Клиники в Истанбул

  • 103 324
  • 741
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 345
Lady_Z,  с какво качество ви бяха ембрионите от двата трансфера?
И мене ме интересува Simple Smile

# 556
  • Мнения: 213
Здравейте момичета,нашите ембриончета останаха две,третото спря да се развива и Елис днес ми се обади за трансфер така че няма да има ПИД малко се притеснявам че трансфер на 4 ден не се практикува много много ама ще видим какво ще стане.....
Ivon79 искам да ти дам кураж, едно от моите две 4 дневни ембриончета спи сега до мен, имам общо 8 трансфера - на трети и на пети ден, този беше единствения на 4-ти ден и ето.
m.e.m, lady, честито мамчета! Да са Ви здравички и послушни рожбичките.
Успех на всички в тази тема, чакаме Ви с още такива добри новини.
Ivon, Елис за пресен трансфер ли те вика, или ще ги замразят и на следващ цикъл ще се върнат? Малко се притесних, защото и ние сме планирали ПИД и ни е много важно. Мисля денят след пункцията да пътуваме към България, и се чудя какъв е шанса и нас да ни върнат 2 или 3 дни по-късно за трансфер на трети или четвърти ден  Confused

# 557
  • Мнения: 1 991
Sienna sun,
Когато ви мине пункцията ще ви кажат дали може да пътувате за България или трябва да останете там за всеки случай.
Като цяло когато има малко яйцеклетки или малко ембриони може да искат да останете там (тоест жената да остане), за всеки случай. А ако има много яйцеклетки и риск от хиперстимулация няма да оставате, тогава просто няма никаква възможност за фреш трансфер. За междинните случай обаче лекаря ще прецени кое е най-доброто.

# 558
  • Мнения: 213
Благодаря за информацията, Steli4ka. Ще чакаме да ни кажат как да действаме.

# 559
  • Бургас
  • Мнения: 363
Честити бебчета! Само да дам кураж моята Мария е от трансфер на 4 ден в Мемориал имах само 2 яйцеклетки оплодени от 3 извадени няма нищо невъзможно.

# 560
  • Мнения: 372
Честито на  мили  мами  ! Да са здрави  рожбичките  и да ви радват  ! Бъдете благословени и щастливи заедно ! вярвайте в чудесата  и те стават  реални ! 
При нас също  ПИД и  остана  1 ембрионче  и сега  ни радва  и  тича  и неспира  по цял ден  !

# 561
  • Мнения: 465
lady_zz и m.e.m.27, честити рожби и на двете ви, момичета ! Споделената радост и от двете ви вдъхва много свеж въздух в темата. Simple Smile
Дай Боже да повлечете крак и всички да ви последваме в сбъдването на най- голямата мечта !
ivon79, пожелавам ти много късмет, и скоро и ти да споделиш добри новини с нас !  Hug

# 562
  • Мнения: 452
Благодаря ви,момичета още веднъж! Наистина сълзи от  щастие те изпълва с първия плач на своето бебе. Няма по-вълнуващ момент от този !
Дай Боже, Fortuna! От сърце го желая на всички ви !

# 563
  • Мнения: 420
Благодаря на всички момичета, които ми писаха  Hug отидохме в 1-ва АГ, сблъсках се челно с бг здравеопазването... Но основното, което исках да знам - няма големи кисти, няма течност в корема, няма хиперстимулация...пратиха ме да си купя болкоуспокояващи и тест за бременност (!!!), въпреки че няколко пъти обясних, че контакт не съм имала от преди стимулацията и от тогава съм била два пъти неразположена... но докторът настоя за тест, не му се обясняваше защо...  newsm78 не си купих  Grinning и няколко пъти трябваше да обясня как така и защо е имало стимулация без трансфер и защо не съм в Турция, щом там е правена процедурата... няма основателна причина за тези нечовешки болки, не ме насочиха и към друг лекар... Благодаря ви още веднъж!

# 564
  • Мнения: 251
Здравейте, момичета! Утре имам преглед в Мемориал и след това се прибирам към България. Може ли някой да ми каже как да стигна от Шишли до автогарата или от Таксим до нея?

# 565
  • Мнения: 236
Момичета някои чувал.ли е за.д-р Морал-Др Халил Ибрахим той е специалист и в репродуктивната медицина .

# 566
  • Пловдив
  • Мнения: 1 104
Здравейте, момичета! Утре имам преглед в Мемориал и след това се прибирам към България. Може ли някой да ми каже как да стигна от Шишли до автогарата или от Таксим до нея?
Здравейте green tree погледнете на първа страница е описано много подробно как и с какъв транспорт се стига до болницата  Wink Wink Wink

# 567
  • Мнения: 251
Първо там прочетох и благодаря на момичетата, които са систематизирали всичко!Нямам проблем с отиването вече съм в Шишли, не намерих много информация за връщането и затова попитах, в краен случай ще хвана такси, надявам се да попадна някой добросъвестен шофьор!

# 568
  • Мнения: 213
Аз си свалих Citymapper application-a и върши страхотна работа за обществения транспорт из Истанбул. Задавате му от къде до къде искате да стигнете докато имате интернет, и след това ви дава насоки докато пътувате с градския транспорт без да има нужда от интернет Simple Smile В болницата имат безплатен wifi, така че можете там да заредите желаната дестинация.

Последна редакция: нд, 18 юни 2017, 23:59 от Sienna sun

# 569
  • Мнения: X
От Шишли до автогарата автжбус 75О, хваща се на Перпа.Трябва да имаш магнитна карта, с която се таксуваш.

Общи условия

Активация на акаунт