи  змии ли , без кости?  Ами сега?Лекарите ще стават все по безполезни?
Тук казват че  започваме да мислим не само с главата си а със сърцето си и корема си?

Шантава работа . Остава ни да имаме само положителни мисли ииии да се усмихваме в огледалото .

Как да живеем обаче??
Да сложим чаша вода до леглото си и да  кажем че това е лекарството ни и на сутринта да го изпием?. 
Ние чуваме земята . Където и да идем все ще я чуваме?
Да се приспособяваме? Как?Сигурно доста народец като материя ще изчезне?
От 200 г науката се развива с бесни темпове и тъкмо когато започнахме да я използваме  в наша полза ,ще станем змии??

Фаааантааастика!

# 693
  • Мнения: 896
От 1-2 седмици се захванах да уча английски и това напрягане нещо не ми се отразява добре на шума в ухото Sad
Хем ми се засили шума, хем ухото ми е топло, все едно ми "гори" и с лека болка.
И това хич не ми харесва.

# 694
  • Мнения: 71
Какво ще кажете за вьздействието на геопатогенните зони вьрху здравето? В момента изследвам този вьпрос, защото единия ми шум се чува само в кьщи и в града, кьдето живея, на друго място изчезва, като се вьрна до 24ч пак се врьща постепенно. Отдельно има вероятност за отрицательна енергия в дома по фьн шуй....

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 193
Възможно ли е този шум да се чува и от човек, застанал наблизо? Днес синът ми, който бил застанал до майка ми я попитал какво е това зъскане, което се чува. Днес и е доста силен шума. Тя се притеснила и се отдръпнала. Няма да мога днес да я видя, но е много притеснена. Какво мислите за това, на самата мен ми изглежда странно?

# 696
  • София
  • Мнения: 1 304
Нарича се обективен тинитус. А нашият е субективен - само ние си го чуваме.

# 697
  • Мнения: 4 030
Някой летял ли е със самолет, и как се е чувствал по време на полета и след това?

# 698
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Някой летял ли е със самолет, и как се е чувствал по време на полета и след това?

При мен шума дойде малко  след полет, но аз мисля че е случайност. От както го имам вече година не съм летяла.

# 699
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 890
Утре ще летя. Малко ми е притеснено за кацането. Много е важно пилотът как ще приземи. Единия път 3 дни бях с много силни болки в ушите след приземяване. Полетът няма какво да те притеснява.

Малкият ми син е с шум в ушите. Той лети по-често, но досега не се е оплаквал.

# 700
  • Мнения: 896
Никаква промяна. Но мисля че в самолетите се подържа налягане като това на земята, затворени са херметически.
По-скоро някой ако се е качвал на Мусала или по-високо да сподели.
На морето нарочно се гмурках до около 2 метра, ама нищо.

# 701
  • София/Испания
  • Мнения: 1 506
Имах проблеми с ушите и след това ми остана един шум,в лявото ухо.
При пътуване със самолет си взех дъвчащи бонбони,може и дъвка и нямах проблеми.

# 702
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 800
Някой летял ли е със самолет, и как се е чувствал по време на полета и след това?
Запушваш ушите, отваряш устата, да изравниш налягането. Малко изглежда нелепо отстрани, ама кво ти пука. После ако все пак има заглъхване, като отвориш леко устата, правиш движение с долната челюст, чуваш леко изпукване в ушите и се отпушват. Същото е и при качване в планината или с кола на високо.
Нищо не се случва, аз се надявах да се подобри, от дълги полети с няколко прекачвания, нищо не стана, нито по-зле, нито по-добре.

# 703
  • Мнения: 272





Последна редакция: вт, 24 дек 2019, 19:33 от ianiovski

# 704
  • Мнения: 71
Възможно ли е този шум да се чува и от човек, застанал наблизо? Днес синът ми, който бил застанал до майка ми я попитал какво е това зъскане, което се чува. Днес и е доста силен шума. Тя се притеснила и се отдръпнала. Няма да мога днес да я видя, но е много притеснена. Какво мислите за това, на самата мен ми изглежда странно?
Да, при аневризма шумьт се чува и от лекаря.

Общи условия

Активация на акаунт