Клиники в Истанбул

  • 103 204
  • 741
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 694
Е чак до Анталия няма да ходим, нито в егейската част. За ходения в Турция към 50 пъти, никой никога не ни е спирал.

# 616
  • Мнения: 111
Така е  Grinning  Всеки сам си решава дали да спазва правилата

# 617
  • Мнения: 23
Мерси Dundy Sladurska Simple Smile по принцип ми ги назначиха,защото задържах кринона и не го усвоявам много добре,но днес се свързах със Севда и ми казаха отново да мина на кринон Simple Smile

# 618
  • Мнения: 213
Момичета, след дългоочакваната от мен пункция, ето и резултатите: 10 яйцеклетки са извадени, 7 са били зрели и годни за оплождане, 6 са се оплодили. Чакам информация за развитието след ден или два, и ще видим как действаме с ПИД.

# 619
  • Мнения: X
Сиена, браво!

# 620
  • Мнения: 251
Сиена, успех!

# 621
  • Мнения: 199
браво успех стискам палци

# 622
  • Ruse
  • Мнения: 110
Браво Сиена,дано имате хубави ембриончета за ПИД и ние така щяхме да правим ПИД но в крайна сметка имаше свеж трансфер.

# 623
  • Мнения: 213
Благодаря ви за подкрепата, момичета! Simple Smile  bouquet
Ивон, ще стискам палци при вас това да е късметлийският трансфер Simple Smile

# 624
  • Мнения: 81
Честит Рамазан Байрям на всички мюсюлмани!

# 625
  • Ruse
  • Мнения: 110
Благодаря ви за подкрепата, момичета! Simple Smile  bouquet
Ивон, ще стискам палци при вас това да е късметлийският трансфер Simple Smile
Благодаря ти Сиена,дано надяваме се утре е денят на истината  Hug Hug

# 626
  • Мнения: 23
Благодаря ви за подкрепата, момичета! Simple Smile  bouquet
Ивон, ще стискам палци при вас това да е късметлийският трансфер Simple Smile
Благодаря ти Сиена,дано надяваме се утре е денят на истината  Hug Hug

ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА. ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО СРЯДА ИЛИ ЧЕТВЪРТЪК ЩЕ СМЕ В ИСТАНБУЛ. ЩЕ СЕ РАДВАМЕ АКО СЕ ВИДИМ С ДРУГИ ДВОЙКИ.

089 756 45 08 ПИШЕТЕ НА ЛИЧНИ

# 627
  • Мнения: 251
Момичета, имам въпрос към тези от вас, които са правили цветна снимка в Ехомар. Как си разбрахте резултатите? Ходене до Турция ще имам най- рано след месец, писах на един е- mail който съфорумка ми даде, но не ми отговарят и от клиниката също.

# 628
  • Мнения: 341
Момичета, имам въпрос към тези от вас, които са правили цветна снимка в Ехомар. Как си разбрахте резултатите? Ходене до Турция ще имам най- рано след месец, писах на един е- mail който съфорумка ми даде, но не ми отговарят и от клиниката също.
Ако сте в Мемориал и сте оставили снимките там,Севда или елис ще ви пишат резултатът.

# 629
  • Мнения: 1 142
Здравейте момичета,
Нашият първи преглед в Мемориал мина тази седмица. Горе долу ни казаха, каквото и очаквахме, но имаше и някои "изненади".
Другия или по-другия месец ще правя нова цветна снимка, за да видим как са тръбите и ако се наложи може да ми правят лапаро.
Задължитено ще правим ПИД.
Другата седмица пак отиваме, за консултация с уролог.

Относно пътуването, благодаря на всички за насоките, успяхме да се справим.  Wink
А на който му предстои пътуване, да знаете че от Пловдив, автобусите на Метро не спират на автогарата, а под нея. За към Пловдив, си хващате от автогарата на сектор 121.
Като се качите горе на Отогар, карти и билети за градския транспорт може да си закупите от сградата, която е по средата на цялата автогара, където се намират заведенията и базара.
Автобус 75 О спира от едната страна на тази сграда, а за връщане спирката пак е Перпа, но от другата страна на улицата. Автобусът като цяло не минава много често, но пък е много удобен.

Общи условия

Активация на акаунт