Клиники в Истанбул

  • 103 191
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 213
И аз мога да потвърдя за Мемориал, че две недели сме ходили на преглед по време на стимулация. Имаше и други пациенти. Имаше дежурни лекари, сестри, Севда или Елис, т.н. и всичко си мина като през "нормален работен ден". Даже питах Севда по време на Байряма дали ще има някой да ми наглежда яйцеклетките след пункцията, тя каза че и по празниците работят.
Значи в неделя по време на стимулация нямаше ги нито Севда нито Елис,даже в първия ден на байряма само рускинята беше там че се обади на Севда че успяхме да се разберем бях много ядосана за което,защото ми трябваше Кринон гел а те ми връчиха визитката на аптеката Okmeydani Deniz Eczanesi и оправяй се и на какъв език по точно.
Явно по Байряма много оредяват редиците. Редно е да предупредят пациентите. Имаше един преглед, на който нито Елис, нито Севда бяха. Тогава се появи едно друго момиче, което говореше български. Ако съм разбрала правилно, Елис е бременна и май беше на серклаж. Не знам дали ще продължи да работи. Дано Севда не остане сама, че така или иначе е зарината Sad

# 736
  • Мнения: 199
Здравейте момичета днес се завърнах от истанбул от ЦС мина много леко нищо общо с тази в България за тези който им предстой само да бъдат спокойни няма нища страшно не се усеща цялата работа няма и 5мин сега ми предстой пътуване за първичен преглед на 11.07.2017 затова питам имали някой да пътува на 10.07 вечерта

# 737
  • Мнения: 117

 Може да има пунктирани 30Я ,но на 3ти ден да останат  само 3 ембриона. Счита се че замразяването на 3ти ден е по- сигурно ,в сравнение с това на 5ти ден( и такава практика има и в БГ ),особено когато ще се събират ембриони и след това от тях ще се избират за трансфер .
На мен проф. Кахарам ми обясни, че избягват да замразяват ембриони на 3ти ден, защото ембриона на 3ти ден все още е на клетки и има по-голям шанс от увреждане на някоя клетка. Говорим за случаи, когато до 3ти ден стигат само няколко ембриона. ТОГАВА това замразяване е МНОГО рисково.
Това беше след като й показах снимките на моите 3ти дневни ембриони, замразени и размразени в БГ. На размразените се виждаше как на единия ембрион (от двата) едната от клетките е станала по-тъмна от другите. Тя ми я посочи и каза: "затова ИЗБЯГВАМЕ да замразяваме на 3ти ден. От такива ембриони много често се получават само биохимични бременности".
Така че това по-скоро е практиката на д-р Карликая. Той замразява всичко на 3ти ден. Но този начин на работа не е подходящ  за всички.

Категорично не мога да се съглася с това твърдение за д- р Карликая. При мен замръзяването беше на 5 ти ден!!!

# 738
  • Мнения: 1
Кринон гел в момента струва 80TL в Okmeydani Deniz Eczanesi. Аптеката е близо до Мемориал и цените са доста по ниски от Idil Eczanesi.
Здравейте,някой дали скоро има път до тази аптека.Ако да нека ми пише на лични.Трабва ми кринон гел 2 опаковки.Много ще съм благодарна!!! Laughing

Sunita82 Писах ти на лични

# 739
  • Мнения: 452

 Може да има пунктирани 30Я ,но на 3ти ден да останат  само 3 ембриона. Счита се че замразяването на 3ти ден е по- сигурно ,в сравнение с това на 5ти ден( и такава практика има и в БГ ),особено когато ще се събират ембриони и след това от тях ще се избират за трансфер .
На мен проф. Кахарам ми обясни, че избягват да замразяват ембриони на 3ти ден, защото ембриона на 3ти ден все още е на клетки и има по-голям шанс от увреждане на някоя клетка. Говорим за случаи, когато до 3ти ден стигат само няколко ембриона. ТОГАВА това замразяване е МНОГО рисково.
Това беше след като й показах снимките на моите 3ти дневни ембриони, замразени и размразени в БГ. На размразените се виждаше как на единия ембрион (от двата) едната от клетките е станала по-тъмна от другите. Тя ми я посочи и каза: "затова ИЗБЯГВАМЕ да замразяваме на 3ти ден. От такива ембриони много често се получават само биохимични бременности".
Така че това по-скоро е практиката на д-р Карликая. Той замразява всичко на 3ти ден. Но този начин на работа не е подходящ  за всички.

Вярвам безрезервно на проф. Кахраман ! Да ,аз също незнам за практика в Мемориал за замразяване на 3ти ден . Но мисля че Персенска ми беше обяснила ,че е по добър вариант при събиране на Е да се замразяват на 3 ти ден. След това се оставят до 5ти и се избират най-качествените. Така се получи при мен че два пъти ми беше замразяван Е на 3 ти и после на 5ти ,и след това трансфериран.Беше си запазил качеството . След този случай ,обаче я помолих повече замразяване да нямам на 3 ти ден . 

# 740
  • Мнения: 1 967
В аптека Kodan eczanesi, кринона е също 80тл. Важно е да им наблегнете за цената от 80 тл, официалната цена им е по-висока, но веднага ще ви смъкнат.
Намира се близо до аптека Дениз, като напишете  kodan eczanesi в гугъл ще го откриете.
В Дениз също е 80тл.

Относно пътуването. Гастарбайтерите се
прибират.  На границата в посока Турция имаше големи опашки коли.
Още си спомням как юли месец миналата година с автобуса 6 часа чакахме на границата и колко страх брах да не си изпусна първичния преглед. После още 3 часа задръствания на влизане в Истанбул...
Проверявайте обстановката, тръгвайте по-рано... понякога може да е по-бързо да се мине през Гърция.

# 741
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Момичета, заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=984622.new#new

Общи условия

Активация на акаунт